Doprava
zdarma
na všechny
produkty
nad 2000 Kč

Zůstává už jen
informacecopy
Zobrazit kategorie
Potřebujete poradit?
Při nákupu tohoto produktu získáváte slevu 4500 Kč na další nákup

Modul pro stavbu domu k celoročnímu užívání

180 000 Kč
150 000
123 967 Kčbez DPH

Koupit na splátky

HomeCreditEssoxCofidis
Výrobce:One Trade
Dostupnost:60 dní
Záruka:2 roky
Prefabrikované moduly německého výrobce Dahmit GmbH je možné použít ať už samostatně nebo variabilně uspořádat do větších celků. Velmi často se moduly používají pro rekreační nebo dočasné stavby. Stejně dobře slouží k trvalému celoročnímu užívání. Jejich variability umožňuje všestranné využití. 

Moduly je možné skladát vedle sebe, ale i na sebe až do 3 pater. Dodávka modulů je možná v několika možnostech výbavy a to od základního dodání prostých betonových modulů až po kompletní dodávku na klíč včetně zateplení, podlahové topení, oken a dalších zařízovacích předmětů. Ceny se kalkuluje individuálně. 

Cena základního modulu od 150.000,- Kč.

Více informací na tel.: 840 810 810 nebo info@hobbytec.cz

 


Více informací na tel.: 840 810 810 nebo info@hobbytec.cz

Položky označené (*) je nutné vyplnit.

Napsat dotaz na prodejce

Napsat uživatelské hodnocení

Ohodnoťte produkt:

Vložit nový komentář

Komentáře slouží ke zveřejnění vašeho názoru na konkrétní produkt. Děkujeme za vaše příspěvky. Jako provozovatelé této diskuse si vyhrazujeme právo na odstranění nevhodných komentářů.

Alternativní zboží

Chyba!
Je nutné zvolit parametry produktu.
Položky označené (*) je nutné vyplnit.

Kvalita světových značek

Našim cílem je poskytnout Vám plnou škálu všech dostupných kvalitních variant řešení napříč celým segmentem pro dům a zahradu s ročím obratem více než 500 mil. Kč. Zároveň jako jední z mála umožňujeme prohlédnout si nejprodávanější vybrané výrobky na vlastní oči a porovnat je v největším showroomu - nacházejícím se jen 2km od Říčan u Prahy. Veškeré produkty můžete pohodlně zakoupit prostřednictvím tohoto e-shopu www.hobbytec.cz 

Vybrané produkty dodáváme včetně montáže na klíč. Veškeré montážní úkony zajišťují výhradně naši zaměstnanci a to nejen v rámci celé ČR, ale také po celém území Slovenska. Více na www.hobbytec.sk Vybírejte z produktů světových výrobců z Japonska, USA, Izraele, Kanady, Německa, Slovenska, Turecka a Polska. A výběrové privátní značky One Trade®.
100% pokrytí<br />ČR a SR
100% pokrytí
ČR a SR
Regionální<br />zastoupení
Regionální
zastoupení
5x ocenění spolehlivá<br />firma roku
5x ocenění spolehlivá
firma roku

MenuX

InformaceX