informacecopy
Zobrazit kategorie
Potřebujete poradit?

Při nákupu tohoto produktu získáváte slevu 414 Kč  na další nákup

Markýza výsuvná série Arlon různé rozměry

Výrobce:One Trade
Dostupnost:30 dní
Záruka:2 roky
délka x hloubka:250cm x 150cm

Nastavit hlídaní

Chci být informován:
! Až bude zboží skladem
! Při snížení ceny pod Kč (s DPH)
Úspěšně odesláno!
Nejlevnější výsuvná markýza Arlon je určena pro restaurace, obchody i terasy rodinných domů. Lze ji použít i jako balkónovou markýzu. Má pevnou konstrukci z kvalitní hliníkové slitiny a pevného ocelového profilu 40 x 40mm. Dlouhá životnost markýzy je zajištěna použitím kvalitní vypalované barvy. Markýzu můžete ochránit v zataženém stavu i stříškou z hliníkového plechu. Markýzy nabízíme v základním provedení na ruční klikové ovládání nebo nabízíme i komfortnější motorové ovládání. Jako doplněk motoru máme širokou škálu dálkových ovladačů a příslušenství pro automatické řízení markýzy dle počasí.
max. rozměry výsuvné markýzy: šíře – 4,5m ; výsuv – 3m
úhel sklonu: 7°- 25°


Více informací na tel.: 840 810 810 nebo info@hobbytec.cz
Výroba markýz – výsuvné markýzy vyrábíme na míru dle požadavku zákazníka ve velikosti, jakou potřebujete a  z látky, kterou si vyberete. Jsme připraveni splnit Vaše přání.

Buďte připraveni na krásné letní dny. Udělejte si radost a objednejte si kvalitní markýzu na Vaši terasu nebo na balkón. Docílíte tak příjemného stínu na celé terase a pohody pro příjemné chvíle při snídani na terase, nebo odpoledním odpočinku a setkání s přáteli. Nyní můžete snídat, obědvat i večeřet venku. Zahradní markýzy dodají Vašemu domu prázdninový vzhled a budete se cítit jako na Azurovém prostředí. Nyní můžete mít Marseille či Saint-Tropez doma!

Více informací na tel.: 840 810 810 nebo info@hobbytec.cz

Položky označené (*) je nutné vyplnit.

Napsat dotaz na prodejce

Napsat uživatelské hodnocení

Ohodnoťte produkt:

Vložit nový komentář

Komentáře slouží ke zveřejnění vašeho názoru na konkrétní produkt. Děkujeme za vaše příspěvky. Jako provozovatelé této diskuse si vyhrazujeme právo na odstranění nevhodných komentářů.

Alternativní zboží

Chyba!
Je nutné zvolit parametry produktu.
Chyba!
Je nutné zvolit parametry produktu.

Koupit na splátky

HomeCreditEssoxCofidis
Položky označené (*) je nutné vyplnit.

Našim cílem je poskytnout Vám plnou škálu všech dostupných kvalitních variant řešení napříč celým segmentem pro dům a zahradu s ročím obratem více než 500 mil. Kč. Zároveň jako jední z mála umožňujeme prohlédnout si nejprodávanější vybrané výrobky na vlastní oči a porovnat je v největším showroomu - nacházejícím se jen 2km od Říčan u Prahy. Veškeré produkty můžete pohodlně zakoupit prostřednictvím tohoto e-shopu www.hobbytec.cz 

Vybrané produkty dodáváme včetně montáže na klíč. Veškeré montážní úkony zajišťují výhradně naši zaměstnanci a to nejen v rámci celé ČR, ale také po celém území Slovenska. Více na www.hobbytec.sk Vybírejte z produktů světových výrobců z Japonska, USA, Izraele, Kanady, Německa, Slovenska, Turecka a Polska. A výběrové privátní značky One Trade®.
100% pokrytí<br />ČR a SR
100% pokrytí
ČR a SR
Regionální<br />zastoupení
Regionální
zastoupení
5x ocenění spolehlivá<br />firma roku
5x ocenění spolehlivá
firma roku

Aktuality

Rodinné domy s pozemkem

17.9.2017

Hobbytec Home exklusivně nabízí rodinné domy s pozemkem v okolí Říčan u Prahy. Přesvědčte se sami.

Zobrazit všechny aktuality

MenuX

InformaceX