Při nákupu tohoto produktu získáváte slevu 16121 Kč  na další nákup

Montovaný dům OLIVIER 42 m²​​​​​​​, stěny 44+44 mm

Nastavit hlídaní
Chci být informován:
!
!
Kč (s DPH)
Úspěšně odesláno!
Výrobce:Hobbytec Wood
Materiál:dřevo
Velikost zahradních domků:XXL 21m2 a více
Dostupnost:30 dní
Záruka:prodloužená 5 let
Zobrazit banner Chci zpracovat nabídku:ANO

 K tomuto produktu získáte dárek zdarma

Čtyřpokojový dřevěný mobilní dům OLIVIER ze severské borovice o rozměrech 5,2 x 8,2 m, s dvojstěnnou 44+44 mm, celková plocha plocha domu je více než čtyřicet metrů čtverečních. Při vstupu do domu vás nejprve uvítá terasa se zdobným zábradlím, lákající nejen k lenošení. Po otevření dveří se dostanete do srdce domu, největšího pokoje, který je připravený stát se obývacím pokojem s kuchyní. Po levé straně se nachází v rohu místnost určená pro koupelnu s toaletou. Z obývací místnosti se dostanete do dvou samostatných neprůchozích pokojů, které můžete využít jako dětský pokoj, ložnici či pracovnu.
 
 
Rozhodnete-li se dům využívat pro celoroční bydlení, ubytovávání hostů a podobně, lze obohatit o foukanou minerální izolaci.  
 
Střecha dřevěného domu je uzpůsobena bezproblémovému odtékání vody nenápadnými okapovými rourami. Podlaha a střešní prkna jsou řešena pero-drážkovým systémem, který se vyznačuje stabilitou a bezproblémovou manipulací. Okna i dveře jsou vyplněná dvojsklem. Venkovní okenice vám snadno zajistí intimitu, bezpečí a sníží náklady na vytápění.
 

Doprava:

 
Montovaný dům OLIVIER  můžete smontovat sami svépomocí, nebo nechat montáž na nás.
 
  • Dodávka bez montáže: dům dodáme paletizovaný kurýrní službou -  nutno zajistit prostor pro vjezd nákladního auta a následné složení palet.
  • Dodávka včetně montáže: doprava je účtována individuálně.
 

Potřebuji stavební povolení?

Informace o problematice stavebního povolení popisujeme v článku ZDE, ve kterém vás seznámíme s případy, kdy potřebujete stavební povolení.

 

Stavební připravenost:
 

Za účelem dosažení maximálního ukotvení a bezpečnosti je třeba, aby si zákazník připravil vhodný podklad pro stavbu. Nejlépe betonovou desku nebo betonové patky (kostky). Je nutné, aby domek stál na rovném, pevném a stabilním podkladu.
  
  

 


Více informací na 840 810 810 nebo info@hobbytec.cz

Napsat dotaz na prodejce
Celkové hodnocení
100 %
4zákazníci hodnotili
  • 4 ×
  • 0 ×
  • 0 ×
  • 0 ×
  • 0 ×
29. 8. 2016

Dlouho jsme hledali pěkný dům na náš pozemek až jsme našli tento, na první pohled jsem se zamilovala. Jsme velmi spokojeni, složení nám sice nějakou dobu trvalo, ale výsledek stojí za to. Děkujeme obchodníkovi za trpělivost při hledání toho pravého domku, jsme moc spokojeni. Mějte se krásně, Katka Bartoňová.

20. 9. 2016

Mobilní dům nám slouží jako domek pro hosty, mají tam klid a prostor. Montáž pro nás byla relativně složitější, ale naštěstí máme skvělé sousedy kteří nám mile rádi pomohly.Děkujeme týmu hobbytec za jejich čas. Tvrdíková P.

13. 10. 2016

Zajel jsem si na konzultaci přímo do Vašeho ukázkového centra v Tehovci kde byl velmi ochotný prodejce který mi pomohl s výběrem a následným objednáním domku.Měl jsem strach z montáže ale za pomoci známých jsme to hravě zvládly.Děkuji.

27. 10. 2016

Supr jednání,žádné prodlevy o mínusu nevím. s výběrem jsem spokojený.Doporučím tento obchod známým.

Napsat uživatelské hodnocení
Ohodnoťte produkt:
Vložit nový komentář

Komentáře slouží ke zveřejnění vašeho názoru na konkrétní produkt. Děkujeme za vaše příspěvky. Jako provozovatelé této diskuse si vyhrazujeme právo na odstranění nevhodných komentářů.

Alternativní zboží

NejprodávanějšíBERNARD 107 m²​​​​​​​, stěny 44 mm
660 192 Kč 559 257 Kč
VýprodejShowroomMOBILNÍ DŮM 36 m², výstavní
720 000 Kč 499 900 Kč
Chci zpracovat nabídku
Popis požadavku

Našim cílem je poskytnout Vám plnou škálu všech dostupných kvalitních variant řešení napříč celým segmentem pro dům a zahradu s ročím obratem více než 500 mil. Kč. Zároveň jako jední z mála umožňujeme prohlédnout si nejprodávanější vybrané výrobky na vlastní oči a porovnat je v největším showroomu - nacházejícím se jen 2km od Říčan u Prahy. Veškeré produkty můžete pohodlně zakoupit prostřednictvím tohoto e-shopu www.hobbytec.cz 

Vybrané produkty dodáváme včetně montáže na klíč. Veškeré montážní úkony zajišťují výhradně naši zaměstnanci a to nejen v rámci celé ČR, ale také po celém území Slovenska. Více na www.hobbytec.sk Vybírejte z produktů světových výrobců z Japonska, USA, Izraele, Kanady, Německa, Slovenska, Turecka a Polska. A výběrové privátní značky One Trade®.
100% pokrytí
ČR a SR
Regionální
zastoupení
5x ocenění spolehlivá
firma roku

Aktuality

Rodinné domy Hobbytec Home do měsíce

7.1.2018

Využijte zimních slev na nové rodinné domy Hobbytec Home.

Mobilní domy Hobbytec Mobile ihned k dodání

7.1.2018

Využijte zimních slev na nové mobilní domy Hobbytec Mobile určené k celoročnímu využití. Vybrané typy skladem ihned k dodání.

Zobrazit všechny aktuality