Zobrazit kategorieSkrýt kategorie
Potřebujete poradit?
Potřebujete poradit?
Zpráva
Při nákupu tohoto produktu získáváte slevu 72 Kč  na další nákup

Vrtací kladivo Sharks SH 1550W

Nastavit hlídaní
Chci být informován:
!
!
Kč (s DPH)
Úspěšně odesláno!
Dostupnost:průměrně 2-5 dnů
Zdroj importu:Sharks
Velice silné vrtací kladivo Sharks SH 1500W určené pro vrtání s volbou směru, sekání nebo příklepové sekání je vybaveno antivibrační rukojetí s měkčeným povrchem pro pohodlné ovládání. Princip uchycení pracovního nástroje SDS-PLUS umožňuje jeho rychlou výměnu, přídavná rukojeť pak zajišťuje pevné a jisté držení po dobu práce. Robustní převodovka je chráněna kovovou skříní v kombinaci s velmi tvrdým plastem odolným proti poškození. Elektronická regulace otáček pomůže držet nářadí pod kontrolou při změnách pracovního rytmu. S tímto kladivem snadno odstraníte dlaždice, omítku, zhotovíte drážky do zdiva nebo navrtáte díry pro vedení.

Technické specifikace:
napětí/frekvence: 230V/50Hz
příkon: 1500 W
otáčky: 750/min
počet příklepů: 3700/min
energie příklepu: 3,5 J
vrtný výkon: beton 32 mm/ ocel 13 mm/ dřevo 40 mm
úchyt: SDS-PLUS
antivibrační rukojeť
délka kabelu: 2 m
hmotnost: 5,8 kg

plastový kufr
3 ks vrták
1 ks špička na pikování
1 ks sekáč
Napsat dotaz na prodejce
Celkové hodnocení
0 %
Nikdo zatím produkt nehodnotil
  • 0 ×
  • 0 ×
  • 0 ×
  • 0 ×
  • 0 ×
Napsat uživatelské hodnocení
Ohodnoťte produkt:
Vložit nový komentář

Komentáře slouží ke zveřejnění vašeho názoru na konkrétní produkt. Děkujeme za vaše příspěvky. Jako provozovatelé této diskuse si vyhrazujeme právo na odstranění nevhodných komentářů.

Alternativní zboží

Chci zpracovat nabídku
Popis požadavku

Našim cílem je poskytnout Vám plnou škálu všech dostupných kvalitních variant řešení napříč celým segmentem pro dům a zahradu s ročím obratem více než 500 mil. Kč. Zároveň jako jední z mála umožňujeme prohlédnout si nejprodávanější vybrané výrobky na vlastní oči a porovnat je v největším showroomu - nacházejícím se jen 2km od Říčan u Prahy. Veškeré produkty můžete pohodlně zakoupit prostřednictvím tohoto e-shopu www.hobbytec.cz 

Vybrané produkty dodáváme včetně montáže na klíč. Veškeré montážní úkony zajišťují výhradně naši zaměstnanci a to nejen v rámci celé ČR, ale také po celém území Slovenska. Více na www.hobbytec.sk Vybírejte z produktů světových výrobců z Japonska, USA, Izraele, Kanady, Německa, Slovenska, Turecka a Polska. A výběrové privátní značky One Trade®.
100% pokrytí
ČR a SR
Regionální
zastoupení
5x ocenění spolehlivá
firma roku

Aktuality

Ochraňte své auto před zimou

4.12.2017

Přístřešky na auto se slevou až 35%.

Zobrazit všechny aktuality