Zobrazit kategorieSkrýt kategorie
Potřebujete poradit?
Potřebujete poradit?
Zpráva
samonosný rošt JULIA 2 446 x 300 cm
 • samonosný rošt JULIA 2 446 x 300 cm
Při nákupu tohoto produktu získáváte slevu 1739 Kč  na další nákup

samonosný rošt JULIA 2 446 x 300 cm

Výrobce:LANIT PLAST, s.r.o.
Dostupnost:dotaz
Záruka:2 roky

Bytelný a pevný samonosný rošt pro dřevěný domek LANITPLAST JULIA 2 446 x 300 cm pro bezpečné ukotvení do země.

Netřeba složitě betonovat základy domku, za použití vrutů a pevného samonosného dřevěného roštu ukotvíte pevně a bezpečně Váš zahradní domek k zemi.

Součástí balení je veškeré potřebné příslušenství:

 • samonosný rošt
 • 12x zemní vrut 500

  Jedná se o skvělou alternativu složitému betonování - příprava podkladové plochy s originálním samonosným základovým roštem zakotveným na zavrtané zemní vruty. Výhodou takového řešení je jednoduchá, rychlá a k přírodě šetrná montáž, bez nároků na výkopy a betonování, s možností následného přemístění. Technologie zakládání stavby na zemní vruty a samonosný rošt umožňuje okamžitě po montáži pokračovat ve stavbě dřevostavby a celá stavba je ukončena v průběhu jednoho, případně u velkých domků 2 - 3 dnů. Navíc bez nevratné změny přírody – při případné demontáži se vyšroubují zemní vruty a pozemek je v původním stavu.

  V případě použití vrutů a samonosného roštu se nevyužijí podlahové trámky, které jsou součástí balení domku.


   Hmotnost: 100kg
   Kategorie: Příslušenství k dřevěným domkům
   Napsat dotaz na prodejce
   • samonosný rošt JULIA 2 446 x 300 cm
   Celkové hodnocení
   0 %
   Nikdo zatím produkt nehodnotil
   • 0 ×
   • 0 ×
   • 0 ×
   • 0 ×
   • 0 ×
   Napsat uživatelské hodnocení
   Ohodnoťte produkt:
   Vložit nový komentář

   Komentáře slouží ke zveřejnění vašeho názoru na konkrétní produkt. Děkujeme za vaše příspěvky. Jako provozovatelé této diskuse si vyhrazujeme právo na odstranění nevhodných komentářů.

   Alternativní zboží

   Chci zpracovat nabídku
   Popis požadavku

   Hobbytec.cz - Vybavení pro Váš dům a zahradu

   Našim cílem je poskytnout Vám plnou škálu všech dostupných kvalitních variant řešení napříč celým segmentem pro dům a zahradu s ročím obratem více než 500 mil. Kč. Zároveň jako jední z mála umožňujeme prohlédnout si nejprodávanější vybrané výrobky na vlastní oči a porovnat je v největším showroomu - nacházejícím se jen 2km od Říčan u Prahy. Veškeré produkty můžete pohodlně zakoupit prostřednictvím tohoto e-shopu www.hobbytec.cz 

   Vybrané produkty dodáváme včetně montáže na klíč. Veškeré montážní úkony zajišťují výhradně naši zaměstnanci a to nejen v rámci celé ČR, ale také po celém území Slovenska. Více na www.hobbytec.sk Vybírejte z produktů světových výrobců z Japonska, USA, Izraele, Kanady, Německa, Slovenska, Turecka a Polska. A výběrové privátní značky One Trade®.
   100% pokrytí
   ČR a SR
   Regionální
   zastoupení
   5x ocenění spolehlivá
   firma roku

   Aktuality

   Plachtové garáže opět skladem!

   12.6.2019

   Rychlé, levné a mobilní řešení. To jsou plachtové garáže ShelterLogic. Díky kvalitnímu zpracování se jedná o dokonalou variantu, jak ochránit automobil před vnějšími vlivy. Navíc vynikají naprostou mobilitou a dají se tak přemístit na jiné místo. V současné chvíli je produkt opět na skladě a za jedinečnou cenu 7 732 Kč.

   Montáž rodinného domu zcela zdarma

   26.5.2019

   Toužíte po novém bydlení? Obáváte se však velkých finančních výdajů? Připravili jsme si pro vás řešení. S naší jedinečnou akcí ušetříte až statisíce. Prvních 20 zákazníků získá montáž mobilního nebo rodinného domu zcela zdarma.

   Zobrazit všechny aktuality
   Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.