Menu
Při nákupu tohoto produktu získáváte slevu 525 Kč  na další nákup

Markýza série Ideal s kloubovými rameny a integrovanou stříškou

Nastavit hlídaní
Chci být informován:
!
!
Kč (s DPH)
Úspěšně odesláno!
Výrobce:Stobag
Dostupnost:průměrně 2-5 dnů
Záruka:prodloužená 5 let
Tvarově zdařilá markýza Ideal se výborně hodí k zastínění teras a balkonů v soukromé i komerční sféře. Integrovanou ochrannou stříškou získává práškovaná hliníková konstrukce maximální pevnost. Látka i mechanika jsou v zasunutém stavu účinně chráněny. Konzolový systém umožňuje snadnou a časově úspornou montáž na stěnu nebo strop. Drážka pro odvod dešťové vody zabudovaná ve předním profilu zaručuje kontrolovaný odvod vody. Pro větší rozměry je uzpůsobena Ideal-plus. Tato markýza zastíní až 21 m2.

Jako pohon je možno zvolit převodovku s ruční klikou nebo elektromotor. Volitelnými doplňky jsou také řídící systémy a další zařízení na zvýšení komfortu.

Uvedená cena je za rozměr 200cm x 160cm.

Ceny ostatních velikostí jsou níže. Pro přesnou cenu nás kontaktujte.

Více informací na tel.: 840 810 810 nebo info@hobbytec.czSériově vyráběná ochranná stříška - sníží znečištění markýzy, propůjčuje stabilitu.                                                  Přední profil se zabudovanou vodní drážkou.
Sériově vyráběná ochranná stříška                                                         Přední profil se zabudovanou vodní drážkou.
sníží znečištění markýzy, propůjčuje stabilitu.

Specifikace:

  • rozměr: 200 x 160 cm

Včetně standartní konzole pro ukotvení, bez volánu Plus
Ostatní rozměry jsou uvedeny níže v tabulce.

 

Více informací na tel.: 840 810 810 nebo info@hobbytec.cz

Napsat dotaz na prodejce
Celkové hodnocení
0 %
Nikdo zatím produkt nehodnotil
  • 0 ×
  • 0 ×
  • 0 ×
  • 0 ×
  • 0 ×
Napsat uživatelské hodnocení
Ohodnoťte produkt:
Vložit nový komentář

Komentáře slouží ke zveřejnění vašeho názoru na konkrétní produkt. Děkujeme za vaše příspěvky. Jako provozovatelé této diskuse si vyhrazujeme právo na odstranění nevhodných komentářů.

Alternativní zboží

Chci zpracovat nabídku
Popis požadavku

Našim cílem je poskytnout Vám plnou škálu všech dostupných kvalitních variant řešení napříč celým segmentem pro dům a zahradu s ročím obratem více než 500 mil. Kč. Zároveň jako jední z mála umožňujeme prohlédnout si nejprodávanější vybrané výrobky na vlastní oči a porovnat je v největším showroomu - nacházejícím se jen 2km od Říčan u Prahy. Veškeré produkty můžete pohodlně zakoupit prostřednictvím tohoto e-shopu www.hobbytec.cz 

Vybrané produkty dodáváme včetně montáže na klíč. Veškeré montážní úkony zajišťují výhradně naši zaměstnanci a to nejen v rámci celé ČR, ale také po celém území Slovenska. Více na www.hobbytec.sk Vybírejte z produktů světových výrobců z Japonska, USA, Izraele, Kanady, Německa, Slovenska, Turecka a Polska. A výběrové privátní značky One Trade®.
100% pokrytí
ČR a SR
Regionální
zastoupení
5x ocenění spolehlivá
firma roku

Aktuality

Bioklimatické pergoly s otočnými lamelami.

18.2.2018

Připravte se na léto a využijte zimních slev.

Zobrazit všechny aktuality