informacecopy
Zobrazit kategorie
Potřebujete poradit?
Při nákupu tohoto produktu získáváte slevu 2637 Kč na další nákup

Maringotka pro celou rodinu

87 890
72 636 Kčbez DPH

Koupit na splátky

HomeCreditEssoxCofidis
Výrobce:One Trade
Materiál:dřevo
Velikost zahradních domků:střední 3-10m2
Dostupnost:průměrně 3-10 dnů
Záruka:2 roky
Zdroj importu:Zdroj importu domky na koleckach
Maringotka na zahradu pro celou rodinu. Krásné vyžití na zahradě vám zaručí naše velká maringotka, která najde mnoho uplatnění , jak využití volného času dětí a celé rodiny, tak i dobře poslouží pro nejrůznější komerční účely. Může tak dobře posloužit jako dočasný domov k bydlení, jako sklad, prodejní stánek, atrakce na nejrůznějších akcích, může posloužit jako včelín , v mateřských školkách a nejrůznějších školských a zájmových zařízení může nahradit např.školu v přírodě apod.

Podlahová plocha - šířka210cm, délka, včetně verandy 450cm, vnitřní výška 210 cm. Domeček je celodřevěný, má uzavíratelnou obytnou část,tři dvoukřídlá okna,/ale na přání může být i více oken/. jednokřídlé dveře a verandičku, kde si děti i dospělí mohou užívat třeba letního sluníčka.

Podlaha nad zemí zaručuje v maringotce absolutní sucho. Obě nápravy jsou statické, tedy nenatáčecí.K manipulaci a zatáčení vám na objednávku dodáme pojízdnou oj, která umožní zatáčení s maringotkou. Povrchovou úpravu - barvu dřeva i střechy, včetně olištování provedeme dle přání. Stejně tak vybavíme maringotku např stolky, židlemi, tabulí, postelemi, popřípadě jiným nábytkem na přání. Jako další příslušenství je možné objednat vysunovací markýzu, kterou namontujeme na bok maringotky a vy si můžete užívat stínu při venkovním posezení. Maringotku vzhledem k rozměrům montujeme na mistě, tudíž nám stačí standardní vstup-brána na pozemek.Montáž tohoto typu maringotky je ZDARMA.

Vyžádejte si bližší informace. Rádi vám zodpovíme vaše otázky. Cena po slevě 79.900,-Kč je BEZ POVRCHOVÉ ÚPRAVY Cena včetně povrchové úpravy je 84.900,-Kč
Položky označené (*) je nutné vyplnit.

Napsat dotaz na prodejce

Napsat uživatelské hodnocení

Ohodnoťte produkt:

Vložit nový komentář

Komentáře slouží ke zveřejnění vašeho názoru na konkrétní produkt. Děkujeme za vaše příspěvky. Jako provozovatelé této diskuse si vyhrazujeme právo na odstranění nevhodných komentářů.

Alternativní zboží

Chyba!
Je nutné zvolit parametry produktu.
Položky označené (*) je nutné vyplnit.

Kvalita světových značek

Našim cílem je poskytnout Vám plnou škálu všech dostupných kvalitních variant řešení napříč celým segmentem pro dům a zahradu s ročím obratem více než 500 mil. Kč. Zároveň jako jední z mála umožňujeme prohlédnout si nejprodávanější vybrané výrobky na vlastní oči a porovnat je v největším showroomu - nacházejícím se jen 2km od Říčan u Prahy. Veškeré produkty můžete pohodlně zakoupit prostřednictvím tohoto e-shopu www.hobbytec.cz 

Vybrané produkty dodáváme včetně montáže na klíč. Veškeré montážní úkony zajišťují výhradně naši zaměstnanci a to nejen v rámci celé ČR, ale také po celém území Slovenska. Více na www.hobbytec.sk Vybírejte z produktů světových výrobců z Japonska, USA, Izraele, Kanady, Německa, Slovenska, Turecka a Polska. A výběrové privátní značky One Trade®.
100% pokrytí<br />ČR a SR
100% pokrytí
ČR a SR
Regionální<br />zastoupení
Regionální
zastoupení
5x ocenění spolehlivá<br />firma roku
5x ocenění spolehlivá
firma roku

MenuX

InformaceX