informacecopy
Zobrazit kategorie
Potřebujete poradit?
Při nákupu tohoto produktu získáváte slevu 1051 Kč na další nákup

Hliníková pergola se sklem

44 354 Kč
35 039
28 958 Kčbez DPH

Koupit na splátky

HomeCreditEssoxCofidis
Výrobce:SankyoAlumi
Dostupnost:průměrně 3-10 dnů
Délka x hloubka:279cm x 242cm
Moderní hliníkové pergoly s akrylovým sklemv různých velikostech. Střešní krytina má ochranu proti slunci v podobě UV filtru, dále má vynikajicí stínící a izolační vlastnosti.  Jde o typizovanou výrobu bez možnosti úpravy rozměru. Hliníková konstrukce v šedé barvě. Na vyžádání je možné zakázkové dodání v bílé nebo hnědé barvě. Střešní krytina v kouřové barvě, na přání je možné dodat také v mléčném provedení. 


Dodávku pergol zajišťujeme buď prostřednitvím kurýrní služby bez montáže nebo na přání dodávku včetně montáže. Montáž se provádí dvěma způsoby.Betonováním do předem připravených výkopů nebo montáží na předem připravené betonové patky. 


Položky označené (*) je nutné vyplnit.

Napsat dotaz na prodejce

Ivan. Hradec Králové|
Celkové hodnocení:
20. 10. 2016

Velmi sympatická cena, přijatelná doba dodání. Děkuji Ivan z Hradce.

Napsat uživatelské hodnocení

Ohodnoťte produkt:

Vložit nový komentář

Komentáře slouží ke zveřejnění vašeho názoru na konkrétní produkt. Děkujeme za vaše příspěvky. Jako provozovatelé této diskuse si vyhrazujeme právo na odstranění nevhodných komentářů.

Alternativní zboží

Chyba!
Je nutné zvolit parametry produktu.
Položky označené (*) je nutné vyplnit.

Kvalita světových značek

Našim cílem je poskytnout Vám plnou škálu všech dostupných kvalitních variant řešení napříč celým segmentem pro dům a zahradu s ročím obratem více než 500 mil. Kč. Zároveň jako jední z mála umožňujeme prohlédnout si nejprodávanější vybrané výrobky na vlastní oči a porovnat je v největším showroomu - nacházejícím se jen 2km od Říčan u Prahy. Veškeré produkty můžete pohodlně zakoupit prostřednictvím tohoto e-shopu www.hobbytec.cz 

Vybrané produkty dodáváme včetně montáže na klíč. Veškeré montážní úkony zajišťují výhradně naši zaměstnanci a to nejen v rámci celé ČR, ale také po celém území Slovenska. Více na www.hobbytec.sk Vybírejte z produktů světových výrobců z Japonska, USA, Izraele, Kanady, Německa, Slovenska, Turecka a Polska. A výběrové privátní značky One Trade®.
100% pokrytí<br />ČR a SR
100% pokrytí
ČR a SR
Regionální<br />zastoupení
Regionální
zastoupení
5x ocenění spolehlivá<br />firma roku
5x ocenění spolehlivá
firma roku

MenuX

InformaceX