informacecopy
Zobrazit kategorie
Potřebujete poradit?
Při nákupu tohoto produktu získáváte slevu 793 Kč na další nákup

Scheppach Woova 5.0 odsavač 400 V

26 449
21 859 Kčbez DPH

Koupit na splátky

HomeCreditEssoxCofidis
Výrobce:Scheppach

Do každé dílny, v níž se pracuje se dřevem, se hodí kvalitní odsavač prachu a pilin. Díky výkonnému odsavači Scheppach Woova 5.0 400 V minimalizujete vdechování prachu z pilin, bude se vám příjemněji pracovat a ušetříte si mnoho práce s úklidem. Výkonný motor a dostatečně velký sběrný vak zajistí vysoký komfort při práci. Samozřejmostí je kvalitní filtrace vzduchu, která chrání vaše zdraví.

V nabídce najdete i další odsavače.

Položky označené (*) je nutné vyplnit.

Napsat dotaz na prodejce

Napsat uživatelské hodnocení

Ohodnoťte produkt:

Vložit nový komentář

Komentáře slouží ke zveřejnění vašeho názoru na konkrétní produkt. Děkujeme za vaše příspěvky. Jako provozovatelé této diskuse si vyhrazujeme právo na odstranění nevhodných komentářů.

Položky označené (*) je nutné vyplnit.

Kvalita světových značek

Našim cílem je poskytnout Vám plnou škálu všech dostupných kvalitních variant řešení napříč celým segmentem pro dům a zahradu s ročím obratem více než 500 mil. Kč. Zároveň jako jední z mála umožňujeme prohlédnout si nejprodávanější vybrané výrobky na vlastní oči a porovnat je v největším showroomu - nacházejícím se jen 2km od Říčan u Prahy. Veškeré produkty můžete pohodlně zakoupit prostřednictvím tohoto e-shopu www.hobbytec.cz 

Vybrané produkty dodáváme včetně montáže na klíč. Veškeré montážní úkony zajišťují výhradně naši zaměstnanci a to nejen v rámci celé ČR, ale také po celém území Slovenska. Více na www.hobbytec.sk Vybírejte z produktů světových výrobců z Japonska, USA, Izraele, Kanady, Německa, Slovenska, Turecka a Polska. A výběrové privátní značky One Trade®.
100% pokrytí<br />ČR a SR
100% pokrytí
ČR a SR
Regionální<br />zastoupení
Regionální
zastoupení
5x ocenění spolehlivá<br />firma roku
5x ocenění spolehlivá
firma roku

MenuX

InformaceX