informace
Zobrazit kategorie
Potřebujete poradit?
Při nákupu tohoto produktu získáváte slevu 738 Kč na další nákup

Plexisklo Plexiglas LED ( nasvícení hranou ) Tloušťka: 10, Barva: čirá, Kód barvy: 0E012 XL, Šířka: 2050, Délka: 3050, Hmotnost: 75

24 615
20 343 Kč bez DPH

Nakupte u nás na splátky

HomeCreditEssoxCofidis
Výrobce:Evonik - Röhm, Německo
Dostupnost:průměrně 2-5 dnů
Zdroj importu:Zenit
Barva:čirá
Délka:3050
Šířka:2050
Tloušťka:10

Plexisklo Plexiglas LED ( nasvícení hranou ) Tloušťka: 10, Barva: čirá, Kód barvy: 0E012 XL, Šířka: 2050, Délka: 3050, Hmotnost: 75, Propustnost světla : 91%, Propustnost světla transparentní (průhledný): ano, Propustnost světla translucentní (průsvitný): ne, Propustnost světla opaq (neprůsvitný): ano, Možnost formátování na míru: ano

Plexiglas LED pro nasvětlování LED diodami. Desky jsou speciálně vyvinuty především pro světelnou reklamu; materiál je vysoce odolný proti UV záření a povětrnostním vlivům. Poskytujeme 10-letou záruku a navíc 30-letou záruku na nežloutnutí na čiré desky. Obě povrchové strany těchto desek z plexiskla jsou hladké a vysoce lesklé, při dodávce jsou kryty silnou ochrannou folií. Široké použití v reklamě, nábytkářství či designu.

Původní označení EndLighten jsou desky pro nasvětlení hranou, vedou světlo v ploše. Jsou určeny pro obzvlášť rovné, velkoplošné, jedno- nebo oboustranně rovnoměrně nasvícené displeje, LCD ukazatele, city-lighty, interní dělící příčky a mnohé další. Jedná se o světlorozptylující transparentní akrylát ( plexi, PMMA ) s jedinečnou světelnou vodivostí, rovnoměrné rozptýlení světla, UV stabilní.

Použítí na autobusové zastávky, letiště, fitnescentra, restaurace, obchody...

Položky označené (*) je nutné vyplnit.

Napsat dotaz na prodejce

Napsat uživatelské hodnocení

Ohodnoťte produkt:

Vložit nový komentář

Komentáře slouží ke zveřejnění vašeho názoru na konkrétní produkt. Děkujeme za vaše příspěvky. Jako provozovatelé této diskuse si vyhrazujeme právo na odstranění nevhodných komentářů.

Položky označené (*) je nutné vyplnit.

Kvalita světových značek

Našim cílem je poskytnout Vám plnou škálu všech dostupných kvalitních variant řešení napříč celým segmentem pro dům a zahradu s ročím obratem více než 500 mil. Kč. Zároveň jako jední z mála umožňujeme prohlédnout si nejprodávanější vybrané výrobky na vlastní oči a porovnat je v největším showroomu - nacházejícím se jen 2km od Říčan u Prahy. Veškeré produkty můžete pohodlně zakoupit prostřednictvím tohoto e-shopu www.hobbytec.cz 

Vybrané produkty dodáváme včetně montáže na klíč. Veškeré montážní úkony zajišťují výhradně naši zaměstnanci a to nejen v rámci celé ČR, ale také po celém území Slovenska. Více na www.hobbytec.sk Vybírejte z produktů světových výrobců z Japonska, USA, Izraele, Kanady, Německa, Slovenska, Turecka a Polska. A výběrové privátní značky One Trade®.
100% pokrytí<br />ČR a SR
100% pokrytí
ČR a SR
Regionální<br />zastoupení
Regionální
zastoupení
5x ocenění spolehlivá<br />firma roku
5x ocenění spolehlivá
firma roku

Aktuality

Předsezónní slevy právě startují

7.1.2017

Až 65% Zľavy na altánky, pergoly, prístrešky na auto, záhradné vybavenie a ďalší sortiment na Hobbytec. Využite príležitosť ušetriť aj desiatky tisíc.

Vchodové stříšky: bestsellery za akční ceny

31.12.2016

Potřebujete vchodovou stříšku a chcete ušetřit? Nejprodávanější modely nyní pořídíte se slevou.

Zobrazit všechny aktuality

MenuX

InformaceX