Zobrazit kategorieSkrýt kategorie
Potřebujete poradit?
Potřebujete poradit?
Zpráva
Při nákupu tohoto produktu získáváte slevu 8535 Kč  na další nákup

Skleněné posuvné zastřešení teras MIA

Nastavit hlídaní
Chci být informován:
!
!
Kč (s DPH)
Úspěšně odesláno!
Výrobce:One Trade
Dostupnost:30 dní
Záruka:2 roky
Velikost:646cm x 200cm

Toužíte po zimní zahradě, ale zároveň se nechcete připravit o všechny výhody posezení pod širým nebem? Právě pro vás je určeno posuvné zastřešení terasy. Dodáváme jej s různých délkách a hloubkách, tak aby se zastřešení přizpůsobilo vašim potřebám.

Posuvné zastřešení terasy vyrábíme na míru. Na cenu zastřešení o konkrétním rozměru se můžete podívat kliknutím na produktovou kartu vpravo nahoře. Uvedené ceny jsou odstupňované po 50 centimetrech, platí vždy nejbližší uvedený rozměr po zaměření. Přesné zaměření našim technikem je zdarma. V případě zájmu můžeme zajistit i dopravu a montáž.

Konstrukce je tvořena zesílenými hliníkovými profily. Hliníková konstrukce perfektně odolává korozi a zajišťuje perfektní stabilitu. Barevné provedení a povrchovou úpravu si můžete vybrat z velkého množství variant. Zastřešení pak může vhodně korespondovat s barvou fasády nebo okenními rámy.

Obvodové výplně jsou zhotoveny z čirého bezpečnostního skla. Tento materiál zajišťuje maximální prostupnost slunečních paprsků a dobrou mechanickou odolnost.Přední a zadní čelo je pevné. Podle přání a potřeb zákazníka je možná instalace bezprahových posuvných dveří v čelech zastřešení.

Pojezdová kolečka zajišťující pohodlnou manipulaci se zastřešením, jsou opatřena nerezovými ložisky. Pochozí koleje je možné zapustit do podlahy. Okapový svod je veden vedle kolejniček.
 

Více informací na tel.: 840 810 810 nebo info@hobbytec.cz

Zakázková výroba - dostupné velikosti

katalog 2015

 


 
Posuvné zastřešení a další produkty naleznete v našich ukázkových centrech. Sjednejte si schůzku ještě dnes.


Pro více informací nás kontaktujte. Zdarma Vám nezávazně zpracujeme přesnou cenovou nabídku. 
Další informace také na www.hotove-zimnizahrady.cz nebo www.hotove-terasy.cz
Napsat dotaz na prodejce
Celkové hodnocení
100 %
2zákazníci hodnotili
  • 2 ×
  • 0 ×
  • 0 ×
  • 0 ×
  • 0 ×
9. 1. 2017

Dobrý den, mohu říct že jsem byla moc spokojená a za to vám Děkuji

14. 1. 2017

S nákupe jsem u vás spokojen

Napsat uživatelské hodnocení
Ohodnoťte produkt:
Vložit nový komentář

Komentáře slouží ke zveřejnění vašeho názoru na konkrétní produkt. Děkujeme za vaše příspěvky. Jako provozovatelé této diskuse si vyhrazujeme právo na odstranění nevhodných komentářů.

Alternativní zboží

NejprodávanějšíDárek ZDARMAOne Trade® MINI, posuvné zastřešení
243 936 Kč 190 273 Kč
Chci zpracovat nabídku
Popis požadavku

Našim cílem je poskytnout Vám plnou škálu všech dostupných kvalitních variant řešení napříč celým segmentem pro dům a zahradu s ročím obratem více než 500 mil. Kč. Zároveň jako jední z mála umožňujeme prohlédnout si nejprodávanější vybrané výrobky na vlastní oči a porovnat je v největším showroomu - nacházejícím se jen 2km od Říčan u Prahy. Veškeré produkty můžete pohodlně zakoupit prostřednictvím tohoto e-shopu www.hobbytec.cz 

Vybrané produkty dodáváme včetně montáže na klíč. Veškeré montážní úkony zajišťují výhradně naši zaměstnanci a to nejen v rámci celé ČR, ale také po celém území Slovenska. Více na www.hobbytec.sk Vybírejte z produktů světových výrobců z Japonska, USA, Izraele, Kanady, Německa, Slovenska, Turecka a Polska. A výběrové privátní značky One Trade®.
100% pokrytí
ČR a SR
Regionální
zastoupení
5x ocenění spolehlivá
firma roku

Aktuality

Ochraňte své auto před zimou

4.12.2017

Přístřešky na auto se slevou až 35%.

Výstavní mobilní dům sleva 270 tis. Kč.

30.11.2017

Využijte výstavní slevy celoročního domku jen za 450 tis. Kč.

Zobrazit všechny aktuality