Zobrazit kategorieSkrýt kategorie
Potřebujete poradit?
Potřebujete poradit?
Zpráva
Při nákupu tohoto produktu získáváte slevu 120 Kč  na další nákup

Skleník IDA 0,9 m2 stříbrný

Nastavit hlídaní
Chci být informován:
!
!
Kč (s DPH)
Úspěšně odesláno!
Výrobce:One Trade
Dostupnost:průměrně 2-5 dnů
Záruka:2 roky

Zahradní skleník stříbrný má konstrukci z kvalitních eloxovaných hliníkových profilů, do nichž jsou zasazeny komůrkové polykarbonátové panely o tloušťce 4 mm. Tento polykarbonátový skleník se hodí do malých zahrad, nebo zkrátka tam, kde není místa nazbyt. Anebo pro ty, kteří nepěstují zeleninu či květiny ve velkém, ale stačí jim malý kousek půdy.

Dveře skleníku jsou jednokřídlé posuvné o rozměru 61 x 151 cm. Pro možnost odvětrávání je součástí šikmé střechy i jedno střešní okno. Polykarbonátový skleník je dodáván v demontovaném stavu. Pomocí přiloženého návodu jej zvládne sestavit každý. Veškerý spojovací materiál je součástí objednávky. Montáž nevyžaduje žádné speciální nářadí.

Specifikace:

  • šířka: 131 cm
  • hloubka: 69 cm
  • výška: 152-184 cmVíce informací o sklenících na hotove-skleniky.cz
Napsat dotaz na prodejce
Celkové hodnocení
0 %
Nikdo zatím produkt nehodnotil
  • 0 ×
  • 0 ×
  • 0 ×
  • 0 ×
  • 0 ×
Napsat uživatelské hodnocení
Ohodnoťte produkt:
Vložit nový komentář

Komentáře slouží ke zveřejnění vašeho názoru na konkrétní produkt. Děkujeme za vaše příspěvky. Jako provozovatelé této diskuse si vyhrazujeme právo na odstranění nevhodných komentářů.

Alternativní zboží

Chci zpracovat nabídku
Popis požadavku

Našim cílem je poskytnout Vám plnou škálu všech dostupných kvalitních variant řešení napříč celým segmentem pro dům a zahradu s ročím obratem více než 500 mil. Kč. Zároveň jako jední z mála umožňujeme prohlédnout si nejprodávanější vybrané výrobky na vlastní oči a porovnat je v největším showroomu - nacházejícím se jen 2km od Říčan u Prahy. Veškeré produkty můžete pohodlně zakoupit prostřednictvím tohoto e-shopu www.hobbytec.cz 

Vybrané produkty dodáváme včetně montáže na klíč. Veškeré montážní úkony zajišťují výhradně naši zaměstnanci a to nejen v rámci celé ČR, ale také po celém území Slovenska. Více na www.hobbytec.sk Vybírejte z produktů světových výrobců z Japonska, USA, Izraele, Kanady, Německa, Slovenska, Turecka a Polska. A výběrové privátní značky One Trade®.
100% pokrytí
ČR a SR
Regionální
zastoupení
5x ocenění spolehlivá
firma roku

Aktuality

Ochraňte své auto před zimou

4.12.2017

Přístřešky na auto se slevou až 35%.

Výstavní mobilní dům sleva 270 tis. Kč.

30.11.2017

Využijte výstavní slevy celoročního domku jen za 450 tis. Kč.

Zobrazit všechny aktuality