informacecopy
Zobrazit kategorie
Potřebujete poradit?

Police do skleníku 2ks

999
826 Kčbez DPH

Koupit na splátky

Výrobce:Palram
Dostupnost:průměrně 3-10 dnů
Praktické police do skleníku jsou ideálním zůsobem, jak si zlepšit organizaci ve svém skleníku. Vyznačují se ideální velikostí 62,5 x 26 cm a nosností až 20 kg. Montáž polic do skleníku je velmi jednoduchá a spočívá pouze v nacvaknutí do drážek uvnitř skleníku, kterými jsou skleníky Palram standartně vybaveny. Máte tak spoustu možností, kam si poličky umístit tak, aby vám co nejvíce vyhovovali. Poličky můžete rovněž umístit vedle sebe a vytvořit tak jednu dlouhou polici.


Položky označené (*) je nutné vyplnit.

Napsat dotaz na prodejce

Napsat uživatelské hodnocení

Ohodnoťte produkt:

Vložit nový komentář

Komentáře slouží ke zveřejnění vašeho názoru na konkrétní produkt. Děkujeme za vaše příspěvky. Jako provozovatelé této diskuse si vyhrazujeme právo na odstranění nevhodných komentářů.

Alternativní zboží

Chyba!
Je nutné zvolit parametry produktu.
Položky označené (*) je nutné vyplnit.

Kvalita světových značek

Našim cílem je poskytnout Vám plnou škálu všech dostupných kvalitních variant řešení napříč celým segmentem pro dům a zahradu s ročím obratem více než 500 mil. Kč. Zároveň jako jední z mála umožňujeme prohlédnout si nejprodávanější vybrané výrobky na vlastní oči a porovnat je v největším showroomu - nacházejícím se jen 2km od Říčan u Prahy. Veškeré produkty můžete pohodlně zakoupit prostřednictvím tohoto e-shopu www.hobbytec.cz 

Vybrané produkty dodáváme včetně montáže na klíč. Veškeré montážní úkony zajišťují výhradně naši zaměstnanci a to nejen v rámci celé ČR, ale také po celém území Slovenska. Více na www.hobbytec.sk Vybírejte z produktů světových výrobců z Japonska, USA, Izraele, Kanady, Německa, Slovenska, Turecka a Polska. A výběrové privátní značky One Trade®.
100% pokrytí<br />ČR a SR
100% pokrytí
ČR a SR
Regionální<br />zastoupení
Regionální
zastoupení
5x ocenění spolehlivá<br />firma roku
5x ocenění spolehlivá
firma roku

MenuX

InformaceX