ProduktyPlechová garáž s pultovou střechou pozinkovaná

Plechová garáž s pultovou střechou pozinkovaná

Hlavní charakteristiky

 • 2 roky záruka
 • Moderní design
 • Montáž svépomocí
 • Široce variabilní systém
 • Plechová konstrukce
Nezávazná poptávka

Pospěšte si!

Slevy až 50 % a GARANCE nejlepší ceny na trhu!
Tato akce platí pouze u vybraných produktů a platí za speciálních podmínek.

GaranceNejlepší ceny na trhu

 • Sleva 33% na plechové garáže
 

SpecifikaceTechnické informace

Plechová garáž v pozinkovaném provedení. Plochá střecha je v nabídce se spádem dozadu nebo sedlovou střechou. Konstrukce je tvořena ocelovým rámem z L profilu opatřeným základovým ochranným nátěrem. Stěny a střecha jsou ze žárově zinkovaného trapézového plechu, stěny jsou nanýtovány na rámu garáže. Krytina je umístěna na silných profilovaných ocelových nosnících zaručujících dostatečnou únosnost při zatížení střechy například napadaným sněhem. Garáž je vybavena dvoukřídlými vraty s vlastním zámkem a dvěma klíči. Na přání jsme schopni provést individuální konstrukční úpravy. Kvalitní nátěr zajišťuje dlouhou životnost. 

Plechová garáž je dostupná v několika variantách, které se liší svými rozměry, typem zastřešení nebo systémem otevírání vrat. Široká škála volitelného příslušenství zahrnuje sedlovou střechu, výklopná vrata a další. Doprava je možná několika způsoby. V případě zájmu zařídíme dovezení až k vám domů. Montáž včetně dopravy tvoří 20 % z celkové ceny. Stavba samotná je snadná a zabere pouze 1 den. Pro realizaci není nutné vyřizovat stavební povolení 

Rozměr 

Šířka: 240 cm - 600 cm 
Délka: 240 cm - 700 cm 

Barva 

Nabídka zahrnuje 23 standardních odstínů barevného lakování. 

Výplň

Stěny garáže jsou tvořeny nosnou konstrukcí profil L 30 - 55 mm a trapézovým pozinkovaným plechem tl. 0,6 mm
Krytina je vyrobena z trapézového plechu o tloušťce 0,6 mm, který je tvořen samořeznými vruty do nosné kontrukce střechy. 

Stavební přípravy

Za účelem dosažení maximálního ukotvení a bezpečnosti je třeba, aby si zákazník před samotnou realizací připravil vhodný podklad pro stavbu. Nejlépe betonový věnec, betonovou desku a betonové kostky. Je nutné, aby garáž stála na rovném a pevném podkladu. 
 

PrůběhPrůběh zakázky

1. Specifikace garáže

Výběr garáže závisí na vašich preferencích a budoucím využití. Stačí si na našich stránkách zvolit preferovanou variantu a rozměry. Na základě těchto specifikací vás kontaktuje náš odborný zástupce a společně si definujete další podrobnosti.

Široká nabídka materiálů 

V nabídce naleznete velké množství typů garáží, a to včetně několika provedení z hlediska materiálu. Levnou variantu představují plechové garáže. Elegancí vás ohromí montovaná verze s omítkou či betonová garáž s podlahou.

2. Cenová nabídka garáže

Cenová nabídka je dalším krokem a vyplývá ze specifikací, na kterých jste se domluvili s obchodním zástupcem. Výsledná cena se odvíjí od zvolených rozměrů, použitých materiálů, doplňků, barevného odstínu a celkového provedení. 

Poraďte se o ceně s našimi zástupci

V Říčanech u Prahy a v Brně jsme pro vás připravili největší ukázková centra svého druhu. Na 2 000 m² na vás čekají všechny naše produkty, které si můžete vyzkoušet. Po celý čas se vám bude věnovat kvalifikovaný odborník. Ten s vámi probere vaše přání a možnosti.

3. Stavební příprava

Stavební připravenost je ve většině případech na zákazníkovi samotném. V případě zájmu jsme schopni dodat garáž zcela na klíč a potřebné úpravy terénu zajistit. Nejjednodušším způsobem je položení betonových patek pod každý rok garáže, do kterých se následně garáž ukotví. 

Důležitá je stabilita podkladu 

Za účelem dosažení maximálního ukotvení a bezpečnosti je třeba, aby si zákazník před samotnou realizací připravil vhodný podklad pro stavbu. Nejlépe betonový věnec, betonovou desku nebo betonové kostky. Je nutné, aby garáž stála na rovném a pevném podkladu. 

4. Doprava garáže

Garáž vám doručíme přímo k vám domů našimi vozy se speciálně upraveným přívěsem. Místo dodání musí být přístupné pro přepravní vozidlo. Místo dodání musí být sjízdné a přístupné pro tyto vozy. O hůře dostupných místech je nutné vědět předem, abychom podnikli potřebné kroky.

Lze využít dopravu zdarma 

Garáž si lze osobně vyzvednout přímo na našem centrálním skladě. Pro převzetí a naložení je nutná přítomnost minimálně dvou statných lidí a přepravní vozidlo v odpovídajících rozměrů. V případě osobního odběru si nakládku zajišťuje zákazník sám. 

 

5. Finální osazení 

Pokud dojde k předchozím krokům, zbývá garáž smontovat. To vše mohou provést naši odborníci. V takovém případě získáváte produkt zcela na míru. Při samotné realizaci lze provést ještě menší úpravy, aby vše dokonale naplnilo vaše přání.

Volba příslušenství ke garáži

V tomto směru vám nabízíme širokou škálu volitelného příslušenství, kterým lze garáž dovybavit. Jedná se například o sedlovou střechu, výklopná vrata, odbornou montáž a další. Celou nabídku naleznete na našich stránkách. 

ShowroomNejvětší ukázkové centrum v ČR

Přesvědčte se na vlastní oči

Navštivte největší ukázkové centrum v České republice - Tehovec, Říčany u Prahy a vyberte si z desítek vystavených produktů ten svůj.

Čeká na vás:

 • Celková plocha ukázkových center 10 500 m2
 • Tým vyškolených prodejců, kteří Vám poradí
 • 58 vystavených produktů

HobbytecRodinná firma

 • Na první místě je pro nás spokojený zákazník a kvalitní produkty, které mu přinesou radost a užitek.
 • Profesionální montáže

  Zajišťujeme montáže našich výrobků po celé Evropě.
 • Design, kvalita, cena

  Naše produkty v sobě kombinují nadčasové zpracování, kvalitní materiály a bezkonkurenční cenu na trhu.
 • Největší showroomy

  Stavíme ukázková centra abyste mohli vidět kvalitu našich hliníkových staveb naživo.
 • Vlastní výroba

  Při naší práci se opíráme o vlastní výrobu. Ta nám umožňuje vytvořit zakázky zcela na míru.
 • Nejširší nabídka v Evropě

  Klientům nabízíme ucelenou nabídku všech dostupných produktů pro dům a zahradu.