Menu

Montovaná nezateplená hala KH403 3847x6331x4066 cm

Nastavit hlídaní
Chci být informován:
!
!
Kč (s DPH)
Úspěšně odesláno!
Výrobce:Siebau
Dostupnost:průměrně 2-5 dnů
Vynechat z věrnostního programu:ANO
Rozměr montované haly KH403: 3847 x 6331 x 4066 cm. 

Potřebujete rychle postavit vlastní skladové prostory, dílnu, hangár nebo třeba jízdárnu…? Nezateplené montované haly vám to umožní.  Navíc vám ušetří spoustu peněz, které by vás stál pronájem, koupě nebo stavba zděné haly.  Tím ale jejich výhody rozhodně nekončí.

Samonosné montované haly vynikají rychlou montáží s minimálními nároky na stavební připravenost. Kotvení se provádí na předem zhotovený základ, tzn. nejčastěji na betonové patky nebo základovou desku. Celoá hala se dá díky tomu kdykoliv demontovat, přesunout a opětovně sestavit v novém místě, kde může hala plnit úplně jiný účel.

Více informací na www.hotove-montovanehaly.cz
Napsat dotaz na prodejce
Celkové hodnocení
0 %
Nikdo zatím produkt nehodnotil
  • 0 ×
  • 0 ×
  • 0 ×
  • 0 ×
  • 0 ×
Napsat uživatelské hodnocení
Ohodnoťte produkt:
Vložit nový komentář

Komentáře slouží ke zveřejnění vašeho názoru na konkrétní produkt. Děkujeme za vaše příspěvky. Jako provozovatelé této diskuse si vyhrazujeme právo na odstranění nevhodných komentářů.

Alternativní zboží

NejprodávanějšíPlachtová hala šíře 6,5m různé délky
186 289 Kč 143 533 Kč
NejprodávanějšíPlachtová hala šíře 8m různé délky
280 453 Kč 212 745 Kč
Chci zpracovat nabídku
Popis požadavku

Našim cílem je poskytnout Vám plnou škálu všech dostupných kvalitních variant řešení napříč celým segmentem pro dům a zahradu s ročím obratem více než 500 mil. Kč. Zároveň jako jední z mála umožňujeme prohlédnout si nejprodávanější vybrané výrobky na vlastní oči a porovnat je v největším showroomu - nacházejícím se jen 2km od Říčan u Prahy. Veškeré produkty můžete pohodlně zakoupit prostřednictvím tohoto e-shopu www.hobbytec.cz 

Vybrané produkty dodáváme včetně montáže na klíč. Veškeré montážní úkony zajišťují výhradně naši zaměstnanci a to nejen v rámci celé ČR, ale také po celém území Slovenska. Více na www.hobbytec.sk Vybírejte z produktů světových výrobců z Japonska, USA, Izraele, Kanady, Německa, Slovenska, Turecka a Polska. A výběrové privátní značky One Trade®.
100% pokrytí
ČR a SR
Regionální
zastoupení
5x ocenění spolehlivá
firma roku

Aktuality

Hliníkové pergoly = ideální zastřešení terasy

22.2.2018

Využijte zimních slev 37%

Hliníkové zimní zahrady

22.2.2018

Ideální čas k pořízení zimní zahrady.

Zobrazit všechny aktuality