informacecopy
Zobrazit kategorie
Potřebujete poradit?
Při nákupu tohoto produktu získáváte slevu 330 Kč na další nákup

Trampolína JumpKING JumpPOD CLASSIC 3,7 M

10 990
9 083 Kčbez DPH

Koupit na splátky

HomeCreditEssoxCofidis
Výrobce:JUMPKING
Dostupnost:průměrně 3-10 dnů
Zdroj importu:Feed Superdiskont
Trampolína JumpKING JumpPOD CLASSIC 3,7 M: Bezpečnost: JUMPKING klade celkovou bezpečnost založenou na kvalitním zpracování vždy na první místo. Jedinečný design, konstrukce a inovativní prvky. Vše v jedné dodávce, nic není třeby dokupovat: trampolína, obvodová bezpečnostní síť a polstrování, žebřík, síťka na obuv a krycí potah. Snadná montáž i demontáž v případě nutnosti přemístění. 
Značkový výrobek: JUMPKING je největším výrobcem trampolín. Ve světě (USA, Kanada, Mexico, UK, Francie, Německo) se prodá více trampolín JumpKING než od jakékoliv jiné značky. 
 
  • Specifikace:
  • Rám: Vysoce pevný ocelový, galvanicky celo pozinkovaný rám na čtyřech W nohách. Průměr rámu 3,7 m, výška od země 92 cm.
  • Odrazová plocha: Materiál vysoko zátěžový polypropylen-permatron. Čistý průměr skákací plochy 3 m.
  • Pružiny: 80ks - 18cm ocelových pozinkovaných, vysoce tažných pružin Eurospring™ se střídavým zaklesnutím do rámu.
  • Bezpečnostní obvodové hrazení: 4 ks rovných ohradních žerdí s pěnovým potahem, které se zasadí přímo do rámu. Bezpečnostní síť natažena nahoře na horizontálním prutu připevněném k žerdím klick systemem pohlcuje vibrace. Vstup a výstup bezpečnostní sítí je dvojitě zabezpečen zipem a háčky.
  • Obvodové ochranné čalounění: voděodolná pěna, tloušťka 20 mm, šířka 250 mm, potah z laminovaného vinylu, barva zelená.
  • Skákací váhový limit: 115 kg
  • Záruka: prodloužená záruka 5 let na rám, odrazovou plochu a pružiny a 2 roky na ochranné čalounění a ostatní součásti trampolíny.
  • Hmotnost sestavy: brutto 95 kg / netto 82 kg, dodáváno celkem ve třech krabicích. Doprava po ČR je zdarma.

Položky označené (*) je nutné vyplnit.

Napsat dotaz na prodejce

Veronika Líná|
Celkové hodnocení:
14. 1. 2017

Perfektní pro rodinu, kde je i víc dětí. Montáž je v manuálu srozumitelně popsaná, ale i tak složení trvalo poměrně dlouho

Napsat uživatelské hodnocení

Ohodnoťte produkt:

Vložit nový komentář

Komentáře slouží ke zveřejnění vašeho názoru na konkrétní produkt. Děkujeme za vaše příspěvky. Jako provozovatelé této diskuse si vyhrazujeme právo na odstranění nevhodných komentářů.

Alternativní zboží

Položky označené (*) je nutné vyplnit.

Kvalita světových značek

Našim cílem je poskytnout Vám plnou škálu všech dostupných kvalitních variant řešení napříč celým segmentem pro dům a zahradu s ročím obratem více než 500 mil. Kč. Zároveň jako jední z mála umožňujeme prohlédnout si nejprodávanější vybrané výrobky na vlastní oči a porovnat je v největším showroomu - nacházejícím se jen 2km od Říčan u Prahy. Veškeré produkty můžete pohodlně zakoupit prostřednictvím tohoto e-shopu www.hobbytec.cz 

Vybrané produkty dodáváme včetně montáže na klíč. Veškeré montážní úkony zajišťují výhradně naši zaměstnanci a to nejen v rámci celé ČR, ale také po celém území Slovenska. Více na www.hobbytec.sk Vybírejte z produktů světových výrobců z Japonska, USA, Izraele, Kanady, Německa, Slovenska, Turecka a Polska. A výběrové privátní značky One Trade®.
100% pokrytí<br />ČR a SR
100% pokrytí
ČR a SR
Regionální<br />zastoupení
Regionální
zastoupení
5x ocenění spolehlivá<br />firma roku
5x ocenění spolehlivá
firma roku

MenuX

InformaceX