informace
Zobrazit kategorie
Potřebujete poradit?

Limes Nepřilnavá grilovací podložka

115
95 Kč bez DPH

Nakupte u nás na splátky

Dostupnost:průměrně 3-10 dnů
Zdroj importu:Zdroj importu feed Limes
Rozměr 36x42 cm.Použitelná až 150 krát. Nepřilnavá grilovací podložka předchází tomu, aby se grilované pokrmy přichytili na grilovací rošt a především předchází propadnutí pokrmům do vnitřku grilu. Takže je možné grilovat i nadrobno nakrájené potraviny. Podložku čistíme teplou vodou a jemným kartáčem. Je možné ji mýt i v myčce. Podložku lze upravit nůžkami na potřebnou velikost. Podložka nesmí přijít do styku s přímým ohněm.Doporučená teplota je max. 260°C. Na plynovém grilu nastavte nejnižší možné nastavení (10). Na podložce nekrájejte potraviny!
Položky označené (*) je nutné vyplnit.

Napsat dotaz na prodejce

Napsat uživatelské hodnocení

Ohodnoťte produkt:

Vložit nový komentář

Komentáře slouží ke zveřejnění vašeho názoru na konkrétní produkt. Děkujeme za vaše příspěvky. Jako provozovatelé této diskuse si vyhrazujeme právo na odstranění nevhodných komentářů.

Alternativní zboží

Položky označené (*) je nutné vyplnit.

Kvalita světových značek

Našim cílem je poskytnout Vám plnou škálu všech dostupných kvalitních variant řešení napříč celým segmentem pro dům a zahradu s ročím obratem více než 500 mil. Kč. Zároveň jako jední z mála umožňujeme prohlédnout si nejprodávanější vybrané výrobky na vlastní oči a porovnat je v největším showroomu - nacházejícím se jen 2km od Říčan u Prahy. Veškeré produkty můžete pohodlně zakoupit prostřednictvím tohoto e-shopu www.hobbytec.cz 

Vybrané produkty dodáváme včetně montáže na klíč. Veškeré montážní úkony zajišťují výhradně naši zaměstnanci a to nejen v rámci celé ČR, ale také po celém území Slovenska. Více na www.hobbytec.sk Vybírejte z produktů světových výrobců z Japonska, USA, Izraele, Kanady, Německa, Slovenska, Turecka a Polska. A výběrové privátní značky One Trade®.
100% pokrytí<br />ČR a SR
100% pokrytí
ČR a SR
Regionální<br />zastoupení
Regionální
zastoupení
5x ocenění spolehlivá<br />firma roku
5x ocenění spolehlivá
firma roku

Aktuality

Předsezónní slevy právě startují

7.1.2017

Až 65% Zľavy na altánky, pergoly, prístrešky na auto, záhradné vybavenie a ďalší sortiment na Hobbytec. Využite príležitosť ušetriť aj desiatky tisíc.

Vchodové stříšky: bestsellery za akční ceny

31.12.2016

Potřebujete vchodovou stříšku a chcete ušetřit? Nejprodávanější modely nyní pořídíte se slevou.

Zobrazit všechny aktuality

MenuX

InformaceX