Zobrazit kategorieSkrýt kategorie
Potřebujete poradit?
Potřebujete poradit?
Zpráva
Stan pro 10 koní
 • Stan pro 10 koní
 • Stan pro 10 koní

Stan pro 10 koní

Výrobce:One Trade
Dostupnost:Na dotaz
Záruka:2 roky
Výhodou tohoto přístřešku pro koně je rychlá instalace pro dočasné ustájení koní na výstavách, akcích a závodech, protože jejich sestavení je velice snadné. Tento systém je stabilní a dost robustní, proto může být instalován na libovolný terén bez stavebních základů a ukotvení.

Počet boxů pro ustájení koní může být různý, záleží na velikosti stanu. Přední stěny boxů jsou s otevíracími dveřmi. Dělící stěny jsou plné. Výplň stěn je z vodovzdorné překližky, tloušťka 18 mm. Může být ale i plachtová nebo dřevěná. Horní výplň předních stěn je ze sítě s oky 50 x 50 x 4 mm.

Konstrukce stanu pro koně je ocelová, žárově zinkovaná a krytina střechy stanu je plachtová, vyrobená z pevného materiálu. Upevnění střechy se provádí pomocí gumového lana ke stěnám stanu. Ocelová konstrukce stanů a boxů je žárově zinkovaná. Střecha je z PVC plachty o síle 650 g/m². Upevnění plachty je řešeno pomocí gumového lana přímo ke konstrukci stanu.

Ať už tedy potřebujete pouze jeden box pro svého milionového koně nebo 100 boxů pro expo, jsou tyto stany odpovědí pro vaše potřeby ustájení.

Kompletní katalog chovatelská zařízení ke stažení ZDE.

Pokud chtete jiný výrobek z katalogu kontaktujte nás ZDE  a my vám zpracujeme kalkulaci na vyžádání.

V ceně nejsou zahrnuty náklady na dopravu a montáž.
Doprava se řeší dle přesných km a místa stavby.
 

Specifikace: 

 • celkový rozměr stanu: 7,5 x 14,5 m
 • rozměry boxu pro jednoho koně: 2,8 x 2,8 m
 • výška boxu pro jednoho koně: 2,2 m
 • šířka průchozí uličky: 1,7 m
Prohlédněte si celou nabídku produktů pro ochranu a pohodlí vašich zvířat -  přístřešky pro zvířata.
 
 
Napsat dotaz na prodejce
 • Stan pro 10 koní
 • Stan pro 10 koní
Celkové hodnocení
0 %
Nikdo zatím produkt nehodnotil
 • 0 ×
 • 0 ×
 • 0 ×
 • 0 ×
 • 0 ×
Napsat uživatelské hodnocení
Ohodnoťte produkt:
Vložit nový komentář

Komentáře slouží ke zveřejnění vašeho názoru na konkrétní produkt. Děkujeme za vaše příspěvky. Jako provozovatelé této diskuse si vyhrazujeme právo na odstranění nevhodných komentářů.

Alternativní zboží

Plachtová hala šíře 6,5m různé délkyNejprodávanějšíPlachtová hala šíře 6,5m různé délky
186 289 Kč 143 533 Kč
Plachtová hala šíře 8m různé délkyNejprodávanějšíPlachtová hala šíře 8m různé délky
280 453 Kč 212 745 Kč
Plachtová garáž Gatria 18m2, 300x610cmNejprodávanějšíPlachtová garáž Gatria 18m2, 300x610cm
14 460 Kč 7 732 Kč
Chci zpracovat nabídku
Popis požadavku

Hobbytec.cz - Vybavení pro Váš dům a zahradu

Našim cílem je poskytnout Vám plnou škálu všech dostupných kvalitních variant řešení napříč celým segmentem pro dům a zahradu s ročím obratem více než 500 mil. Kč. Zároveň jako jední z mála umožňujeme prohlédnout si nejprodávanější vybrané výrobky na vlastní oči a porovnat je v největším showroomu - nacházejícím se jen 2km od Říčan u Prahy. Veškeré produkty můžete pohodlně zakoupit prostřednictvím tohoto e-shopu www.hobbytec.cz 

Vybrané produkty dodáváme včetně montáže na klíč. Veškeré montážní úkony zajišťují výhradně naši zaměstnanci a to nejen v rámci celé ČR, ale také po celém území Slovenska. Více na www.hobbytec.sk Vybírejte z produktů světových výrobců z Japonska, USA, Izraele, Kanady, Německa, Slovenska, Turecka a Polska. A výběrové privátní značky One Trade®.
100% pokrytí
ČR a SR
Regionální
zastoupení
5x ocenění spolehlivá
firma roku

Aktuality

Montáž rodinného domu zcela zdarma

26.5.2019

Toužíte po novém bydlení? Obáváte se však velkých finančních výdajů? Připravili jsme si pro vás řešení. S naší jedinečnou akcí ušetříte až statisíce. Prvních 20 zákazníků získá montáž mobilního nebo rodinného domu zcela zdarma.

Pořiďte si betonovou garáž na klíč se slevou 30 %

21.5.2019

Mobilita. Největší výhoda tohoto typu betonové garáže se skrývá právě v možnosti ji kdykoliv přemístit. Zároveň značí, že vám bude přivezena během několika dnů od objednání a již zcela připravena k užití. Nyní si ji můžete pořídit až s 30% slevou, navíc s dopravou zcela zdarma.

Zobrazit všechny aktuality
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.