informace
Zobrazit kategorie
Potřebujete poradit?
Při nákupu tohoto produktu získáváte slevu 269 Kč na další nákup

Hliníkový stůl Lesath

13 989 Kč
8 969
7 412 Kč bez DPH

Koupit na splátky

HomeCreditEssoxCofidis
Výrobce:One Trade
Dostupnost:průměrně 2-5 dnů
Záruka:2 roky
Sháníte kvalitní a moderní stůl pro vaši domácnost? Luxusní hliníkový stůl Marlon s rozkládací deskou z trvanlivého šedého Polywoodu je ideální řešení. Výklopný mechanismus desky umožní rozložit, či složit stůl jednoduše, bez námahy a během pár sekund. Konstrukce je opatřena kvalitním práškovým lakem o tloušťce 5 mm a deska stolu je vyrobena z bezúdržbového Polywoodu. Díky těmto použitým materiálům je stůl stabilní, pevný a zároveň velmi lehký a má moderní design.

Specifikace:

  • povrch stolu: bezúdržbový Polywood
  • rozměry stolu : 154/204 x 90 cm
 

Položky označené (*) je nutné vyplnit.

Napsat dotaz na prodejce

Napsat uživatelské hodnocení

Ohodnoťte produkt:

Vložit nový komentář

Komentáře slouží ke zveřejnění vašeho názoru na konkrétní produkt. Děkujeme za vaše příspěvky. Jako provozovatelé této diskuse si vyhrazujeme právo na odstranění nevhodných komentářů.

Alternativní zboží

Chyba!
Je nutné zvolit parametry produktu.
Položky označené (*) je nutné vyplnit.

Kvalita světových značek

Našim cílem je poskytnout Vám plnou škálu všech dostupných kvalitních variant řešení napříč celým segmentem pro dům a zahradu s ročím obratem více než 500 mil. Kč. Zároveň jako jední z mála umožňujeme prohlédnout si nejprodávanější vybrané výrobky na vlastní oči a porovnat je v největším showroomu - nacházejícím se jen 2km od Říčan u Prahy. Veškeré produkty můžete pohodlně zakoupit prostřednictvím tohoto e-shopu www.hobbytec.cz 

Vybrané produkty dodáváme včetně montáže na klíč. Veškeré montážní úkony zajišťují výhradně naši zaměstnanci a to nejen v rámci celé ČR, ale také po celém území Slovenska. Více na www.hobbytec.sk Vybírejte z produktů světových výrobců z Japonska, USA, Izraele, Kanady, Německa, Slovenska, Turecka a Polska. A výběrové privátní značky One Trade®.
100% pokrytí<br />ČR a SR
100% pokrytí
ČR a SR
Regionální<br />zastoupení
Regionální
zastoupení
5x ocenění spolehlivá<br />firma roku
5x ocenění spolehlivá
firma roku

MenuX

InformaceX