Levné mobilní domy použité

Mobilní domy jsou především ideální pro rekreační bydlení u vody i na horách, nabízejí i řešení ubytování v těch oblastech, kde nemůže být vydáno stavební povolení. Při vlastním uzpůsobení mohou nabídnout i celoroční využití díky dobrým izolačním vlastnostem, kompletním rozvodům vody, odpadu a elektroinstalace. Stačí tedy jen zajistit připojení.

Klasický rozměr nabízených mobilních domů „na kolech“ je 35-50m2. Vnitřní výška bývá většinou lehce přes 2 metry. Střecha je většinou kryta hliníkovým nebo pozinkovaným plechem, okapy jsou již součástí. Vnější povrchová úprava je většinou z lakovaného hliníkového plechu nebo plastových palubek. Vnitřní strana stěny bývá obložena většinou tapetovanou překližkou, případně jiným typem obkladového materiálu. Podlaha je většinou pokryta zátěžovým kobercem nebo PVC krytinou.

Mobilní domy jsou vybaveny vždy různě zařízenou obývací místností, kuchyňkou a sociálním zařízením, součástí bývá i ložnice s oddělenými postelemi nebo manželskou postelí. Součástí vybavení u některých typů domů bývá i krb. Většina domů má výborně řešené úložné prostory. K ohřevu teplé vody se používá buď karma, elektrický průtokový ohřívač nebo elektrický bojler.

Tyto mobilní domy jsou dováženy ze zahraničí, uvedená cena zahrnuje dopravu do České republiky.

 
Stránka 1 z 1