Doprava
zdarma
na všechny
produkty
nad 2000 Kč

Zůstává už jen
informacecopy
Zobrazit kategorie
Potřebujete poradit?
Při nákupu tohoto produktu získáváte slevu 450 Kč na další nákup

Polykarbonátový skleník 430x270x190 cm

14 999
12 396 Kčbez DPH

Koupit na splátky

HomeCreditEssoxCofidis
Výrobce:One Trade
Dostupnost:průměrně 2-5 dnů
Záruka:2 roky
Zdroj importu:Zdoj importu feed Sharks
Opravdu velký polykarbonátový skleník pro klasické hobby zahrádkaření je vyroben z polykarbonátových desek s UV filtrem a tedy skvělými tepelněizolačními vlastnostmi.

Sedmimodulový skleník disponuje jednokřídlými posuvnými dveřmi pro vstup a čtyřmi ventilačními okny s manuálním otevíráním. Polykarbonátové desky jsou 4 mm silné, vynikají pružností a opatřeným UV filrem. Hliníkový elaxovaný rám nepodléhá korozi a tak zaručuje dlouhou trvanlivost konstrukce, s pomocí vhodné fixace a uhlopříčné profilové výztuhy pevně drží všechny desky skleníku, kovová základna je součástí balení a umožní ukotvení skleníku bez nutnosti přípravy podezdívky. Užijte si pěstitelskou sezonu v kvalitním a cenově dostupném skleníku.

Specifikace:

  • rozměry: 4300 x 2700 x 1900 mm
  • hliníkový rám
  • polykarbonátové desky s UV filtrem
  • tloušťka desek: 4 mm
  • 1x posuvné dveře
  • 4x ventilační okno
  • kovová pozink. základna
  • odstín: přírodní stříbrná
Položky označené (*) je nutné vyplnit.

Napsat dotaz na prodejce

Napsat uživatelské hodnocení

Ohodnoťte produkt:

Vložit nový komentář

Komentáře slouží ke zveřejnění vašeho názoru na konkrétní produkt. Děkujeme za vaše příspěvky. Jako provozovatelé této diskuse si vyhrazujeme právo na odstranění nevhodných komentářů.

Alternativní zboží

Chyba!
Je nutné zvolit parametry produktu.
Položky označené (*) je nutné vyplnit.

Kvalita světových značek

Našim cílem je poskytnout Vám plnou škálu všech dostupných kvalitních variant řešení napříč celým segmentem pro dům a zahradu s ročím obratem více než 500 mil. Kč. Zároveň jako jední z mála umožňujeme prohlédnout si nejprodávanější vybrané výrobky na vlastní oči a porovnat je v největším showroomu - nacházejícím se jen 2km od Říčan u Prahy. Veškeré produkty můžete pohodlně zakoupit prostřednictvím tohoto e-shopu www.hobbytec.cz 

Vybrané produkty dodáváme včetně montáže na klíč. Veškeré montážní úkony zajišťují výhradně naši zaměstnanci a to nejen v rámci celé ČR, ale také po celém území Slovenska. Více na www.hobbytec.sk Vybírejte z produktů světových výrobců z Japonska, USA, Izraele, Kanady, Německa, Slovenska, Turecka a Polska. A výběrové privátní značky One Trade®.
100% pokrytí<br />ČR a SR
100% pokrytí
ČR a SR
Regionální<br />zastoupení
Regionální
zastoupení
5x ocenění spolehlivá<br />firma roku
5x ocenění spolehlivá
firma roku

MenuX

InformaceX