MOBILNÍ PRODEJNA z betonových prefabrikátů Rekers

Nastavit hlídaní
Chci být informován:
!
!
Kč (s DPH)
Úspěšně odesláno!
Výrobce:Rekers
Dostupnost:30 dní
Záruka:prodloužená 10 let
Šířka:2,7 m
Šíře x délka:270cm x 550cm
Vynechat z věrnostního programu:ANO
Rychle a snadno postavitelná mobilní prodejna z betonových prefabrikátů je řešením pro podnikatele, co nechtějí nebo nemohou čekat. Stavba z modulů z vysokopevnostního betonu německého výrobce Rekers GmbH, jehož jsme exkluzivními zástupci v ČR, lze přizpůsobit zcela vašim potřebám. Lze ji snadno zvětšit doplněním dalších modulů, které je možné kombinovat podle vašich představ. Svou mobilní prodejnu si můžete díky tomu postavit tak velkou, jak jen potřebujete. Velikosti modulů se pohybují od 270 – 325 cm (šířka) a 550 – 700 cm (délka). Jednotlivé rozměry modulů najdete níže. Maximální velikost jednoho modulu je omezená z důvodu přepravy po silnici. 
 
 
Chcete-li, lze do betonových prefabrikátů umístit přípravy pro dveře či okna. Jednotlivé moduly jsou izolovány 10 cm vrstvou ze samozhášivého polystyrenu. Díky tomu je možné používat stavbu celoročně bez omezení. Oproti většině skořepinových lehkých staveb jsou mobilní prodejny z betonových prefabrikátů odolnější a trvanlivější.

Dodávku modulů z vysokopevnostního betonu zjistíme do 8 – 12 týdnů po objednání. K osazení mobilní prodejny vám postačí základové pasy v přední a zadní části.

Po dostavení je mobilní prodejna připravená k plnohodnotnému využívání. Neschází ani rozvody elektřiny a světla. Stavbu lze kdykoli rozšířit a upravit podle potřeb, je možné doplnění o WC, koupelnu atd. 
 

Pro shlédnutí ukázky virtuálních prohlídek použití betonových prefabrikátů Rekers GmbH, klikněte ZDE.

Pro dodání je nutné, aby bylo místo přístupné pro těžkou techniku – transportní vozidlo a stavební jeřáb. Uvedená cena je bez přepravy. Cena dopravy dle vzdálenosti. Doporučujeme prohlídku betonové mobilní prodejny v našem showroomu, budete příjemně překvapeni.

Pro více informací nás kontaktujte na tel: 840 810 810.

Napsat dotaz na prodejce
Celkové hodnocení
0 %
Nikdo zatím produkt nehodnotil
  • 0 ×
  • 0 ×
  • 0 ×
  • 0 ×
  • 0 ×
Napsat uživatelské hodnocení
Ohodnoťte produkt:
Vložit nový komentář

Komentáře slouží ke zveřejnění vašeho názoru na konkrétní produkt. Děkujeme za vaše příspěvky. Jako provozovatelé této diskuse si vyhrazujeme právo na odstranění nevhodných komentářů.Alternativní zboží

NejprodávanějšíLOUNGE 59 m²
678 500 Kč
LOUNGE 42 m²
483 000 Kč 386 400 Kč
VýprodejMOBILNÍ DŮM II 36 m², výstavní
720 000 Kč 399 000 Kč
VýprodejShowroomMOBILNÍ DŮM 36 m², výstavní
720 000 Kč 499 900 Kč
Chci zpracovat nabídku
Popis požadavku

Našim cílem je poskytnout Vám plnou škálu všech dostupných kvalitních variant řešení napříč celým segmentem pro dům a zahradu s ročím obratem více než 500 mil. Kč. Zároveň jako jední z mála umožňujeme prohlédnout si nejprodávanější vybrané výrobky na vlastní oči a porovnat je v největším showroomu - nacházejícím se jen 2km od Říčan u Prahy. Veškeré produkty můžete pohodlně zakoupit prostřednictvím tohoto e-shopu www.hobbytec.cz 

Vybrané produkty dodáváme včetně montáže na klíč. Veškeré montážní úkony zajišťují výhradně naši zaměstnanci a to nejen v rámci celé ČR, ale také po celém území Slovenska. Více na www.hobbytec.sk Vybírejte z produktů světových výrobců z Japonska, USA, Izraele, Kanady, Německa, Slovenska, Turecka a Polska. A výběrové privátní značky One Trade®.
100% pokrytí
ČR a SR
Regionální
zastoupení
5x ocenění spolehlivá
firma roku

Aktuality

Rodinné domy Hobbytec Home do měsíce

7.1.2018

Využijte zimních slev na nové rodinné domy Hobbytec Home.

Mobilní domy Hobbytec Mobile ihned k dodání

7.1.2018

Využijte zimních slev na nové mobilní domy Hobbytec Mobile určené k celoročnímu využití. Vybrané typy skladem ihned k dodání.

Zobrazit všechny aktuality