GENESIS LARGE BREED ADULT 12KG

Nastavit hlídaní
Chci být informován:
!
!
Kč (s DPH)
Úspěšně odesláno!
Výrobce:Harrison Pet Products
Dostupnost:průměrně 2-5 dnů
Zdroj importu:Askino

GENESIS LARGE BREED ADULT DOG je kompletní a vyvážená strava, tvarem granule přizpůsobená zejména dospělým psům nad 25 kg. Krmivo je vyrobeno s takovými hodnotami proteinů a tuků, které maximálně splňují nutriční požadavky, a tak zaručují Vašemu psovi špičkovou fyzickou zdatnost. Krmivo Genesis je obohaceno přírodní surovinou, která je v chrupavkách: glukosamin hydrochlorid a chondroitin sulfat. Tyto komponenty stimulují výrobu látek nezbytných při opravě kloubů a také chrání proti jejich degeneraci.

Surovinové složení:

kuřecí moučka, rýže, kukuřice, dužnina z řepy, kuřecí tuk (stabilizovaný tokoferolem, což je přírodní zdroj vitamínu E), ovesná mouka, sušená vejce, kvasnice, rybí moučka, lněné semínko, rybí olej (stabilizovaný tokoferolem, což je přírodní zdroj vitamínu E), lecitin, rostlinný olej, fosforečnan sodný, chlorid sodný, chlorid draselný, L-lysin, DL-methionin, glukosamin hydrochlorid/chondroitin sulfát, kyselina askorbová (vitamín C), rozmarýn, 12 minerálů & 14 vitamínů.

Deklarované jakostní znaky:

Protein 23,5 %, Tuk 13,5 %, Vláknina 3,5 %, Vlhkost 8 %, Popel 5,5 %, Vápník 1,00 %, Fosfor 0,75 %, Vitamín A 22000 m.j./kg, Vitamín D3 1500 m.j./kg, Vitamín E 175 mg/kg, síran měďnatý 75 mg/kg, Omega 6 3,2 %, Omega 3 0,5 %, Omega 6:3 6,4:1 %, Glukosamin/chondroitin 550 ppm.

Napsat dotaz na prodejce
Celkové hodnocení
0 %
Nikdo zatím produkt nehodnotil
  • 0 ×
  • 0 ×
  • 0 ×
  • 0 ×
  • 0 ×
Napsat uživatelské hodnocení
Ohodnoťte produkt:
Vložit nový komentář

Komentáře slouží ke zveřejnění vašeho názoru na konkrétní produkt. Děkujeme za vaše příspěvky. Jako provozovatelé této diskuse si vyhrazujeme právo na odstranění nevhodných komentářů.

Chci zpracovat nabídku
Popis požadavku

Našim cílem je poskytnout Vám plnou škálu všech dostupných kvalitních variant řešení napříč celým segmentem pro dům a zahradu s ročím obratem více než 500 mil. Kč. Zároveň jako jední z mála umožňujeme prohlédnout si nejprodávanější vybrané výrobky na vlastní oči a porovnat je v největším showroomu - nacházejícím se jen 2km od Říčan u Prahy. Veškeré produkty můžete pohodlně zakoupit prostřednictvím tohoto e-shopu www.hobbytec.cz 

Vybrané produkty dodáváme včetně montáže na klíč. Veškeré montážní úkony zajišťují výhradně naši zaměstnanci a to nejen v rámci celé ČR, ale také po celém území Slovenska. Více na www.hobbytec.sk Vybírejte z produktů světových výrobců z Japonska, USA, Izraele, Kanady, Německa, Slovenska, Turecka a Polska. A výběrové privátní značky One Trade®.
100% pokrytí
ČR a SR
Regionální
zastoupení
5x ocenění spolehlivá
firma roku

Aktuality

Rodinné domy Hobbytec Home do měsíce

7.1.2018

Využijte zimních slev na nové rodinné domy Hobbytec Home.

Mobilní domy Hobbytec Mobile ihned k dodání

7.1.2018

Využijte zimních slev na nové mobilní domy Hobbytec Mobile určené k celoročnímu využití. Vybrané typy skladem ihned k dodání.

Zobrazit všechny aktuality