informace
Zobrazit kategorie
Potřebujete poradit?
Při nákupu tohoto produktu získáváte slevu 1192 Kč na další nákup

Scheppach Plana 3.0 protahovačka/hoblovka 230 V

39 733
32 837 Kč bez DPH

Koupit na splátky

HomeCreditEssoxCofidis
Výrobce:Scheppach

Vysoce kvalitní Scheppach Plana 3.0 protahovačka/hoblovka 230 V vytvoří naprosto hladký povrch opracovávaného výrobku, který již před lakováním není nutné nijak zvláště upravovat.

Protahovací i hoblovací část stolu je vyrobena z litiny, což je velmi odolný materiál. Hoblovací stůl je přimontován k mohutnému středovému sloupu, který zaručí vysokou stabilitu při práci. Hoblování zajišťují tři kvalitní nože. Hoblovací doraz je možné naklápět do 45°.

Parametry

  • Podávací rychlost: 8 m/min
  • Šíře záběru: 250 mm
  • Výška protahu: 180 mm
  • Max. hloubka úběru: celé 3 mm
  • Motor: 230 V
  • Výkon: 2,3 kW
Položky označené (*) je nutné vyplnit.

Napsat dotaz na prodejce

Napsat uživatelské hodnocení

Ohodnoťte produkt:

Vložit nový komentář

Komentáře slouží ke zveřejnění vašeho názoru na konkrétní produkt. Děkujeme za vaše příspěvky. Jako provozovatelé této diskuse si vyhrazujeme právo na odstranění nevhodných komentářů.

Položky označené (*) je nutné vyplnit.

Kvalita světových značek

Našim cílem je poskytnout Vám plnou škálu všech dostupných kvalitních variant řešení napříč celým segmentem pro dům a zahradu s ročím obratem více než 500 mil. Kč. Zároveň jako jední z mála umožňujeme prohlédnout si nejprodávanější vybrané výrobky na vlastní oči a porovnat je v největším showroomu - nacházejícím se jen 2km od Říčan u Prahy. Veškeré produkty můžete pohodlně zakoupit prostřednictvím tohoto e-shopu www.hobbytec.cz 

Vybrané produkty dodáváme včetně montáže na klíč. Veškeré montážní úkony zajišťují výhradně naši zaměstnanci a to nejen v rámci celé ČR, ale také po celém území Slovenska. Více na www.hobbytec.sk Vybírejte z produktů světových výrobců z Japonska, USA, Izraele, Kanady, Německa, Slovenska, Turecka a Polska. A výběrové privátní značky One Trade®.
100% pokrytí<br />ČR a SR
100% pokrytí
ČR a SR
Regionální<br />zastoupení
Regionální
zastoupení
5x ocenění spolehlivá<br />firma roku
5x ocenění spolehlivá
firma roku

MenuX

InformaceX