informacecopy
Zobrazit kategorie
Potřebujete poradit?
Při nákupu tohoto produktu získáváte slevu 540 Kč na další nákup

Trampolína JumpKING OvalPOD 4,3 x 5,2 M

17 990
14 868 Kčbez DPH

Koupit na splátky

HomeCreditEssoxCofidis
Výrobce:JUMPKING
Dostupnost:průměrně 3-10 dnů
Zdroj importu:Feed Superdiskont

Zahradní trampolína JumpKING OvalPOD 4,3 x 5,2M:
Bezpečnostní obvodová ochrana je tvořena ochrannou sítí napnutou na dvou horizontálních prutech, které jsou připevněny přímo k obvodovým ohradníkům a k samotné základně. I zde jsou použity pružiny Eurospring™, zaklesnuté do rámu střídavě z vrchu a ze spodu. Sestava je vybavena zesíleným 25 mm silným obvodovým polstrem zakrytým laminovaným vynilovým potahem.

Dodávka obsahuje trampolínu, kompletní obvodové bezpečnostní hrazení, ochranný potah na trampolínu, žebřík a praktickou síť na odkládání obuvi.

JUMPKING klade celkovou bezpečnost založenou na kvalitním zpracování vždy na první místo. Jedinečný design, konstrukce a inovativní prvky. Vše v jedné dodávce, nic není třeba dokupovat: trampolína, obvodová bezpečnostní síť a polstrování, žebřík, síťka na obuv a krycí potah. Snadná montáž i demontáž v případě nutnosti přemístění.

  • Specifikace:
  • Rozměry: 4,3 x 5,2 m, výška od země 86cm.
  • Odrazová plocha: Materiál vysoko zátěžový polypropylen-permatron
  • Rozměry odrazové plochy cca: 3,8 x 4,6 M
  • Pružiny: 102ks - (86 ks - 18cm + 16 ks - 16,5 cm) ocelových pozinkovaných, vysoce tažných pružin Eurospring™
  • Bezpečnostní obvodové hrazení: 8 ks zahnutých ohradních žerdí s pěnovým obalem, které se zasazují přímo do rámu
Položky označené (*) je nutné vyplnit.

Napsat dotaz na prodejce

Nikola M.|
Celkové hodnocení:
14. 1. 2017

trampolína je super, splnila veškerá naše očekávání. Kvalita za rozumné peníze. Syn si jí zamiloval, používáme jí denně.

Napsat uživatelské hodnocení

Ohodnoťte produkt:

Vložit nový komentář

Komentáře slouží ke zveřejnění vašeho názoru na konkrétní produkt. Děkujeme za vaše příspěvky. Jako provozovatelé této diskuse si vyhrazujeme právo na odstranění nevhodných komentářů.

Položky označené (*) je nutné vyplnit.

Kvalita světových značek

Našim cílem je poskytnout Vám plnou škálu všech dostupných kvalitních variant řešení napříč celým segmentem pro dům a zahradu s ročím obratem více než 500 mil. Kč. Zároveň jako jední z mála umožňujeme prohlédnout si nejprodávanější vybrané výrobky na vlastní oči a porovnat je v největším showroomu - nacházejícím se jen 2km od Říčan u Prahy. Veškeré produkty můžete pohodlně zakoupit prostřednictvím tohoto e-shopu www.hobbytec.cz 

Vybrané produkty dodáváme včetně montáže na klíč. Veškeré montážní úkony zajišťují výhradně naši zaměstnanci a to nejen v rámci celé ČR, ale také po celém území Slovenska. Více na www.hobbytec.sk Vybírejte z produktů světových výrobců z Japonska, USA, Izraele, Kanady, Německa, Slovenska, Turecka a Polska. A výběrové privátní značky One Trade®.
100% pokrytí<br />ČR a SR
100% pokrytí
ČR a SR
Regionální<br />zastoupení
Regionální
zastoupení
5x ocenění spolehlivá<br />firma roku
5x ocenění spolehlivá
firma roku

MenuX

InformaceX