Zobrazit kategorieSkrýt kategorie
Potřebujete poradit?
Potřebujete poradit?
Zpráva
Rodinný dům CLAIRE 65 m2
 • Rodinný dům CLAIRE 65 m2
 • Rodinný dům CLAIRE 65 m2
 • Rodinný dům CLAIRE 65 m2

Rodinný dům CLAIRE 65 m2

Výrobce:Hobbytec Mobile
Dostupnost:30 dní
Záruka:prodloužená 10 let

 K tomuto produktu získáte dárek zdarma

Přízemní rodinný dům Hobbytec Home CLAIRE může postaven v různých rozměrech. V tomto případě jde o dům určený pro 2-4 členou rodinu. Dům je možné zvětšit, upravit umístění oken, dveří i vnitřních příček. Díky tomu vznikne pokaždé jedinečný originální dům přizpůsobený požadavkům a přání zákazníka. Dům Hobbytec Home CLAIRE je možné postavit po úpravách i jako mobilní dům a v některých případech se vyhnout nutnosti vyřízení stavebního povolení. 

Dodáváme jak hrubou stavbu v provedení mini až po kompletní dodávku v provedení na klíč.  Ceny a rozsah dodávky jsou uvedeny níže. Domy jsou členěné tak, aby se v ní pohodlně mohli bydlet jak mladé rodiny, tak i senioři. Stavba domu je možná kdykoli během roku, při výstavbě se používají  výhradně suché procesy. 
 

Konstrukce je sestavena ze systému SIP panelů, který je recyklovatelný. Jednotlivé panely sestávají ze dvou desek OSB, včetně vrstvy z expandovaného polystyrenu, který slouží jako nosič desek a zejména jako izolace. Je to materiál, který výrazně izoluje teplo, zvuk a odolává ohni a vlhkosti.
 
Na požádání jsme schopni zajistit realizaci jednotlivých projektů, které zákazník dodá sám. Poskytujeme kompletní servis od projektu až po realizaci výstavby rodinných domů na klíč.  Prostor pro stavbu vašeho domu rádi připravíme, zajistíme zemní práce včetně přípojek. Případně provedeme i dokončovací stavební činnosti i potřebné úpravy terénu, případně i pokládku zámkové dlažby.
 

 

Více informací na tel: 840 810 810 nebo info@hobbytec.cz

Napsat dotaz na prodejce
 • Rodinný dům CLAIRE 65 m2
 • Rodinný dům CLAIRE 65 m2
 • Rodinný dům CLAIRE 65 m2
 • Rodinný dům CLAIRE 65 m2
Celkové hodnocení
0 %
Nikdo zatím produkt nehodnotil
 • 0 ×
 • 0 ×
 • 0 ×
 • 0 ×
 • 0 ×
Napsat uživatelské hodnocení
Ohodnoťte produkt:
Vložit nový komentář

Komentáře slouží ke zveřejnění vašeho názoru na konkrétní produkt. Děkujeme za vaše příspěvky. Jako provozovatelé této diskuse si vyhrazujeme právo na odstranění nevhodných komentářů.

Alternativní zboží

NICOLE 88/102 m²NejprodávanějšíNICOLE 88/102 m²
1 429 349 Kč 909 788 Kč
TALON 101 m²TALON 101 m²
1 640 503 Kč 1 044 189 Kč
UNO 112 m²UNO 112 m²
1 819 171 Kč 1 157 912 Kč
AXOR 94 m²AXOR 94 m²
1 526 804 Kč 971 819 Kč
Chci zpracovat nabídku
Popis požadavku

Hobbytec.cz - Vybavení pro Váš dům a zahradu

Našim cílem je poskytnout Vám plnou škálu všech dostupných kvalitních variant řešení napříč celým segmentem pro dům a zahradu s ročím obratem více než 500 mil. Kč. Zároveň jako jední z mála umožňujeme prohlédnout si nejprodávanější vybrané výrobky na vlastní oči a porovnat je v největším showroomu - nacházejícím se jen 2km od Říčan u Prahy. Veškeré produkty můžete pohodlně zakoupit prostřednictvím tohoto e-shopu www.hobbytec.cz 

Vybrané produkty dodáváme včetně montáže na klíč. Veškeré montážní úkony zajišťují výhradně naši zaměstnanci a to nejen v rámci celé ČR, ale také po celém území Slovenska. Více na www.hobbytec.sk Vybírejte z produktů světových výrobců z Japonska, USA, Izraele, Kanady, Německa, Slovenska, Turecka a Polska. A výběrové privátní značky One Trade®.
100% pokrytí
ČR a SR
Regionální
zastoupení
5x ocenění spolehlivá
firma roku

Aktuality

Montáž rodinného domu zcela zdarma

26.5.2019

Toužíte po novém bydlení? Obáváte se však velkých finančních výdajů? Připravili jsme si pro vás řešení. S naší jedinečnou akcí ušetříte až statisíce. Prvních 20 zákazníků získá montáž mobilního nebo rodinného domu zcela zdarma.

Pořiďte si betonovou garáž na klíč se slevou 30 %

21.5.2019

Mobilita. Největší výhoda tohoto typu betonové garáže se skrývá právě v možnosti ji kdykoliv přemístit. Zároveň značí, že vám bude přivezena během několika dnů od objednání a již zcela připravena k užití. Nyní si ji můžete pořídit až s 30% slevou, navíc s dopravou zcela zdarma.

Zobrazit všechny aktuality
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.