informacecopy
Zobrazit kategorie
Potřebujete poradit?

Obkladová palubka G21 Eben 2,3x13x350 cm

Obkladová palubka G21 v barvě eben je součástí komplexního podlahového a obkladového WPC systému G21, který je vhodný k použití zejména na fasády domů, zakrytí podhledů či stropů, apod. Rozměry palubky jsou 2,3 x 13 x 350 cm.

Více informací
Výrobce:G21
Dostupnost:průměrně 2-5 dnů
Záruka:2 roky
Zdroj importu:Import penta - terasová prkna

Nastavit hlídaní

Chci být informován:
! Až bude zboží skladem
! Při snížení ceny pod Kč (s DPH)
Úspěšně odesláno!
Obkladová palubka G21je součástí komplexního podlahového a obkladového WPC systému G21,který je vhodný k použití zejména na fasády domů, zakrytí podhledů čistropů, apod. Tento systém splňuje nejen vysoké kvalitativní nároky,ale je i cenově výhodný.

Materiál WPC (Wood plastic components)
je směs tvořená z 60 % zdřevitých vláken a ze 40 % z plastu. S pomocí vlivu tlaku a teploty(extrudace) vzniká odolný a bezúdržbový materiál, který je praktický apo všech stránkách vysoce užitkový.

Vlastnosti tohoto materiálu dosahují kvalit prken z exotických dřevin azároveň jsou ale výrazně cenově dostupnější. Dům obložený WPC palubkamiG21 budí dojem, že je obložen kvalitním dřevem, které na rozdíl od WPCmateriálu musíte udržovat různými nátěry.

WPC materiál
je díky svým vlastnostem vhodný pro použití namístech, kde dochází k působení všech běžných vlivů venkovníhoprostředí jako je např. vlhko, sluneční záření, déšť, vítr, mráz, atd.Parametry:

Barevné provedení: Eben
Rozměr obkladové palubky (tloušťka x šířka x délka): 2,3 x 13 x 350 cm

K montáži obkladů z WPC palubek budete potřebovat příchytky G21, kterénaleznete v naší nabídce (6391009). Ty slouží k bezpečnému uchyceníobkladových palubek a jejich spotřeba je cca 8 ks na jednu obkladovoupalubku.

Výhody palubkového systému G21:


Bezúdržbovost
– materiál není třeba udržovat nebo ošetřovat pomocí nejrůznějších nátěrů a čistí se jednoduše pomocí vody.

Stálost
– WPC materiál je probarven v celé hmotě, tudíž nedochází vprůběhu času ke změnám jeho barvy. Na rozdíl od dřevěných materiálůnemá různé pohledové vady jako například suky, apod.

Úspora nákladů
– Cenová výhodnost pořizovacích nákladů na kompletní terasu či jinou podlahovou plochu a životnost přes 20 let.

Životnost
– WPC palubky mají životnost až 20 let. Na rozdíl odpalubek z exotického dřeva nedochází ke kroucení nebo třískování prken.Odolávají povětrnostním vlivům a dřevokazným škůdcům.
Položky označené (*) je nutné vyplnit.

Napsat dotaz na prodejce

Napsat uživatelské hodnocení

Ohodnoťte produkt:

Vložit nový komentář

Komentáře slouží ke zveřejnění vašeho názoru na konkrétní produkt. Děkujeme za vaše příspěvky. Jako provozovatelé této diskuse si vyhrazujeme právo na odstranění nevhodných komentářů.

Chyba!
Je nutné zvolit parametry produktu.

Koupit na splátky

Položky označené (*) je nutné vyplnit.

Našim cílem je poskytnout Vám plnou škálu všech dostupných kvalitních variant řešení napříč celým segmentem pro dům a zahradu s ročím obratem více než 500 mil. Kč. Zároveň jako jední z mála umožňujeme prohlédnout si nejprodávanější vybrané výrobky na vlastní oči a porovnat je v největším showroomu - nacházejícím se jen 2km od Říčan u Prahy. Veškeré produkty můžete pohodlně zakoupit prostřednictvím tohoto e-shopu www.hobbytec.cz 

Vybrané produkty dodáváme včetně montáže na klíč. Veškeré montážní úkony zajišťují výhradně naši zaměstnanci a to nejen v rámci celé ČR, ale také po celém území Slovenska. Více na www.hobbytec.sk Vybírejte z produktů světových výrobců z Japonska, USA, Izraele, Kanady, Německa, Slovenska, Turecka a Polska. A výběrové privátní značky One Trade®.
100% pokrytí<br />ČR a SR
100% pokrytí
ČR a SR
Regionální<br />zastoupení
Regionální
zastoupení
5x ocenění spolehlivá<br />firma roku
5x ocenění spolehlivá
firma roku

MenuX

InformaceX