informacecopy
Zobrazit kategorie
Potřebujete poradit?

WPC dlaždice G21 Samoa indický teak 2,3x30x30 cm

WPC dlaždice G21 Samoa v barvě indický teak jsou součástí komplexního podlahového systému G21 a je vhodné je použít jako exteriérovou podlahovou krytinu. Mají velmi snadnou a rychlou montáž i demontáž. Rozměr dlaždice Samoa je 2,3 x 30 x 30 cm.

Více informací
Výrobce:G21
Dostupnost:průměrně 2-5 dnů
Záruka:2 roky
Zdroj importu:Import penta - terasová prkna

Nastavit hlídaní

Chci být informován:
! Až bude zboží skladem
! Při snížení ceny pod Kč (s DPH)
Úspěšně odesláno!
WPC dlaždice G21 Samoajsou součástí komplexního podlahového systému G21 a je vhodné je použítjako exteriérovou podlahovou krytinu. Splňují vysoké kvalitativnínároky a zároveň jsou cenově dostupnější než jiné druhy podlahovýchkrytin.

Dlaždice G21
mají velice snadnou a rychlou montáž i demontáž.Jednoduše je spojujete zaklapnutím podkladových nosných umělohmotnýchkonstrukcí sousedních dlaždic. Jejich okraje směřující do volnéhoprostoru poté osadíte přechodovou lištou.
spodek dlaždic
Materiál WPC (Wood plastic components)
je směs tvořená z 60 % zdřevitých vláken a ze 40 % z plastu. S pomocí vlivu tlaku a teploty(extrudace) vzniká odolný a bezúdržbový materiál, který je praktický apo všech stránkách vysoce užitkový.

Vlastnosti tohoto materiálu dosahují kvalit prken z exotických dřevin azároveň jsou ale výrazně cenově dostupnější. Podlahy a terasy položenés použitím systému G21 tedy navenek vypadají jako ze dřeva, ale narozdíl od dřevěných krytin u nich není zapotřebí další údržba nebonátěry. Oproti klasickému plastu mají zase vysokou stálobarevnost ajsou odolnější vůči teplotním výkyvům.

WPC materiál
je díky svým vlastnostem vhodný pro použití namístech, kde dochází k působení všech běžných vlivů venkovníhoprostředí jako je např. vlhko, sluneční záření, déšť, vítr, mráz, atd.Využijete ho tedy na venkovních terasách, plochách kolem bazénu, nabalkoně, apod.Parametry:

Rozměr dlaždice (výška x šířka x délka): 2,3 x 30 x 30 cm
Barevné provedení: Indický teak

V balení je 11 ks dlaždic; jsou prodávány po baleních či po jednotlivých kusech. Uvedená cena je za 1ks dlaždice.

Pro vybudování podlahy budete k WPC dlaždicím potřebovat přechodové lišty G21,které naleznete v naší nabídce. Používají se na zakrytí rozdílů mezivýškově různými typy podlah a poskytují především estetický dojem abezpečnost při užívání.
zakončovací lišta
Podlahový systém G21 má několik nesporných výhod oproti jiným podlahovým krytinám:


Bezúdržbovost
– materiál není třeba udržovat nebo ošetřovat pomocí nejrůznějších nátěrů a čistí se jednoduše pomocí vody.

Stálost
– WPC materiál je probarven v celé hmotě, tudíž nedochází vprůběhu času ke změnám jeho barvy. Na rozdíl od dřevěných materiálůnemá různé pohledové vady jako například suky, apod.

Úspora nákladů
– Cenová výhodnost pořizovacích nákladů na kompletní terasu či jinou podlahovou plochu.

Životnost
– WPC terasy a podlahy mají životnost až 20 let. Narozdíl od teras z exotického dřeva nedochází ke kroucení nebotřískování prken. Odolávají povětrnostním vlivům a dřevokazným škůdcům.WPC kazety jsou také odolné vůči slané a chlorované vodě, a jsou tedyvhodné k bazénům.

Bezpečný a protiskluzový povrch
– Na rozdíl od dřevěných terasmůžete po WPC terasách a podlahách chodit klidně i na boso, jelikož vámnebude hrozit zadření třísky. Jsou opatřeny protiskluzovou vrstvou,takže je můžete využívat u bazénů či za deště.

Položky označené (*) je nutné vyplnit.

Napsat dotaz na prodejce

Napsat uživatelské hodnocení

Ohodnoťte produkt:

Vložit nový komentář

Komentáře slouží ke zveřejnění vašeho názoru na konkrétní produkt. Děkujeme za vaše příspěvky. Jako provozovatelé této diskuse si vyhrazujeme právo na odstranění nevhodných komentářů.

Chyba!
Je nutné zvolit parametry produktu.

Koupit na splátky

Položky označené (*) je nutné vyplnit.

Našim cílem je poskytnout Vám plnou škálu všech dostupných kvalitních variant řešení napříč celým segmentem pro dům a zahradu s ročím obratem více než 500 mil. Kč. Zároveň jako jední z mála umožňujeme prohlédnout si nejprodávanější vybrané výrobky na vlastní oči a porovnat je v největším showroomu - nacházejícím se jen 2km od Říčan u Prahy. Veškeré produkty můžete pohodlně zakoupit prostřednictvím tohoto e-shopu www.hobbytec.cz 

Vybrané produkty dodáváme včetně montáže na klíč. Veškeré montážní úkony zajišťují výhradně naši zaměstnanci a to nejen v rámci celé ČR, ale také po celém území Slovenska. Více na www.hobbytec.sk Vybírejte z produktů světových výrobců z Japonska, USA, Izraele, Kanady, Německa, Slovenska, Turecka a Polska. A výběrové privátní značky One Trade®.
100% pokrytí<br />ČR a SR
100% pokrytí
ČR a SR
Regionální<br />zastoupení
Regionální
zastoupení
5x ocenění spolehlivá<br />firma roku
5x ocenění spolehlivá
firma roku

MenuX

InformaceX