informace
Zobrazit kategorie
Potřebujete poradit?
Při nákupu tohoto produktu získáváte slevu 150 Kč na další nákup

Kaskádový záhon, set 801

4 990
4 124 Kč bez DPH

Koupit na splátky

HomeCreditEssoxCofidis
Výrobce:One Trade
Dostupnost:30 dní
Záruka:2 roky
Zdroj importu:Zdroj importu feed Limes
Rozměr (š/d/v):  85 x 85 x 74 cm;  85 x 81,5 x 59 cm;  85 x 81,5 x 45 cm Popis: Kaskádový záhon set 801 je tvořen třemi moduly, které můžete libovolně sestavit do vámi požadovaného tvaru a jejich spojením vytvoříte kaskádový záhon Moduly jsou tvořeny příčkami, rohovníky a rozšiřovacími rohovníky. Kaskádový záhon je vyroben z žárově pozinkovaného plechu o tloušťce 1 a 1,5 mm. Lze jej opatřit práškovým vypalovacím lakem dle vašeho výběru ze vzorníku barev RAL Upozornění: V případě zakoupení lakované verze se doba dodání prodlužuje a číní maximálně 4 týdny.
Položky označené (*) je nutné vyplnit.

Napsat dotaz na prodejce

Napsat uživatelské hodnocení

Ohodnoťte produkt:

Vložit nový komentář

Komentáře slouží ke zveřejnění vašeho názoru na konkrétní produkt. Děkujeme za vaše příspěvky. Jako provozovatelé této diskuse si vyhrazujeme právo na odstranění nevhodných komentářů.

Alternativní zboží

Chyba!
Je nutné zvolit parametry produktu.
Položky označené (*) je nutné vyplnit.

Kvalita světových značek

Našim cílem je poskytnout Vám plnou škálu všech dostupných kvalitních variant řešení napříč celým segmentem pro dům a zahradu s ročím obratem více než 500 mil. Kč. Zároveň jako jední z mála umožňujeme prohlédnout si nejprodávanější vybrané výrobky na vlastní oči a porovnat je v největším showroomu - nacházejícím se jen 2km od Říčan u Prahy. Veškeré produkty můžete pohodlně zakoupit prostřednictvím tohoto e-shopu www.hobbytec.cz 

Vybrané produkty dodáváme včetně montáže na klíč. Veškeré montážní úkony zajišťují výhradně naši zaměstnanci a to nejen v rámci celé ČR, ale také po celém území Slovenska. Více na www.hobbytec.sk Vybírejte z produktů světových výrobců z Japonska, USA, Izraele, Kanady, Německa, Slovenska, Turecka a Polska. A výběrové privátní značky One Trade®.
100% pokrytí<br />ČR a SR
100% pokrytí
ČR a SR
Regionální<br />zastoupení
Regionální
zastoupení
5x ocenění spolehlivá<br />firma roku
5x ocenění spolehlivá
firma roku

MenuX

InformaceX