Informacecopy
Potřebujete poradit?

Výsledky vyhledávání "zahradní nůžky"

Nalezené články
 • Jak připravit zahradu k zimnímu spánku

  11.10.2017
  Je podzim a neznalý věci si řekne, tak teď si zahrádkáři mohou odfrknout, ale opak je pravdou. Právě podzimní měsíce přinášejí řadu úkolů, které je potřeba do zimy stihnout a připravit tak zahradu na období klidu. Jen, když se na podzim o zahradu dobře postaráme, odmění se nám na jaře a bude svěží a krásná.
 • Živý plot, zelená bariéra

  21.06.2017
  Živé ploty nejen zdobí, ale jsou také funkčním doplňkem, který vymezuje prostor nebo poskytuje zábranu, proti zvědavým pohledům zvenčí. V dnešní době jsme však, co se týče volby rostlin v živém plotu, mnohem kreativnější. Živé ploty mohou být stálezelené, jehličnaté, barevné, kvetoucí, svůj oblíbený druh si jistě najde každý. Avšak hezký živý plot je pouze ten, který je adekvátně udržovaný, takový vynikne na jakémkoliv místě.
 • Živý plot dodá zahradě krásu a svěžest

  16.06.2017
  Upravený a pěstěný živý plot sluší každé zahradě. S nižším a krátkým plotem si jistě vystačíme se zahradnickými nůžkami, ale na rozměrnější ploty nebo na ploty ze silnějších větví nám zahradní nůžky stačit nebudou. V tomto případě nám práci ulehčí plotostřih.
 • Jak efektivně na živý plot

  19.05.2017
  Živé ploty jsou součástí mnoha zahrad. Očekáváme od nich, že nás ochrání před pohledy zvenčí, vymezí hranice pozemku, utlumí hluk a prašnost z ulice a působí také jako dekorační prvek. V okrasných i užitkových zahradách. Aby byly splněny všechny uvedené funkce, je potřeba, aby byl plot nejen z vhodných dřevin, ale aby byl také vhodně upravený.
 • Jarní úklid na zahradě

  25.04.2017
  Jaro je vhodná doba k úklidu na zahradách, k prořezávání stromů, úpravy keřů, živých plotů i k úklidu ve sklenících a na záhonech. Při této jarní údržbě, vznikne mnoho odpadů a ideální je mít možnost tyto odpady rozdrtit a zkompostovat.
 • Pravidla pro stříhání živých plotů

  07.03.2017
  Mít krásný živý plot je snem nejednoho majitele zahrady. Pravidelným stříháním plot houstne a vytváří pěknou ochrannou stěnu.
 • Jak ostříhat plot

  19.12.2016
  Živý plot je dnes stále oblíbenější alternativou klasického oplocení. Víte, jak živý plot udržovat? Přečtěte si, jak správně ostříhat živý plot.

Možnosti platby

 • Dobírka
 • Bankovní převod
 • Platba přes PayPal
 • Okamžitá online platba
 • Nákup na splátky

VIP reference

Václav Postránecký
Pavel Šporcl
Dalibor Janda
Vítězslav Jandák
Petr Lessy
Michal Nesvatba
Skanska
Skupina ČEZ
Bauhaus
Globus
Položky označené (*) je nutné vyplnit.

Našim cílem je poskytnout Vám plnou škálu všech dostupných kvalitních variant řešení napříč celým segmentem pro dům a zahradu s ročím obratem více než 500 mil. Kč. Zároveň jako jední z mála umožňujeme prohlédnout si nejprodávanější vybrané výrobky na vlastní oči a porovnat je v největším showroomu - nacházejícím se jen 2km od Říčan u Prahy. Veškeré produkty můžete pohodlně zakoupit prostřednictvím tohoto e-shopu www.hobbytec.cz 

Vybrané produkty dodáváme včetně montáže na klíč. Veškeré montážní úkony zajišťují výhradně naši zaměstnanci a to nejen v rámci celé ČR, ale také po celém území Slovenska. Více na www.hobbytec.sk Vybírejte z produktů světových výrobců z Japonska, USA, Izraele, Kanady, Německa, Slovenska, Turecka a Polska. A výběrové privátní značky One Trade®.
100% pokrytí<br />ČR a SR
100% pokrytí
ČR a SR
Regionální<br />zastoupení
Regionální
zastoupení
5x ocenění spolehlivá<br />firma roku
5x ocenění spolehlivá
firma roku

Aktuality

Zimní zahrady sleva 23%

9.10.2017

Využijte akčních podzimních slev až 23%. Navíc ke každé zahradě ohřívač v hodnotě 10 tis. Kč ZDARMA.

Zobrazit všechny aktuality

MenuX

InformaceX