informace
Zobrazit kategorie
Potřebujete poradit?
Při nákupu tohoto produktu získáváte slevu 390 Kč na další nákup

Skleník Vitrum 295 x 318 cm

13 683 Kč
12 999
10 743 Kč bez DPH

Koupit na splátky

HomeCreditEssoxCofidis
Výrobce:One Trade
Dostupnost:průměrně 2-5 dnů
Záruka:2 roky
Skleníky Vitrum jsou široké a robustní, konstrukce skleníku je vyrobena masivních ocelových profilů, které jsou pro co nejdelší životnost elektrolicky pozinkované. jednotlivé díly konstrukce jsou k sobě sešroubovány. Prosklení je tvořeno kvalitním 4mm polykarbonátem odolávajícím krupobití.

Polykarbonát je vybaven UV filtrem, díky kterému nežloutne a nekřehne a jako jeden z mála na českém trhu má doložitelnou českou certifikaci jakosti. Na přání lze skleník vybavit polykarbonátem síly 6, 8 nebo 10 mm. Skleník je dále vybaven jednokřídlými posuvnými dveřmi o rozměru 75x180 cm a střešním oknem s manuálním otvíráním.

Skleník je dodáván formou stavebnice, kterou snadno zvládne sestavit každý pomocí návodu. Montáž nevyžaduje žádné předchozí zkušenosti ani speciální nářadí. Veškerý spojovací materiál je součástí balení.

Specifikace:

  • šířka: 295 cm
  • délka: 318 cm
  • výška 206 cmVíce o sklenících na hotove-skleniky.cz
Položky označené (*) je nutné vyplnit.

Napsat dotaz na prodejce

Napsat uživatelské hodnocení

Ohodnoťte produkt:

Vložit nový komentář

Komentáře slouží ke zveřejnění vašeho názoru na konkrétní produkt. Děkujeme za vaše příspěvky. Jako provozovatelé této diskuse si vyhrazujeme právo na odstranění nevhodných komentářů.

Alternativní zboží

Chyba!
Je nutné zvolit parametry produktu.
Položky označené (*) je nutné vyplnit.

Kvalita světových značek

Našim cílem je poskytnout Vám plnou škálu všech dostupných kvalitních variant řešení napříč celým segmentem pro dům a zahradu s ročím obratem více než 500 mil. Kč. Zároveň jako jední z mála umožňujeme prohlédnout si nejprodávanější vybrané výrobky na vlastní oči a porovnat je v největším showroomu - nacházejícím se jen 2km od Říčan u Prahy. Veškeré produkty můžete pohodlně zakoupit prostřednictvím tohoto e-shopu www.hobbytec.cz 

Vybrané produkty dodáváme včetně montáže na klíč. Veškeré montážní úkony zajišťují výhradně naši zaměstnanci a to nejen v rámci celé ČR, ale také po celém území Slovenska. Více na www.hobbytec.sk Vybírejte z produktů světových výrobců z Japonska, USA, Izraele, Kanady, Německa, Slovenska, Turecka a Polska. A výběrové privátní značky One Trade®.
100% pokrytí<br />ČR a SR
100% pokrytí
ČR a SR
Regionální<br />zastoupení
Regionální
zastoupení
5x ocenění spolehlivá<br />firma roku
5x ocenění spolehlivá
firma roku

MenuX

InformaceX