Při nákupu tohoto produktu získáváte slevu 4742 Kč  na další nákup

Hliníkový přístřešek na 2 auta KC MJOINT

Výstavní kus

Nastavit hlídaní
Chci být informován:
!
!
Kč (s DPH)
Úspěšně odesláno!
Výrobce:SankyoAlumi
Dostupnost:průměrně 2-5 dnů
Záruka:1 rok
Hliníkový přístřešek na dvě auta  vedle sebe série PJR. Přístřešek je samonosný a nepotřebuje kotvení do stavby.Jde o sestavou dvou kusů přístřešků spojených do jednoho celku. Rozměry přítřešku jsou šíře 6m a délka 5,8m, 6 nosných sloupků, barva konstrukce šedá. Střešní krytina plný lexan kouřové barvy. Jde o jeden z největších přístřešků na dva vozy !

Běžná cena přístřešku 228.081,- Kč bez DPH.
Nyní výstavní sleva 70.000,- Kč bez DPH. 


Přístřešek je umístěn ve výstavním centru v Tehovci u Říčan. Z důvodu změny dispozici je poskytnuta zvláštní sleva 70.000,- Kč. Cena obsahuje demontáž přístřešku. Přístřešek je nutné intalovat prostřednitvím ocelových přírub na předem připravený betonový základ. Stavební přípravu před montáží zajišťuje zákazník. Cena montáže není zahrnuta v ceně. Montáž na klíč včetně dodání ocelových přírub představuje částku 20 tis. bez DPH. 

Konstrukce hlinikových přístřešků je z eloxovaného hliníku. Střešní krytina v podobě plného lexanu, který vypadá jako sklo. Střešní krytina má vynikající izolační vlastnosti, 100% UV (ochrana proti UVA) a 75% IR (ochrana proti UVB záření). Přístřešky jsou jako jediné v ČR certifikovány TÜV. Nejedná se o čínské kopie, ale o japonský originál se zárukou 10 let. 

info@hobbytec.cz, 840 810 810

Napsat dotaz na prodejce
Celkové hodnocení
0 %
Nikdo zatím produkt nehodnotil
  • 0 ×
  • 0 ×
  • 0 ×
  • 0 ×
  • 0 ×
Napsat uživatelské hodnocení
Ohodnoťte produkt:
Vložit nový komentář

Komentáře slouží ke zveřejnění vašeho názoru na konkrétní produkt. Děkujeme za vaše příspěvky. Jako provozovatelé této diskuse si vyhrazujeme právo na odstranění nevhodných komentářů.

Chci zpracovat nabídku
Popis požadavku

Našim cílem je poskytnout Vám plnou škálu všech dostupných kvalitních variant řešení napříč celým segmentem pro dům a zahradu s ročím obratem více než 500 mil. Kč. Zároveň jako jední z mála umožňujeme prohlédnout si nejprodávanější vybrané výrobky na vlastní oči a porovnat je v největším showroomu - nacházejícím se jen 2km od Říčan u Prahy. Veškeré produkty můžete pohodlně zakoupit prostřednictvím tohoto e-shopu www.hobbytec.cz 

Vybrané produkty dodáváme včetně montáže na klíč. Veškeré montážní úkony zajišťují výhradně naši zaměstnanci a to nejen v rámci celé ČR, ale také po celém území Slovenska. Více na www.hobbytec.sk Vybírejte z produktů světových výrobců z Japonska, USA, Izraele, Kanady, Německa, Slovenska, Turecka a Polska. A výběrové privátní značky One Trade®.
100% pokrytí
ČR a SR
Regionální
zastoupení
5x ocenění spolehlivá
firma roku

Aktuality

Rodinné domy Hobbytec Home do měsíce

7.1.2018

Využijte zimních slev na nové rodinné domy Hobbytec Home.

Mobilní domy Hobbytec Mobile ihned k dodání

7.1.2018

Využijte zimních slev na nové mobilní domy Hobbytec Mobile určené k celoročnímu využití. Vybrané typy skladem ihned k dodání.

Zobrazit všechny aktuality