informacecopy
Zobrazit kategorie
Potřebujete poradit?

Při nákupu tohoto produktu získáváte slevu 1202 Kč  na další nákup

Hliníkový přístřešek různé velikosti

Dostupnost:průměrně 2-5 dnů
Záruka:prodloužená 10 let
Barva:Stříbrná ,  Šedá ,  Hnědá
Počet stání:Jedno vozidlo
Délka x hloubka:220cm x 180cm

Nastavit hlídaní

Chci být informován:
! Až bude zboží skladem
! Při snížení ceny pod Kč (s DPH)
Úspěšně odesláno!

Chci zpracovat nabídku

Položky označené (*) je nutné vyplnit.

 K tomuto produktu získáte dárek zdarma

Hliníkový přístřešek na auto v různých rozměrech. Přístřešek je samonosný a nepotřebuje kotvení do stavby. Nejoblíbenější rozměr je délka 510 cm, šíře 270 cm. Rozměry jsou uvedeny v horním pravém rohu - záložka délka x hloubka. Přístřešky jsou jako jediné v ČR certifikovány TÜV. Nejedná se o čínské kopie, ale o japonský originál se zárukou 10 let.


Přístřešky dodáváme jak bez montáže, tak v případě zájmu včetně montáže na klíč po celé ČR, tak i Slovensku.
Cena montáže je závislá na typu přístřešku a způsobu montáže - průměrně 15 000 Kč bez DPH. Montáž je možná dvěma způsoby - přímým betonováním do výkopu nebo použitím ocelových přírub, které se kotví na chemické kotvy do předem připraveného základu.

Pro více informací náš kontaktujte, zašleme vám přesnou cenu dodání na klíč včetně montáže. 

Nejpopulárnější technické výkresy přístřešků

Možnosti sestav série KS a technické informace: Rez, plísně ani mechy nemají žádnou šanci. Dlouhotrvající krásný vzhled je zaručen. Polykarbonátové zastřešení je navíc vybavené efektivním UV filtrem s téměř 100% UVA a 75% UVB ochranou. Velkým plusem je i vysoká světelná propustnost materiálu. Ochrání váš automobil před přehříváním interiéru, takže se v něm budete cítit vždy komfortně. A také zabrání blednutí laku vozu a prosvětlí celou plochu přístřešku. Hliníkové přístřešky mají nosnost (dle typu) 60 až 150 Kg/m2 a odolají větru o rychlosti vichřice či orkánu. Více informací na www.hotove-pristresky.cz / modernipristresky.cz / alu-pristresky.cz
Položky označené (*) je nutné vyplnit.

Napsat dotaz na prodejce

Karel Ráž|
Celkové hodnocení:
2. 8. 2016

Kvalitní rychlé dodání díky.

Tomáš Urban|
Celkové hodnocení:
20. 9. 2016

Po domluvě jsem navštívil ukázkové centrum kde mi obsluha poradila nejvhodnější varianty a po domluvě jsem na místě objednal.Jsem celkem spokojený a překvapený z dobou dodání nebyl tam žádný problém.Díky Urban.

Petrovická|
Celkové hodnocení:
12. 10. 2016

Super díky nemám co bych dodala :)

Napsat uživatelské hodnocení

Ohodnoťte produkt:

Vložit nový komentář

Komentáře slouží ke zveřejnění vašeho názoru na konkrétní produkt. Děkujeme za vaše příspěvky. Jako provozovatelé této diskuse si vyhrazujeme právo na odstranění nevhodných komentářů.

Chyba!
Je nutné zvolit parametry produktu.

Koupit na splátky

HomeCreditEssoxCofidis
Položky označené (*) je nutné vyplnit.

Našim cílem je poskytnout Vám plnou škálu všech dostupných kvalitních variant řešení napříč celým segmentem pro dům a zahradu s ročím obratem více než 500 mil. Kč. Zároveň jako jední z mála umožňujeme prohlédnout si nejprodávanější vybrané výrobky na vlastní oči a porovnat je v největším showroomu - nacházejícím se jen 2km od Říčan u Prahy. Veškeré produkty můžete pohodlně zakoupit prostřednictvím tohoto e-shopu www.hobbytec.cz 

Vybrané produkty dodáváme včetně montáže na klíč. Veškeré montážní úkony zajišťují výhradně naši zaměstnanci a to nejen v rámci celé ČR, ale také po celém území Slovenska. Více na www.hobbytec.sk Vybírejte z produktů světových výrobců z Japonska, USA, Izraele, Kanady, Německa, Slovenska, Turecka a Polska. A výběrové privátní značky One Trade®.
100% pokrytí<br />ČR a SR
100% pokrytí
ČR a SR
Regionální<br />zastoupení
Regionální
zastoupení
5x ocenění spolehlivá<br />firma roku
5x ocenění spolehlivá
firma roku

Aktuality

Zimní zahrady se sklem sleva až 21%

13.4.2017

Zimní zahrada se sklem bez rámu série Openspace se skládá z hliníkové konstrukce a obvodových stěn z bezpečnostního skla bez rámu.

Zahradní dřevěné altány předsezónní slevy až 27%

12.4.2017

Právě teď můžete využít předsezonní slevy až 27% na zahradní dřevěné altány.

Zobrazit všechny aktuality

MenuX

InformaceX