informacecopy
Zobrazit kategorie
Potřebujete poradit?

Při nákupu tohoto produktu získáváte slevu 6816 Kč  na další nákup

Montovaný dům Alto 6mx5,2m

Výrobce:One Trade
Dostupnost:60 dní
Záruka:prodloužená 5 let

Nastavit hlídaní

Chci být informován:
! Až bude zboží skladem
! Při snížení ceny pod Kč (s DPH)
Úspěšně odesláno!

Chci zpracovat nabídku

Položky označené (*) je nutné vyplnit.
Váš formulář byl v pořádku odeslán.

 K tomuto produktu získáte dárek zdarma

Třípokojový montovaný dům ALTO 31 m² s terasou. Ať už si děláte občas hlavu s tím, kde nechat přespat hosty, nebo toužíte po letní chatě, tento dřevěný dům o rozměrech 6m x 5,2m vás zbaví vašich starostí. Je rovněž vhodný pro zřízení kanceláře či dílničky. Po otevření vstupních dveří vejdete do hlavního pokoje, který lze využít jako obývací pokoj propojený s kuchyní. Na pravé straně se nachází malý pokoj, vhodný pro vaši ložnici či pracovnu. V zadní části domu se je oddělená místnost pro toaletu se sprchovým koutem. 
 
 Díky oknům i dveřím, které jsou vyplněné dvojsklem, je v domě během dne dostatek světla. Stěny o tloušťce 30 mm zajišťují základní tepelnou i zvukovou izolaci. Montovaný dům lze případně obohatit i o vrstvu foukané minerální izolace, díky které je možné dům využívat celoročně.

Montovaný dům Alto má střechu z asfaltového šindele, odolávajícího kroupám i silnému dešti. Střecha domu je uzpůsobena bezproblémovému odtékání vody nenápadnými okapovými rourami. Podlaha i střešní prkna jsou řešená pero-drážkovým systémem, který se vyznačuje stabilitou a snadnou manipulací. 

 

 

 
 

Doprava

Dřevěný domek si můžete smontovat sami svépomocí nebo vám tím rádi pomůžeme. V případě dodávky bez montáže vám váš zahradní domek dodáme paletizovaný prostřednictvím kurýrní služby. V takovém případě je nutné zajistit dostatečný prostor pro vjezd nákladního auta a následné složení palet. V případě nákupu včetně montáže je doprava účtována individuálně.
 

Potřebuji stavební povolení?

Informace o problematice stavebního povolení popisujeme v článku ZDE, ve kterém vás seznámíme s případy, kdy potřebujete stavební povolení.
 

Stavební připravenost

Za účelem dosažení maximálního ukotvení a bezpečnosti je třeba, aby si zákazník připravil vhodný podklad pro stavbu. Nejlépe betonovou desku nebo betonové patky (kostky). Je nutné aby domek stál na rovném, pevném a stabilním podkladu. Více informací o doporučených stavebních přípravách ZDE.

Dům je možné zateplit pro celoroční trvalé využití foukanou minerální izolací.  Domek je dodáván v rozloženém stavu jako stavebnice. Cena dopravy na vyžádání dle typu domku a místa doručení. 
 
 
Jako jedni z mála Vám umožníme prohlídku 7 různých typů rodinných domů a nových mobilních domů na jednom místě. V našem ukázkovém centru v Tehovci u Říčan máte jedinečnou možnost porovnání a to hned několika různých stavebních technologií. Všech 7 domů je vidění po předchozí dohodě v Tehovci u Říčan.
Pro více informací nás kontaktujte nebo si sjednejte schůzku s našimi regionálními obchodními zástupci v obchodních centrech
  1. Mobilní dům pro celoroční bydlení série Superior ve velikosti 40m2. Více informací o mobilním domu ZDE
  2. Montovaný přízemný dům série Hobbytec ve velikosti 60 m2 ze SIP panelů. Více o domu ZDE
  3. Mobilní dům 40m2  z vysokopevnostního betonu německého výrobce Rekers. Více informace ZDE
  4. Mobilní kancelář 36m2 z panelových prefabrikátu. Prohlídka ZDE. Více informace ZDE
  5. Rodinný patrový dům upravené série Lyra o ploše 250m2 postavený standardním způsobem z cementovápenných cihel 40cm KB Beta Sendvix se zateplením 20cm. Více informací ZDE
  6. Přízemní rodinný dům série Axor z cihel ve velikosti 94m2. Více informací ZDE
  7. Luxusní montovaný rodinný dům 350m2 upravené série Largo z montovaných panelů. Prohlídka ZDE

Více informací na tel: 840 810 810 nebo info@hobbytec.cz

Položky označené (*) je nutné vyplnit.

Napsat dotaz na prodejce

Lada Jiroutková|
Celkové hodnocení:
20. 9. 2016

Domek jsme s manželem zakoupili pro vnoučata. Děti jsou nadšené a tráví tam prakticky více času než s námi.Děkuji L.J.

Hladík|
Celkové hodnocení:
13. 10. 2016

Paráda děkuji zakoupil jsem na doporučení.

Miriam Líbalová|
Celkové hodnocení:
27. 10. 2016

Výhodná cena a aktuální dostupnost zboží.

Napsat uživatelské hodnocení

Ohodnoťte produkt:

Vložit nový komentář

Komentáře slouží ke zveřejnění vašeho názoru na konkrétní produkt. Děkujeme za vaše příspěvky. Jako provozovatelé této diskuse si vyhrazujeme právo na odstranění nevhodných komentářů.

Alternativní zboží

Chyba!
Je nutné zvolit parametry produktu.
Chyba!
Je nutné zvolit parametry produktu.

Koupit na splátky

HomeCreditEssoxCofidis
Položky označené (*) je nutné vyplnit.

Našim cílem je poskytnout Vám plnou škálu všech dostupných kvalitních variant řešení napříč celým segmentem pro dům a zahradu s ročím obratem více než 500 mil. Kč. Zároveň jako jední z mála umožňujeme prohlédnout si nejprodávanější vybrané výrobky na vlastní oči a porovnat je v největším showroomu - nacházejícím se jen 2km od Říčan u Prahy. Veškeré produkty můžete pohodlně zakoupit prostřednictvím tohoto e-shopu www.hobbytec.cz 

Vybrané produkty dodáváme včetně montáže na klíč. Veškeré montážní úkony zajišťují výhradně naši zaměstnanci a to nejen v rámci celé ČR, ale také po celém území Slovenska. Více na www.hobbytec.sk Vybírejte z produktů světových výrobců z Japonska, USA, Izraele, Kanady, Německa, Slovenska, Turecka a Polska. A výběrové privátní značky One Trade®.
100% pokrytí<br />ČR a SR
100% pokrytí
ČR a SR
Regionální<br />zastoupení
Regionální
zastoupení
5x ocenění spolehlivá<br />firma roku
5x ocenění spolehlivá
firma roku

Aktuality

Rodinné domy s pozemkem

17.9.2017

Hobbytec Home exklusivně nabízí rodinné domy s pozemkem v okolí Říčan u Prahy. Přesvědčte se sami.

Zobrazit všechny aktuality

MenuX

InformaceX