informacecopy
Zobrazit kategorie
Potřebujete poradit?

Terasové prkno G21 2,5*14*400cm, Ořech mat. WPC

Terasové prkno G21 v barvě Ořech z WPC materiálu s rozměry: 2,5 x 14 x 400 cm je součástí komplexního podlahového systému G21. Splňuje nejen vysoké kvalitativní nároky, ale je i cenově výhodný.

Více informací
Výrobce:G21
Dostupnost:dotaz
Záruka:2 roky
Zdroj importu:Import penta - terasová prkna

Nastavit hlídaní

Chci být informován:
! Až bude zboží skladem
! Při snížení ceny pod Kč (s DPH)
Úspěšně odesláno!
Terasové prkno G21v barvě Ořech z WPC materiálu je součástí komplexního podlahovéhosystému G21. Ten je praktickým řešením na exteriérové podlahovékrytiny. Splňuje nejen vysoké kvalitativní nároky, ale je i cenověvýhodný.

Materiál WPC (Wood plastic components)
je směs tvořená z 60 % zdřevitých vláken a ze 40 % z plastu. S pomocí vlivu tlaku a teploty(extrudace) vzniká odolný a bezúdržbový materiál, který je praktický apo všech stránkách vysoce užitkový.

Vlastnosti tohoto materiálu dosahují kvalit prken z exotických dřevin azároveň jsou ale výrazně cenově dostupnější. Podlahy a terasy položenés použitím systému G21 tedy navenek vypadají jako ze dřeva, ale narozdíl od dřevěných krytin u nich není zapotřebí další údržba nebonátěry. Oproti klasickému plastu mají zase vysokou stálobarevnost ajsou odolnější vůči teplotním výkyvům.

WPC materiál
je díky svým vlastnostem vhodný pro použití namístech, kde dochází k působení všech běžných vlivů venkovníhoprostředí jako je např. vlhko, sluneční záření, déšť, vítr, mráz, atd.Využijete ho tedy na venkovních terasách, plochách kolem bazénu, nabalkoně, apod.

Rozměr terasového prkna (tloušťka x šířka x délka):
2,5 x 14 x 400cm

Pro vybudování podlahy budete k terasovým prknům G21 dále potřebovatnásledující prvky, které naleznete v naší nabídce:

nosník
1) Nosník terasových prken
– pokládá se napříč pod terasová prkna sroztečí 35 cm. Doporučená spotřeba: 3 m nosníku terasových prken na 1m2 terasového prkna.

2) Příchytka terasového prkna k nosníku
  – používá se v každémbodu, kde dojde ke křížení nosníku s terasovým prknem. Slouží zároveňjako distanční prvek pro vytvoření dilatační mezery mezi jednotlivýmiterasovými prkny. Doporučená spotřeba: 22 ks na 1m2 terasového prkna.
příchytka teras.prkna
3) Příchytka nosníku terasových prken k podkladu
– příchytku jepotřeba použít na každých 40 cm délky nosníku. Doporučená spotřeba: 8ks na 1m2 terasového prkna.
příchytka nosníku
4) Zakončovací lišta
– používá se na zakrytí pohledových hranpoložené podlahy či terasy. Spotřeba je individuální podle tvaru plochya velikosti viditelných hran.
zakončovací lišta
Podlahový systém G21 má několik nesporných výhod oproti jinýmpodlahovým krytinám:


Bezúdržbovost
– materiál není třeba udržovat nebo ošetřovat pomocínejrůznějších nátěrů a čistí se jednoduše pomocí vody.

Stálost
– WPC materiál je probarven v celé hmotě, tudíž nedochází vprůběhu času ke změnám jeho barvy. Na rozdíl od dřevěných materiálůnemá různé pohledové vady jako například suky, apod.

Úspora nákladů
– Cenová výhodnost pořizovacích nákladů nakompletní terasu či jinou podlahovou plochu a životnost přes 20 let.

Bezpečný a protiskluzový povrch
– Na rozdíl od dřevěných terasmůžete po WPC terasách a podlahách chodit klidně i na boso, jelikož vámnebude hrozit zadření třísky. Jsou opatřeny protiskluzovou vrstvou,takže je můžete využívat u bazénů či za deště.


Cenadopravy a osobní odběr :
Tento produkt je možné bezplatně vyzvednou na výdejních místech vPraze, Strakonicích a Bratislavě.V případě odeslání bude dopravnévypočteno dle vzdálenosti od výdejního místa, množství, váhy,délky.
O konečné ceně dopravy vás budemeinformovat telefonicky nebo emailem.


podlahaPoložky označené (*) je nutné vyplnit.

Napsat dotaz na prodejce

Napsat uživatelské hodnocení

Ohodnoťte produkt:

Vložit nový komentář

Komentáře slouží ke zveřejnění vašeho názoru na konkrétní produkt. Děkujeme za vaše příspěvky. Jako provozovatelé této diskuse si vyhrazujeme právo na odstranění nevhodných komentářů.

Chyba!
Je nutné zvolit parametry produktu.

Koupit na splátky

Položky označené (*) je nutné vyplnit.

Našim cílem je poskytnout Vám plnou škálu všech dostupných kvalitních variant řešení napříč celým segmentem pro dům a zahradu s ročím obratem více než 500 mil. Kč. Zároveň jako jední z mála umožňujeme prohlédnout si nejprodávanější vybrané výrobky na vlastní oči a porovnat je v největším showroomu - nacházejícím se jen 2km od Říčan u Prahy. Veškeré produkty můžete pohodlně zakoupit prostřednictvím tohoto e-shopu www.hobbytec.cz 

Vybrané produkty dodáváme včetně montáže na klíč. Veškeré montážní úkony zajišťují výhradně naši zaměstnanci a to nejen v rámci celé ČR, ale také po celém území Slovenska. Více na www.hobbytec.sk Vybírejte z produktů světových výrobců z Japonska, USA, Izraele, Kanady, Německa, Slovenska, Turecka a Polska. A výběrové privátní značky One Trade®.
100% pokrytí<br />ČR a SR
100% pokrytí
ČR a SR
Regionální<br />zastoupení
Regionální
zastoupení
5x ocenění spolehlivá<br />firma roku
5x ocenění spolehlivá
firma roku

MenuX

InformaceX