informace
Zobrazit kategorie
Potřebujete poradit?
Při nákupu tohoto produktu získáváte slevu 3231 Kč na další nákup

Výstavní hliníkový přístřešek 6,5x3,5m série CFS SLEVA 47%

202 070 Kč
107 690
89 000 Kč bez DPH

Nakupte u nás na splátky

HomeCreditEssoxCofidis
Výrobce:SankyoAlumi
Dostupnost:průměrně 2-5 dnů
Záruka:prodloužená 10 let
Počet stání:Jedno vozidlo
Šířka:3,5 m
Přítřešek na auto nebo pergola umístěná ve výstavním centru v Tehovci. Přístřešek je 6,5m dlouhý a 3,5m široký. Přístřešek je samonosný, má tři nosné sloupky bez nutnosti kotvení do stavby. Výška přístřešku je nastavitelný při montáži. Barva přítřešku šedá, střešní krytina plný lexan s UV ochrannou. Cena nezahrnuje montáž, která není podmínkou dodání. V případě dodání na klíč včetně montáže je cena o 20% vyšší. Běžná cena 167.000,- Kč nyní jen 89.000,- Kč bez DPH. 

Sleva 47% jediný kus !


Hliníkový přístřešek na auto v různých rozměrech. Přístřešek/pergola je samonosná a nepotřebuje kotvení do stavby. Rozměry jsou uvedeny v horním pravém rohu - záložka délka x hloubka. 
 

Konstrukce hlinikových přítstřešků je z eloxovaného hliníku. Střešní krytina v podobě plného lexanu, který vypadá jako sklo. Střešní krytina má vynikající izolační vlastnosti, 100% UV (ochrana proti UVA) a 75% IR (ochrana proti UVB záření). 
 

Rez, plísně ani mechy nemají žádnou šanci. Dlouhotrvající krásný vzhled je zaručen. Polykarbonátové zastřešení je navíc vybavené efektivním UV filtrem s téměř 100% UVA a 75% UVB ochranou. Velkým plusem je i vysoká světelná propustnost materiálu. Takže nejen, že ochrání váš automobil před přehříváním interiéru, takže se v něm budete cítit vždy komfortně, také zabrání blednutí laku vozu a prosvětlí celou plochu přístřešku. Hliníkové přístřešky mají nosnost (dle typu) 60 až 150 Kg/m2 a odolají větru o rychlosti vichřice či orkánu. 

Více informací na www.hotove-pristresky.cz / alu-pristresky.cz / modernipristresky.cz
Položky označené (*) je nutné vyplnit.

Napsat dotaz na prodejce

Lukáš P.|
Celkové hodnocení:
18. 10. 2016

Skvělý přístřešek, skvělá cena, rychlá doba dodání, bezproblémová komunikace. Naprostá spokojenost.

Švingrová Milada|
Celkové hodnocení:
26. 10. 2016

Dobrý den, jsem velmi spokojená. Děkuji.

Napsat uživatelské hodnocení

Ohodnoťte produkt:

Vložit nový komentář

Komentáře slouží ke zveřejnění vašeho názoru na konkrétní produkt. Děkujeme za vaše příspěvky. Jako provozovatelé této diskuse si vyhrazujeme právo na odstranění nevhodných komentářů.

Položky označené (*) je nutné vyplnit.

Kvalita světových značek

Našim cílem je poskytnout Vám plnou škálu všech dostupných kvalitních variant řešení napříč celým segmentem pro dům a zahradu s ročím obratem více než 500 mil. Kč. Zároveň jako jední z mála umožňujeme prohlédnout si nejprodávanější vybrané výrobky na vlastní oči a porovnat je v největším showroomu - nacházejícím se jen 2km od Říčan u Prahy. Veškeré produkty můžete pohodlně zakoupit prostřednictvím tohoto e-shopu www.hobbytec.cz 

Vybrané produkty dodáváme včetně montáže na klíč. Veškeré montážní úkony zajišťují výhradně naši zaměstnanci a to nejen v rámci celé ČR, ale také po celém území Slovenska. Více na www.hobbytec.sk Vybírejte z produktů světových výrobců z Japonska, USA, Izraele, Kanady, Německa, Slovenska, Turecka a Polska. A výběrové privátní značky One Trade®.
100% pokrytí<br />ČR a SR
100% pokrytí
ČR a SR
Regionální<br />zastoupení
Regionální
zastoupení
5x ocenění spolehlivá<br />firma roku
5x ocenění spolehlivá
firma roku

Aktuality

Tipy na vánoční dárky pro celou rodinu

2.12.2016

Nevíte si rady s dárkem pro své bližní? Máme pro vás pár tipů na dárky pro muže, ženy, mámu, tátu, dědečka s babičkou...

Plachtová garáž se slevou 36 %

26.11.2016

Garáž na motorku za akčních 6038 Kč

Zobrazit všechny aktuality

MenuX

InformaceX