informace
Zobrazit kategorie
Potřebujete poradit?
Při nákupu tohoto produktu získáváte slevu 21744 Kč na další nákup

Mobilní dům celoroční 12x4m (48m2) série Ekonom

724 790
599 000 Kč bez DPH

Nakupte u nás na splátky

HomeCreditEssoxCofidis
Výrobce:One Trade
Dostupnost:Na dotaz
Záruka:2 roky

Mobilní celoroční dům v provedení ekonom bez zařizovacích předmětů a vybavení. Pozor, nejde o starý plastový rekreační domek dovezený z Holandska nebo Anglie, nýbrž o kvalitní český výrobek určený do našich podmínek. Na základě vašich požadavků vyrobíme mobilní dům podle vašich představ a možností. Jednotlivé moduly lze libovolně kombinovat. Díky této variabilitě je možné vyrobit mobilní dům bez omezení velikosti. Maximální velikost jednoho modulu je limitována možností přepravy po silnici. 

Popis mobilního domu:

Krásný celoroční mobilní zatepelný dům určený pro bydlení po celý rok v našich podmínkách! Mobilní dům je v provedení ekonom bez vybavení a zařizovacích předmětů. Další fotografie vnitřního prostoru jsou ilustrativní a obsahují vybavení za příplatek. 

Dům je svou plochou a bezbariérových řešením vhodný pro starší manželský pár nebo pro začínající mladou rodinou. Dům je v budoucnu možné rozšířit o další moduly nebo ho přemístit na jiné místo. 
Mobilní dům je nadstardardně zateplen izolačními deskami světového výrobce Kingspan pod dozorem zástupce tohoto výrobce Kingspan. 
 Více o systému zateplení na stránkách výrobce Kingspan
ZDE
 
 

Stavební připravenost: 

Mobilní dům nevyžaduje téměř žádnou stavební přípravu. Mobilní dům nevyžaduje základovou desku. Pro přípravu stačí jen betonové patky. Příprava na napojení rozvodů: elektro, voda a odpad je připravena. 
 

Přeprava:

Zajistíme přepravu mobildního domu v rámci celé ČR, případně i Slovenska. Je nutné, aby místo dodání bylo přístupné pro těžkou techniku v podobě stavebního jeřábu a transportního vozidla. Cena za přepravu a osazení domu není zahrnuta v ceně. Cena za přepravu se účtuje dle skutečné vzdálenosti cca 35,- Kč/km (tam a zpět). Pro více informací nás kontaktujte

Půdorys mobilního domu - pro zvětšení půrorysu domu klikněte ZDE
Na základě vašich požadavků vyrobíme mobilní dům podle vašich představ a možností. Jednotlivé moduly lze libovolně kombinovat. Díky této variabilitě je možné vyrobit mobildní dům bez omezení velikosti. Maximální velikosti jednoho modulu je limitována možností přepravy po silnici. 

Více informací na tel: 840 810 810 nebo info@hobbytec.cz 
Prohlídka možná po dohodě. Ihned k odběru, můžete ihned bydlet!

Výhody systému One Trade®:

  • finanční a materiální úspora – není třeba základové desky ani hydroizolace
  • při menší zastavěné ploše pozemku větší užitná plocha
  • dodávka ve stanovený termín
  • zvýšení efektivity i kvality výstavby současně
  • snadná organizace výstavby
  • garance pevné ceny bez nepředvídaných výdajů
  • nehrozí žádná rizika vyplývající z jednání se stavebními firmami
Další možnosti využití mobilních stav jsou například: kancelář, sklad,  archiv nebo prodejní místo.
Kompletní nabídka nových mobilních domů a staveb www.hobbytec.cz

Položky označené (*) je nutné vyplnit.

Napsat dotaz na prodejce

Napsat uživatelské hodnocení

Ohodnoťte produkt:

Vložit nový komentář

Komentáře slouží ke zveřejnění vašeho názoru na konkrétní produkt. Děkujeme za vaše příspěvky. Jako provozovatelé této diskuse si vyhrazujeme právo na odstranění nevhodných komentářů.

Alternativní zboží

Položky označené (*) je nutné vyplnit.

Kvalita světových značek

Našim cílem je poskytnout Vám plnou škálu všech dostupných kvalitních variant řešení napříč celým segmentem pro dům a zahradu s ročím obratem více než 500 mil. Kč. Zároveň jako jední z mála umožňujeme prohlédnout si nejprodávanější vybrané výrobky na vlastní oči a porovnat je v největším showroomu - nacházejícím se jen 2km od Říčan u Prahy. Veškeré produkty můžete pohodlně zakoupit prostřednictvím tohoto e-shopu www.hobbytec.cz 

Vybrané produkty dodáváme včetně montáže na klíč. Veškeré montážní úkony zajišťují výhradně naši zaměstnanci a to nejen v rámci celé ČR, ale také po celém území Slovenska. Více na www.hobbytec.sk Vybírejte z produktů světových výrobců z Japonska, USA, Izraele, Kanady, Německa, Slovenska, Turecka a Polska. A výběrové privátní značky One Trade®.
100% pokrytí<br />ČR a SR
100% pokrytí
ČR a SR
Regionální<br />zastoupení
Regionální
zastoupení
5x ocenění spolehlivá<br />firma roku
5x ocenění spolehlivá
firma roku

Aktuality

Tipy na vánoční dárky pro celou rodinu

2.12.2016

Nevíte si rady s dárkem pro své bližní? Máme pro vás pár tipů na dárky pro muže, ženy, mámu, tátu, dědečka s babičkou...

Plachtová garáž se slevou 36 %

26.11.2016

Garáž na motorku za akčních 6038 Kč

Zobrazit všechny aktuality

MenuX

InformaceX