informacecopy
Zobrazit kategorie
Potřebujete poradit?
Při nákupu tohoto produktu získáváte slevu 837 Kč na další nákup

TEAKMAN jídelní stůl KD

27 890
23 050 Kčbez DPH

Koupit na splátky

HomeCreditEssoxCofidis
Výrobce:Higold
Dostupnost:30 dní
Záruka:2 roky
Zdroj importu:Zdroj importu dimenza
TEAKMAN jídelní stůl s teakovou deskou. 77 cm vysoký jídelní stůl TEAKMAN je vyroben z hliníkové konstrukce o rozměrech 100x45x1,5 cm, která je natřena vysoce odolným bílým nátěrem - ochrání proti vlivům počasí. Horní deska stolu je vyrobena z bytelného, 16 mm silného teakového dřeva. Výrobek lze kombinovat s celou řadou TEAKMAN a lze jej využít v restauracích, na terasách, hotelech nebo v kavárnách. Hodí se do vnitřních i venkovních prostor.

Specifikace:
  • šířka: 160 cm
  • hloubka: 100 cm
  • výška: 77 cm
Položky označené (*) je nutné vyplnit.

Napsat dotaz na prodejce

Napsat uživatelské hodnocení

Ohodnoťte produkt:

Vložit nový komentář

Komentáře slouží ke zveřejnění vašeho názoru na konkrétní produkt. Děkujeme za vaše příspěvky. Jako provozovatelé této diskuse si vyhrazujeme právo na odstranění nevhodných komentářů.

Alternativní zboží

Chyba!
Je nutné zvolit parametry produktu.
Položky označené (*) je nutné vyplnit.

Kvalita světových značek

Našim cílem je poskytnout Vám plnou škálu všech dostupných kvalitních variant řešení napříč celým segmentem pro dům a zahradu s ročím obratem více než 500 mil. Kč. Zároveň jako jední z mála umožňujeme prohlédnout si nejprodávanější vybrané výrobky na vlastní oči a porovnat je v největším showroomu - nacházejícím se jen 2km od Říčan u Prahy. Veškeré produkty můžete pohodlně zakoupit prostřednictvím tohoto e-shopu www.hobbytec.cz 

Vybrané produkty dodáváme včetně montáže na klíč. Veškeré montážní úkony zajišťují výhradně naši zaměstnanci a to nejen v rámci celé ČR, ale také po celém území Slovenska. Více na www.hobbytec.sk Vybírejte z produktů světových výrobců z Japonska, USA, Izraele, Kanady, Německa, Slovenska, Turecka a Polska. A výběrové privátní značky One Trade®.
100% pokrytí<br />ČR a SR
100% pokrytí
ČR a SR
Regionální<br />zastoupení
Regionální
zastoupení
5x ocenění spolehlivá<br />firma roku
5x ocenění spolehlivá
firma roku

MenuX

InformaceX