informace
Zobrazit kategorie
Potřebujete poradit?
Při nákupu tohoto produktu získáváte slevu 144 Kč na další nákup

Skleník IDA 0,9 m2 zelený

4 790
3 959 Kč bez DPH

Koupit na splátky

HomeCreditEssoxCofidis
Výrobce:One Trade
Dostupnost:průměrně 3-10 dnů
Záruka:2 roky

Zahradní skleník zelený má konstrukci z kvalitních eloxovaných hliníkových profilů, do nichž jsou zasazeny komůrkové polykarbonátové panely o tloušťce 4 mm. Tento polykarbonátový skleník se hodí do malých zahrad, nebo zkrátka tam, kde není místa nazbyt. Anebo pro ty, kteří nepěstují zeleninu či květiny ve velkém, ale stačí jim malý kousek půdy.

Dveře skleníku jsou jednokřídlé posuvné o rozměru 61 x 151 cm. Pro možnost odvětrávání je součástí šikmé střechy i jedno střešní okno. Polykarbonátový skleník je dodáván v demontovaném stavu. Pomocí přiloženého návodu jej zvládne sestavit každý. Veškerý spojovací materiál je součástí objednávky. Montáž nevyžaduje žádné speciální nářadí.

Specifikace:

  • šířka: 131 cm
  • hloubka: 69 cm
  • výška: 152-184 cmVíce informací o sklenících na hotove-skleniky.cz
Položky označené (*) je nutné vyplnit.

Napsat dotaz na prodejce

Napsat uživatelské hodnocení

Ohodnoťte produkt:

Vložit nový komentář

Komentáře slouží ke zveřejnění vašeho názoru na konkrétní produkt. Děkujeme za vaše příspěvky. Jako provozovatelé této diskuse si vyhrazujeme právo na odstranění nevhodných komentářů.

Alternativní zboží

Chyba!
Je nutné zvolit parametry produktu.
Položky označené (*) je nutné vyplnit.

Kvalita světových značek

Našim cílem je poskytnout Vám plnou škálu všech dostupných kvalitních variant řešení napříč celým segmentem pro dům a zahradu s ročím obratem více než 500 mil. Kč. Zároveň jako jední z mála umožňujeme prohlédnout si nejprodávanější vybrané výrobky na vlastní oči a porovnat je v největším showroomu - nacházejícím se jen 2km od Říčan u Prahy. Veškeré produkty můžete pohodlně zakoupit prostřednictvím tohoto e-shopu www.hobbytec.cz 

Vybrané produkty dodáváme včetně montáže na klíč. Veškeré montážní úkony zajišťují výhradně naši zaměstnanci a to nejen v rámci celé ČR, ale také po celém území Slovenska. Více na www.hobbytec.sk Vybírejte z produktů světových výrobců z Japonska, USA, Izraele, Kanady, Německa, Slovenska, Turecka a Polska. A výběrové privátní značky One Trade®.
100% pokrytí<br />ČR a SR
100% pokrytí
ČR a SR
Regionální<br />zastoupení
Regionální
zastoupení
5x ocenění spolehlivá<br />firma roku
5x ocenění spolehlivá
firma roku

MenuX

InformaceX