Menu
Při nákupu tohoto produktu získáváte slevu 96 Kč  na další nákup

Houpací síť s tyčemi - CHARIS - barva žlutá

Nastavit hlídaní
Chci být informován:
!
!
Kč (s DPH)
Úspěšně odesláno!
Výrobce:One Trade
Dostupnost:průměrně 2-5 dnů
Vynechat z google feedu:Ano

Houpací sítě s tyčí jsou velmi oblíbené pro vynikající opalovací možnosti - tyč drží látku lehátka napnutou, jedině tak můžete příjmat maximálně sluneční paprsky. 

V těchto sítích se narozdíl od klasických hamak leží podélně. Síť je balena v látkovém vaku stejného designu. Určeno pro jednu osobu. K zavěšení sítě Charis je potřeba minimální rozpětí 330 cm. Pro zvětšení prostoru lze prodloužit lanem. Pečeť dřeva FSC® garanatuje jeho původ v ekologickém pěstitelství. I zpracování dřeva podléhá přísným pravidlům organizace Forest Stewardship Council.

Houpací síť CHARIS ve žlutém odstínu Vám zajistí kvalitní odpočinek a pohodlí.
Materiál houpací sítě - čistá bavna, která se vyznačuje pevností, trvanlivostí a je příjemná na dotek. Oba okraje houpací sítě jsou speciálně protkány hustou sítí vláken, čímž zajištují výrobku velkou stabilitu.Velké množství zavěšovacích šňůrek umožňují rovnoměrné rozložení váhy celého těla, což uvozuje pocit zasloužené relaxace. 

Specifikace:

  • Velikost ložné plochy: 210x110 cm
  • Celková délka: 330 cm
  • Rozpětí tyčí: 110 cm
  • Nosnost: 120 kg
  • Hmotnost: 2,1 kg

Bez stojanu - přiobjednat

Napsat dotaz na prodejce
Celkové hodnocení
80 %
1 zákazník hodnotil
  • 0 ×
  • 1 ×
  • 0 ×
  • 0 ×
  • 0 ×
9. 1. 2017

zatím drží, uvidíme jak dál .. syn se v ní rád houpe..

Napsat uživatelské hodnocení
Ohodnoťte produkt:
Vložit nový komentář

Komentáře slouží ke zveřejnění vašeho názoru na konkrétní produkt. Děkujeme za vaše příspěvky. Jako provozovatelé této diskuse si vyhrazujeme právo na odstranění nevhodných komentářů.

Alternativní zboží

Chci zpracovat nabídku
Popis požadavku

Našim cílem je poskytnout Vám plnou škálu všech dostupných kvalitních variant řešení napříč celým segmentem pro dům a zahradu s ročím obratem více než 500 mil. Kč. Zároveň jako jední z mála umožňujeme prohlédnout si nejprodávanější vybrané výrobky na vlastní oči a porovnat je v největším showroomu - nacházejícím se jen 2km od Říčan u Prahy. Veškeré produkty můžete pohodlně zakoupit prostřednictvím tohoto e-shopu www.hobbytec.cz 

Vybrané produkty dodáváme včetně montáže na klíč. Veškeré montážní úkony zajišťují výhradně naši zaměstnanci a to nejen v rámci celé ČR, ale také po celém území Slovenska. Více na www.hobbytec.sk Vybírejte z produktů světových výrobců z Japonska, USA, Izraele, Kanady, Německa, Slovenska, Turecka a Polska. A výběrové privátní značky One Trade®.
100% pokrytí
ČR a SR
Regionální
zastoupení
5x ocenění spolehlivá
firma roku

Aktuality

Prohlédněte si dům Nicole

12.2.2018

Nabízíme vám jedinečnou možnost si prohlédnout dům jak zvenku, tak i zevnitř ještě před započetím stavby.

Zobrazit všechny aktuality