Doprava
zdarma
na všechny
produkty
nad 2000 Kč

Zůstává už jen
informace
Zobrazit kategorie
Potřebujete poradit?
Při nákupu tohoto produktu získáváte slevu 23408 Kč na další nákup

Mobilní dům celoroční 12x4m (48m2) různé stupně výbavy

780 275
678 500 Kč bez DPH

Nakupte u nás na splátky

HomeCreditEssoxCofidis
Výrobce:One Trade
Dostupnost:Na dotaz
Záruka:2 roky
Stupeň výbavy:Ekonom

Nový zateplený mobilní dům pro trvalé bydlení určený do našich podmínek.


Na základě vašich požadavků vyrobíme mobilní dům podle vašich představ a možností. Jednotlivé moduly lze libovolně kombinovat. Díky této variabilitě je možné vyrobit mobilní dům bez omezení velikosti. Maximální velikost jednoho modulu je limitována možností přepravy po silnici. 

 

Vyberte si z naší nabídky mobilních domů. Kompletní nabídka ke stažení ZDE

Mobilní dům s minimálními nároky na spotřebu elektrické energie. Díky své velikosti a možném  způsobu vytápění je dům vhodný i k celoročnímu užívání. Dům je postaven na dřevěné konstrukci či lehké ocelové konstrukci a  ve spodní části s tuhým ocelovým rámem, zdůvodu tuhosti pro převoz z výroby domu na pozemek investora. Hlavním prvkem tohoto domu jsou designové PUR panely Kingspan 600 AW flex 80 mm, s prostupem tepla U=0,21 Wm2K, a střešních panelů Isocop 100mm s prostupem tepla U=0,19 Wm2K. Dům je pak vybaven vysoce účinným tepelným čerpadlem vzduch/ vzduch od firmy SINCLAIR činností topení do – 15 °. Montáž provedla firma Klima Energy, Okna jsou pěti komorová s dvojskly s prostupem tepla U= 1,1 Wm2K. Tímto je dům řazen jako energeticky nenáročným až pasivním což má vliv i na produkci CO2 jak při výrobě materiálů na něj použitých, tak při samotném provozu. Materiály jsou velmi vhodné k recyklaci, či dalšímu použití. PUR – izolace do betonu, plech – výroba oceli v hutích, okna -. sklárny. Každý z těchto materiálů podlehá řádné certifikaci, prohlášeních o shodách, CE značce, testům, normám a zákonům vyplývajících ze stavebního zákona pro rok 2016.

Více o systému zateplení na stránkách výrobce Kingspan ZDE

Mobilní domy dodáváme v níže uvedených rozměrech a stupních výbarvy: Eco, Standard a Lux. 

Stavební připravenost: 

Mobilní dům nevyžaduje téměř žádnou stavební přípravu. Mobilní dům nevyžaduje základovou desku. Pro přípravu stačí jen betonové patky. Příprava na napojení rozvodů: elektro, voda a odpad je připravena. 
 

Přeprava:

Zajistíme přepravu mobildního domu v rámci celé ČR, případně i Slovenska. Je nutné, aby místo dodání bylo přístupné pro těžkou techniku v podobě stavebního jeřábu a transportního vozidla. Cena za přepravu a osazení domu není zahrnuta v ceně. Cena za přepravu se účtuje dle skutečné vzdálenosti cca 35,- Kč/km (tam a zpět). Pro více informací nás kontaktujte
 
Na základě vašich požadavků vyrobíme mobilní dům podle vašich představ a možností. Jednotlivé moduly lze libovolně kombinovat. Díky této variabilitě je možné vyrobit mobildní dům bez omezení velikosti. Maximální velikosti jednoho modulu je limitována možností přepravy po silnici. 

Více informací na tel.: 840 810 810 nebo info@hobbytec.cz

Výhody systému One Trade®:

  • finanční a materiální úspora – není třeba základové desky ani hydroizolace
  • při menší zastavěné ploše pozemku větší užitná plocha
  • dodávka ve stanovený termín
  • zvýšení efektivity i kvality výstavby současně.
  • snadná organizace výstavby
  • garance pevné ceny bez nepředvídaných výdajů
  • nehrozí žádná rizika vyplývající z jednání se stavebními firmami
Další možnosti využití mobilních stav jsou například: kancelář, sklad,  archiv nebo prodejní místo.

Položky označené (*) je nutné vyplnit.

Napsat dotaz na prodejce

Lokuta|
Celkové hodnocení:
19. 10. 2016

S výběrem domku jsem dlouho váhala a tak jsem kontaktoval linku kde jsem dostal kontak na obchodníka který se domkům přímo věnuje.Následně jsme si smluvili schůzku v Tehovci kde mi ochotně se vším poradil a pomohl.Nyní domek už mám, a je naprosto úžasný. Děkuji Vám za vstřícné jednání a cenné rady.Lokuta

Napsat uživatelské hodnocení

Ohodnoťte produkt:

Vložit nový komentář

Komentáře slouží ke zveřejnění vašeho názoru na konkrétní produkt. Děkujeme za vaše příspěvky. Jako provozovatelé této diskuse si vyhrazujeme právo na odstranění nevhodných komentářů.

Alternativní zboží

Chyba!
Je nutné zvolit parametry produktu.
Položky označené (*) je nutné vyplnit.

Kvalita světových značek

Našim cílem je poskytnout Vám plnou škálu všech dostupných kvalitních variant řešení napříč celým segmentem pro dům a zahradu s ročím obratem více než 500 mil. Kč. Zároveň jako jední z mála umožňujeme prohlédnout si nejprodávanější vybrané výrobky na vlastní oči a porovnat je v největším showroomu - nacházejícím se jen 2km od Říčan u Prahy. Veškeré produkty můžete pohodlně zakoupit prostřednictvím tohoto e-shopu www.hobbytec.cz 

Vybrané produkty dodáváme včetně montáže na klíč. Veškeré montážní úkony zajišťují výhradně naši zaměstnanci a to nejen v rámci celé ČR, ale také po celém území Slovenska. Více na www.hobbytec.sk Vybírejte z produktů světových výrobců z Japonska, USA, Izraele, Kanady, Německa, Slovenska, Turecka a Polska. A výběrové privátní značky One Trade®.
100% pokrytí<br />ČR a SR
100% pokrytí
ČR a SR
Regionální<br />zastoupení
Regionální
zastoupení
5x ocenění spolehlivá<br />firma roku
5x ocenění spolehlivá
firma roku

Aktuality

Tipy na vánoční dárky pro celou rodinu

2.12.2016

Nevíte si rady s dárkem pro své bližní? Máme pro vás pár tipů na dárky pro muže, ženy, mámu, tátu, dědečka s babičkou...

Plachtová garáž se slevou 36 %

26.11.2016

Garáž na motorku za akčních 6038 Kč

Zobrazit všechny aktuality

MenuX

InformaceX