Celoroční mobilní dům SUPERIOR 40 m²

Nastavit hlídaní
Chci být informován:
!
!
Kč (s DPH)
Úspěšně odesláno!
Výrobce:Hobbytec Mobile
Dostupnost:průměrně 3-10 dnů
Záruka:2 roky
Vynechat z věrnostního programu:ANO
Zobrazit banner Chci zpracovat nabídku:ANO
V mobilním celoročním domě Hobbytec Mobile série Superior 40m2 můžete bydlet ihned. Dům je umístění ve výstavním centru v Tehovci u Říčan. Stavba je členěná tak, aby se v ní pohodlně mohla zabydlet mladá rodina. Stavba mobilního domu je možná kdykoli během roku, při výstavbě se používají  výhradně suché procesy. Navíc lze dům snadno převést na místo, kde ho zrovna potřebujete na přívěsném voze.
 
Při vstupu do domu vejdete nejprve do chodbičky, z které se dostanete do všech místností v mobilním domě. Na pravé straně se nachází větší pokoj, ideální jako pro obývací pokoj propojený s kuchyní. Přímo naproti vstupním dveřím se nachází dveře do koupelny s toaletou a na levé straně dveře do dalšího, o něco menšího, pokoje.

 
Díky konstrukci z lehké tenkostěnné oceli je stavba mobilního celoročního domu série Superior velmi pevná a stabilní a zvládá převoz. Na konstrukci jsou pak upevněné jednotlivé stavební moduly SIPsCZ, které se skládají ze dvou OSB desek a z vnitřní izolační vrstvy ze samozhášivého polystyrenu. Díky tomu v domě nedochází ke kolísání teplot a vlhkost vzduchu uvnitř budovy nemá vliv na tepelný odpor konstrukce.
 

V těchto panelech nejsou žádné otvory ani dutiny, skrze které by mohla unikat teplota ani směrem vzhůru, nevznikají ani žádné tepelné mosty. Stavební modul SIPsCZ je z materiálů, který je pro většinu škůdců jako jsou hlodavci a hmyz nestravitelný. V závěru je na modulech položena plovoucí podlaha i s rohovými lištami. V koupelně neschází keramická dlažba. 
 

Okna stavby jsou plastová, dvou skelná s žaluziemi a parapety. Venkovní stěna stavby je z OSB desek a stěrka se sklolaminátovou sítí. Vnitřní sádrokartony jsou zakončené finálním nátěrem. Součástí je také zařízení koupelny, příprava pro osvětlení a to i venkovní. Nechybí ani venkovní přívod vody.
Dům je včetně minerální fasády, kterou je možné dodatečně po převozu přetřít do jakékoliv barvy na přání. 
 

Mobilní dům Superior vám rádi převezeme kdekoli na území ČR. Pro převoz a postavení domu potřebujeme místo s přístupem pro auto s vlekem a stavební jeřáb. Náklady na přepravu počítáme dle vzdálenosti a z toho důvodu nejsou uvedené v ceně. Běžně převoz a osazení vychází přibližně kolem 20 – 25 tis. Kč. 
 
 • Konstrukční rámy z lehké tenkostěnné oceli + zateplovací fasádní systém  EPS zakončený stěrkou s výztužnou tkaninou ),z vnitřní strany parotěsnou zábranou a SDK deskami . Konstrukce je ve stěnách vyplněna tepelnou minerální izolací tl.100 mm.
 • Izolace v podlahách na ocelovém nosném rámu upevněny konstrukční rámy, které jsou  z vnitřní strany zajištěny parotěsnou zábranou a zaklopeny OSB deskami s celkovou tepelnou izolací o tl. 100 mm. Na OSB deskách je jako konečná úprava provedena plovoucí podlaha včetně rohových lišt v koupelně keramická dlažba.
 • Izolace stropu SDK podhled opláštěný SDK deskami s tepelnou izolací tl. 100 mm, zajištěné parotěsnou zábranou.
 • izolace příček konstrukční rámy oboustranně opláštěné SDK deskami s tepelnou a zvukovou izolací tl. 75-100 mm, zajištěné z obou stran parotěsnou zábranou.
 • Vnější tepelná izolace dalších100mm polystryren. Celková izolace 100mm vata + 100mm polystyren !
 • Ocelová konstrukce
 • Podvozek bez kol
 • Mobildní dům byl vyroben ve shodě s normou ČSN EN1647+A1/2009
 • Kompletní sádrokartony
 • Kompletní elektroinstalace včetně bojleru
 • Kompletní střešní konstrukce včetně dešťového svodu
 • Kompletní rozvody vody a kanalizace včetně ventilů
 • Kompletní výplně venkovních otvorů
 • Plastové okna s dvojskem včetně žaluzií a parapetů
 • Venkovní opláštění zakončené OSB deskami a stěrkou se sklolaminátovou sítí
 • Laminátové podlahy
 • Obklady a dlažby
 • Vnitřní sádrokartony zakončené finálním nátěrem
 • Vnitřní obložkové zárubně a dveře a dveře do pouzdra
 • Příprava pro osvětlovací tělesa
 • Zařizovací předměty v koupelně
 • Příprava pro venkovní osvětlení
 • Příprava pro venkovní přívod vody
 
Jako jedni z mála Vám umožníme prohlídku až 7 různých typů rodinných domů včetně mobilních domů na jednom místě. 
V ukázkovém centru v Tehovci nedaleko Říčan u Prahy máte jedinečnou možnost porovnání a to hned několika různých stavebních technologií. Vybírat můžeme mezi montovaným systémem stavebních izolačních panelů, domy z betonových prefabrikátů, zděných domů ze sendvixu nebo dalších stavebních technologií. Sami si tak uděláte vlastní představu o tom, který ze stavebních systému je pro Vás ten nejvhodnější.
Všech 7 domů je vidění po předchozí dohodě v Tehovci, který je jen 2km Říčan u Prahy. 
Sjednejte si schůzku přímo v ukázkovém centru, kde se společně pokusíme najít to nevhodnější řešení.
Všechny domy stavíme na klíč podle individuálních požadavků. Vybírat můžete z těchto stavebních technologií. Naší specializací je výstavba menších přízemních rodinných domů a tkaé mobilních celoročních domů.
 1. Mobilní dům pro celoroční bydlení série Superior ve velikosti 40m2 ze SIP panelů Více informací o mobilním domu ZDE
 2. Montovaný přízemný dům série Hobbytec ve velikosti 60 m2 ze SIP panelů. Více o domu ZDE
 3. Mobilní dům 40m2  z vysokopevnostního betonu německého výrobce Rekers. Více informace ZDE
 4. Mobilní kancelář 36m2 z panelových prefabrikátu. Více informace ZDE
 5. Rodinný patrový dům série Lyra o ploše 250m2 postavený z cementovápenných cihel. Více informací ZDE
 6. Přízemní rodinný dům série Axor z cihel Sendvix ve velikosti 94m2. Více informací ZDE
 7. Luxusní montovaný rodinný dům 350m2 série Largo z montovaných panelů. Prohlídka ZDE

Více informací na tel: 840 810 810 nebo info@hobbytec.cz


Montované a mobildní domy dodáváme hned v několika různých modelových řadách. Projekty jednotlivých mobidlních domů (zejména umístění oken, stěn a dalšího) je možné po dohodě s projektantem upravit.  Mobilní domy dodáváme v základním provedení včetně montáže. 

Navštivně naše ukázková centra, kde máte jedinečnou možnost vidět mobidlní a montované domy na vlastní oči. Naši obchodníci Vám poradí s vhodným výběrem domu. 
Vystavené vzorky se průběžně mění, dostupnost na showroomu doporučujeme před návštěvou ověřit . 
 
 
Další oblíbenou možností je dodání mobildních domů na klíč včetně zařízovacích a dalších předmětů. Kromě dodávky domů na klíč zajišťujeme také přípravné stavební práce v podobě zemních prácí včetně přípojek, tak i dokončovací stavební činnosti v podobě třeba úprav terénu nebo pokladky zámkové dlažby
 

Aktuální cenovou nabídku Vám vypracujeme na vyžádání. Pro více informací nás kontaktujte.
Uvedená cena domu je v provedení na klíč vč. 15% DPH. Rozsah dodávky pro modulové a mobilní domy ke stažení v PDF ZDE
 

Stavební systém SIP (Structural Insulated Panel systems) je univerzální systém pro řešení konstrukcí stěn, stropů i střech různých typů staveb, nejen na stavbu montovaných rodinných domků, ale je také hojně využíván pro celou řadu lehkých průmyslových i polyfunkčních budov. Své uplatnění najde nejen u kompletních novostaveb, ale také při řešení střešních nástaveb a rekonstrukcí. SIPsCZ používá jako základní konstrukční prvek samonosný sendvičový panel. Panel se skládá ze dvou OSB desek a izolační výplně ze stabilizovaného samozhášivého polystyrenu EPS. Informace o stavebním systému ke stažení PDF ZDE

Plášť – zajišťuje statiku panelu, je vyroben z OSB desek vyráběných z orientovaných velkoplošných třísek, desky EGGER OSB 4 TOP jsou lepeny pomocí PU pryskyřice 100% bez formaldehydu.Výhodou je nízká hmotnost a vysoká pevnost. Jádro – je především jako izolační prvek, vyrobeno ze stabilizovaného samozhášivého polystyrenu EPS; slouží také jako opora OSB deskám, aby se při zatížení neprohly.

Díky celoplošnému lepenému spoji vzniká kompaktní staticky a izolační stavební prvek který odolává nejpřísnějším stavebním normám. Systém je odzkoušen a testován akreditovanými ústavy – TZÚS, PAVÚS, CSI, FIRES a certifikován VVUD Praha. Výroba a výstavba ze systému probíhá v systému řízení výroby a je pod pravidelnou kontrolou. Při výrobě, prochází každý panel přísnou kontrolou a v daném intervalu jsou prováděny trhací zkoušky. Jen tak si můžeme být jisti kvalitou našeho výrobku a s klidným svědomím poskytnout zákazníkovi záruku na konstrukci po dobu 30let.Pro navrhování staveb slouží příručka Katalog stavebního systému. Obecně platí veškerá pravidla pro navrhování dřevostaveb. Systém lze využít k montování různých částí domu – nemusíte se tak omezovat na výběr pouze určitých technologií.


Hlavní výhody stavebního systému

 • Energetický vysoce účinný
 • Nízká prostupnost vzduchu konstrukcí panelu SIPs. Díky tomu je omezeno kolísání teplot v konstrukci, kdy je velice stálý tepelný odpor konstrukce „R”
 • Vlhkost vzduchu uvnitř budov nemá vliv na tepelný odpor konstrukce v obvodových panelech
 • V panelech SIPsCZ nejsou žádné otvory ani dutiny díky čemuž nedochází k úniku tepla, popř. klimatizovaného vzduchu. V porovnání s izolací ze sypkých hmot, skelné či minerální vaty, nedochází u SIPsCZ panelů k vertikální cirkulaci vzduchu
 • Na rozdíl od dřevěných či ocelových konstrukcí, stavbám z cihelných či betonových tvárnic, u SIPsCZ panelů díky vysokému poměru plochy konstrukce a počtu spojů, nevznikají zbytečné ztrátové tepelné mosty.
 • Stavební modul SIPsCZ je odolný vůči napadení hlodavci a hmyzem (pro zvířata je pěnová hmota nestravitelná).
 

Důvody pro výběr systému

 • Levnější bydlení – v průměru o 20 % oproti zděným domům
 • Rychlost výstavby – bydlení již za 8-12 týdnů
 • Zdravé bydlení bez alergenů, plísní a formaldehydů
 • Úspora za energii – ušetříte až 70%
 • Ekologická stavba – dřevo je recyklovatelný a obnovitelný zdroj
 • Celoroční stavební sezóna – počasí omezuje výstavbu minimálně
 • Suchý proces výstavby – stavba nemusí vymrznout (neobsahuje vodu)
 • Větší plocha – o 10% více užitné plochy (díky tloušťce stěn)


Díky rychlé montáži a rychlému stěhování do nového domu ušetříte několikaměsíční, někdy až několikaleté nájemné za své dosavadní bydlení. Malá tloušťka obvodové stěny na jednopodlažním domě o zastavěné ploše 100 m2 ušetří oproti cihlám 10 m2, tedy jednu místnost, a to je cca 170.000 – 210.000 Kč. Rychlá výstavba zlevňuje o desítky tisíc náklady na hypotéku. Je rozdíl platit úroky z celé částky po dobu výstavby tří měsíce nebo dva roky. Stavby z technologie SIPsCZ jsou velmi přesné, nevyžadují více náklady na opravy a dodělávky. Provozní náklady SIPsCZ domů jsou díky vynikajícím tepelně technickým vlastnostem minimální – od 1.200 do 3.000 Kč/měsíc.
 

Více informací na tel: 840 810 810 nebo info@hobbytec.cz

Napsat dotaz na prodejce
Celkové hodnocení
0 %
Nikdo zatím produkt nehodnotil
 • 0 ×
 • 0 ×
 • 0 ×
 • 0 ×
 • 0 ×
Napsat uživatelské hodnocení
Ohodnoťte produkt:
Vložit nový komentář

Komentáře slouží ke zveřejnění vašeho názoru na konkrétní produkt. Děkujeme za vaše příspěvky. Jako provozovatelé této diskuse si vyhrazujeme právo na odstranění nevhodných komentářů.

Alternativní zboží

MOBILE 30 m²
495 794 Kč 396 750 Kč
MOBILE 20 m²
368 863 Kč 264 500 Kč
NejprodávanějšíLOUNGE 79 m²
908 500 Kč
NejprodávanějšíLOUNGE 66 m²
759 000 Kč
NejprodávanějšíLOUNGE 59 m²
678 500 Kč
LOUNGE 42 m²
483 000 Kč 386 400 Kč
Chci zpracovat nabídku
Popis požadavku

Našim cílem je poskytnout Vám plnou škálu všech dostupných kvalitních variant řešení napříč celým segmentem pro dům a zahradu s ročím obratem více než 500 mil. Kč. Zároveň jako jední z mála umožňujeme prohlédnout si nejprodávanější vybrané výrobky na vlastní oči a porovnat je v největším showroomu - nacházejícím se jen 2km od Říčan u Prahy. Veškeré produkty můžete pohodlně zakoupit prostřednictvím tohoto e-shopu www.hobbytec.cz 

Vybrané produkty dodáváme včetně montáže na klíč. Veškeré montážní úkony zajišťují výhradně naši zaměstnanci a to nejen v rámci celé ČR, ale také po celém území Slovenska. Více na www.hobbytec.sk Vybírejte z produktů světových výrobců z Japonska, USA, Izraele, Kanady, Německa, Slovenska, Turecka a Polska. A výběrové privátní značky One Trade®.
100% pokrytí
ČR a SR
Regionální
zastoupení
5x ocenění spolehlivá
firma roku

Aktuality

Rodinné domy Hobbytec Home do měsíce

7.1.2018

Využijte zimních slev na nové rodinné domy Hobbytec Home.

Mobilní domy Hobbytec Mobile ihned k dodání

7.1.2018

Využijte zimních slev na nové mobilní domy Hobbytec Mobile určené k celoročnímu využití. Vybrané typy skladem ihned k dodání.

Zobrazit všechny aktuality