Při nákupu tohoto produktu získáváte slevu 162 Kč  na další nákup

Houpací síť MOON - modrá

Nastavit hlídaní
Chci být informován:
!
!
Kč (s DPH)
Úspěšně odesláno!
Výrobce:One Trade
Dostupnost:průměrně 2-5 dnů
Záruka:2 roky
Zdroj importu:Dimenza
Vynechat z google feedu:Ano

Dopřejte si skvělou relaxaci v houpací síti MOON modré barvy. Nemusíte mít na zahradě vhodné stromy k jejímu přivázání; houpací síť MOON je dodávána s dřevěnou konstrukcí ve tvaru měsíce, na níž skvěle drží.

Dřevo z borovice je opatřeno kvalitní povrchovou úpravou. Díky složení textilie (65 % bavlna, 35 % polyester) je houpací síť velmi příjemná na dotek a svou pružností zajišťuje maximální pohodlí. Nosnost houpací sítě MOON s ozdobnými třásněmi je 120 kg. Mezi houpačkami zaujímá přední místo v oblibě zákazníků.

Houpací síť MOON modrá – přednosti:

  • Moderní a velmi pěkný design
  • Praktičnost
  • Vhodná na terasu i do zahrady
  • Příjemný materiál

Pořizujte samostatně nebo jako doplněk k zahradnímu nábytku.

Napsat dotaz na prodejce
Celkové hodnocení
0 %
Nikdo zatím produkt nehodnotil
  • 0 ×
  • 0 ×
  • 0 ×
  • 0 ×
  • 0 ×
Napsat uživatelské hodnocení
Ohodnoťte produkt:
Vložit nový komentář

Komentáře slouží ke zveřejnění vašeho názoru na konkrétní produkt. Děkujeme za vaše příspěvky. Jako provozovatelé této diskuse si vyhrazujeme právo na odstranění nevhodných komentářů.

Alternativní zboží

Chci zpracovat nabídku
Popis požadavku

Našim cílem je poskytnout Vám plnou škálu všech dostupných kvalitních variant řešení napříč celým segmentem pro dům a zahradu s ročím obratem více než 500 mil. Kč. Zároveň jako jední z mála umožňujeme prohlédnout si nejprodávanější vybrané výrobky na vlastní oči a porovnat je v největším showroomu - nacházejícím se jen 2km od Říčan u Prahy. Veškeré produkty můžete pohodlně zakoupit prostřednictvím tohoto e-shopu www.hobbytec.cz 

Vybrané produkty dodáváme včetně montáže na klíč. Veškeré montážní úkony zajišťují výhradně naši zaměstnanci a to nejen v rámci celé ČR, ale také po celém území Slovenska. Více na www.hobbytec.sk Vybírejte z produktů světových výrobců z Japonska, USA, Izraele, Kanady, Německa, Slovenska, Turecka a Polska. A výběrové privátní značky One Trade®.
100% pokrytí
ČR a SR
Regionální
zastoupení
5x ocenění spolehlivá
firma roku

Aktuality

Rodinné domy Hobbytec Home do měsíce

7.1.2018

Využijte zimních slev na nové rodinné domy Hobbytec Home.

Mobilní domy Hobbytec Mobile ihned k dodání

7.1.2018

Využijte zimních slev na nové mobilní domy Hobbytec Mobile určené k celoročnímu využití. Vybrané typy skladem ihned k dodání.

Zobrazit všechny aktuality