informacecopy
Zobrazit kategorie
Potřebujete poradit?
Při nákupu tohoto produktu získáváte slevu 117 Kč na další nákup

Houpací síť MOON duhová

3 890
3 215 Kčbez DPH

Koupit na splátky

HomeCreditEssoxCofidis
Výrobce:One Trade
Dostupnost:průměrně 2-5 dnů
Záruka:2 roky
Zdroj importu:Zdroj importu dimenza

Dopřejte si skvělou relaxaci v houpací síti MOON duhových barevných odstínů. Nemusíte mít na zahradě vhodné stromy k jejímu přivázání; houpací síť MOON je dodávána s dřevěnou konstrukcí ve tvaru měsíce, na níž skvěle drží.

Dřevo z borovice je opatřeno kvalitní povrchovou úpravou. Díky složení textilie (65 % bavlna, 35 % polyester) je houpací síť velmi příjemná na dotek a svou pružností zajišťuje maximální pohodlí. Nosnost houpací sítě MOON s ozdobnými třásněmi je 120 kg. Mezi houpačkami zaujímá přední místo v oblibě zákazníků.

Houpací síť MOON duhová – přednosti:

  • Moderní a velmi pěkný design
  • Praktičnost
  • Vhodná na terasu i do zahrady
  • Příjemný materiál

Pořizujte samostatně nebo jako doplněk k zahradnímu nábytku.

Položky označené (*) je nutné vyplnit.

Napsat dotaz na prodejce

Napsat uživatelské hodnocení

Ohodnoťte produkt:

Vložit nový komentář

Komentáře slouží ke zveřejnění vašeho názoru na konkrétní produkt. Děkujeme za vaše příspěvky. Jako provozovatelé této diskuse si vyhrazujeme právo na odstranění nevhodných komentářů.

Položky označené (*) je nutné vyplnit.

Kvalita světových značek

Našim cílem je poskytnout Vám plnou škálu všech dostupných kvalitních variant řešení napříč celým segmentem pro dům a zahradu s ročím obratem více než 500 mil. Kč. Zároveň jako jední z mála umožňujeme prohlédnout si nejprodávanější vybrané výrobky na vlastní oči a porovnat je v největším showroomu - nacházejícím se jen 2km od Říčan u Prahy. Veškeré produkty můžete pohodlně zakoupit prostřednictvím tohoto e-shopu www.hobbytec.cz 

Vybrané produkty dodáváme včetně montáže na klíč. Veškeré montážní úkony zajišťují výhradně naši zaměstnanci a to nejen v rámci celé ČR, ale také po celém území Slovenska. Více na www.hobbytec.sk Vybírejte z produktů světových výrobců z Japonska, USA, Izraele, Kanady, Německa, Slovenska, Turecka a Polska. A výběrové privátní značky One Trade®.
100% pokrytí<br />ČR a SR
100% pokrytí
ČR a SR
Regionální<br />zastoupení
Regionální
zastoupení
5x ocenění spolehlivá<br />firma roku
5x ocenění spolehlivá
firma roku

MenuX

InformaceX