Doprava
zdarma
na všechny
produkty
nad 2000 Kč

Zůstává už jen
informacecopy
Zobrazit kategorie
Potřebujete poradit?
Při nákupu tohoto produktu získáváte slevu 4193 Kč na další nákup

Montovaná hala levná nezateplená

169 400 Kč
139 755
115 500 Kčbez DPH

Koupit na splátky

HomeCreditEssoxCofidis
Výrobce:One Trade
Dostupnost:30 dní
Záruka:2 roky
Šíře x hloubka :7m x 10m
Plechová montovaná hala v provedení pozink. Plochá střecha se spádem dozadu. Konstrukce garáže je tvořena ocelovým rámem opatřeným základovým ochranným nátěrem. Stěny a střecha jsou ze žárově zinkovaného trapézového plechu, stěny nýtované na rámu haly, střecha je umístěna na silných profilovaných ocelových nosnících zaručujících dostatečnou únosnost při zatížení střechy např. napadaným sněhem. Hala je vybavena dvoukřídlými vraty s vlastním zámkem a dvěma klíči. Světlá výška vjezdu 3m.

Doprava ZDARMA

Doprava z výrobního závodu přímo na náš centrální sklad, kde si garáž můžete osobně vyzvednout. Pro osobní převzetí a naložení je nutná přítomnost alespoň dvou statných lidí a přepravní vozidlo odpovídajících rozměrů.

Doprava k vám a montáž

Ceny dopravy a montáže na dotaz.


Všechny fotky jsou ilustrativní.


Položky označené (*) je nutné vyplnit.

Napsat dotaz na prodejce

Lukáš Jansta|
Celkové hodnocení:
29. 7. 2016

Rychlé dodání trochu delší montáž ale jinak vše v pořádku děkuji.

Zmítko Ivan|
Celkové hodnocení:
13. 10. 2016

Zakoupil jsem do firmy na nářadí a různé drobné věci a stále spoustu místa zbývá.Je prostorná a určitě doporučím známým.Hezký den.

Napsat uživatelské hodnocení

Ohodnoťte produkt:

Vložit nový komentář

Komentáře slouží ke zveřejnění vašeho názoru na konkrétní produkt. Děkujeme za vaše příspěvky. Jako provozovatelé této diskuse si vyhrazujeme právo na odstranění nevhodných komentářů.

Alternativní zboží

Položky označené (*) je nutné vyplnit.

Kvalita světových značek

Našim cílem je poskytnout Vám plnou škálu všech dostupných kvalitních variant řešení napříč celým segmentem pro dům a zahradu s ročím obratem více než 500 mil. Kč. Zároveň jako jední z mála umožňujeme prohlédnout si nejprodávanější vybrané výrobky na vlastní oči a porovnat je v největším showroomu - nacházejícím se jen 2km od Říčan u Prahy. Veškeré produkty můžete pohodlně zakoupit prostřednictvím tohoto e-shopu www.hobbytec.cz 

Vybrané produkty dodáváme včetně montáže na klíč. Veškeré montážní úkony zajišťují výhradně naši zaměstnanci a to nejen v rámci celé ČR, ale také po celém území Slovenska. Více na www.hobbytec.sk Vybírejte z produktů světových výrobců z Japonska, USA, Izraele, Kanady, Německa, Slovenska, Turecka a Polska. A výběrové privátní značky One Trade®.
100% pokrytí<br />ČR a SR
100% pokrytí
ČR a SR
Regionální<br />zastoupení
Regionální
zastoupení
5x ocenění spolehlivá<br />firma roku
5x ocenění spolehlivá
firma roku

MenuX

InformaceX