Doprava
zdarma
na všechny
produkty
nad 2000 Kč

Zůstává už jen
informace
Zobrazit kategorie
Potřebujete poradit?
Při nákupu tohoto produktu získáváte slevu 2904 Kč na další nákup

Výstavní hliníkový přístřešek 6,5x3,5m série CFS SLEVA 47%

202 070 Kč
96 788
79 990 Kč bez DPH

Koupit na splátky

HomeCreditEssoxCofidis
Výrobce:SankyoAlumi
Dostupnost:průměrně 2-5 dnů
Záruka:prodloužená 10 let
Počet stání:Jedno vozidlo
Šířka:3,5 m
Přítřešek na auto nebo pergola umístěná ve výstavním centru v Tehovci. Přístřešek je 6,5m dlouhý a 3,5m široký. Přístřešek je samonosný, má tři nosné sloupky bez nutnosti kotvení do stavby. Výška přístřešku je nastavitelný při montáži.


Barva přítřešku šedá, střešní krytina plný lexan s UV ochrannou. Cena nezahrnuje montáž, která není podmínkou dodání. V případě dodání na klíč včetně montáže je cena o 20% vyšší. Běžná cena 167.000,- Kč nyní jen 89.000,- Kč bez DPH. 

Sleva 47% jediný kus !


Hliníkový přístřešek na auto v různých rozměrech. Přístřešek/pergola je samonosná a nepotřebuje kotvení do stavby. Rozměry jsou uvedeny v horním pravém rohu - záložka délka x hloubka. 
 

Konstrukce hlinikových přítstřešků je z eloxovaného hliníku. Střešní krytina v podobě plného lexanu, který vypadá jako sklo. Střešní krytina má vynikající izolační vlastnosti, 100% UV (ochrana proti UVA) a 75% IR (ochrana proti UVB záření). 
 

Rez, plísně ani mechy nemají žádnou šanci. Dlouhotrvající krásný vzhled je zaručen. Polykarbonátové zastřešení je navíc vybavené efektivním UV filtrem s téměř 100% UVA a 75% UVB ochranou. Velkým plusem je i vysoká světelná propustnost materiálu. Takže nejen, že ochrání váš automobil před přehříváním interiéru, takže se v něm budete cítit vždy komfortně, také zabrání blednutí laku vozu a prosvětlí celou plochu přístřešku. Hliníkové přístřešky mají nosnost (dle typu) 60 až 150 Kg/m2 a odolají větru o rychlosti vichřice či orkánu. 

Více informací na www.hotove-pristresky.cz / alu-pristresky.cz / modernipristresky.cz
Položky označené (*) je nutné vyplnit.

Napsat dotaz na prodejce

Lukáš P.|
Celkové hodnocení:
18. 10. 2016

Skvělý přístřešek, skvělá cena, rychlá doba dodání, bezproblémová komunikace. Naprostá spokojenost.

Švingrová Milada|
Celkové hodnocení:
26. 10. 2016

Dobrý den, jsem velmi spokojená. Děkuji.

Milan Krejčí|
Celkové hodnocení:
9. 1. 2017

Dobrý den, přídávám se k ostatním, maximální spokojenost i skvělá cena, děkuji.

Napsat uživatelské hodnocení

Ohodnoťte produkt:

Vložit nový komentář

Komentáře slouží ke zveřejnění vašeho názoru na konkrétní produkt. Děkujeme za vaše příspěvky. Jako provozovatelé této diskuse si vyhrazujeme právo na odstranění nevhodných komentářů.

Položky označené (*) je nutné vyplnit.

Kvalita světových značek

Našim cílem je poskytnout Vám plnou škálu všech dostupných kvalitních variant řešení napříč celým segmentem pro dům a zahradu s ročím obratem více než 500 mil. Kč. Zároveň jako jední z mála umožňujeme prohlédnout si nejprodávanější vybrané výrobky na vlastní oči a porovnat je v největším showroomu - nacházejícím se jen 2km od Říčan u Prahy. Veškeré produkty můžete pohodlně zakoupit prostřednictvím tohoto e-shopu www.hobbytec.cz 

Vybrané produkty dodáváme včetně montáže na klíč. Veškeré montážní úkony zajišťují výhradně naši zaměstnanci a to nejen v rámci celé ČR, ale také po celém území Slovenska. Více na www.hobbytec.sk Vybírejte z produktů světových výrobců z Japonska, USA, Izraele, Kanady, Německa, Slovenska, Turecka a Polska. A výběrové privátní značky One Trade®.
100% pokrytí<br />ČR a SR
100% pokrytí
ČR a SR
Regionální<br />zastoupení
Regionální
zastoupení
5x ocenění spolehlivá<br />firma roku
5x ocenění spolehlivá
firma roku

MenuX

InformaceX