informace
Zobrazit kategorie
Potřebujete poradit?
Při nákupu tohoto produktu získáváte slevu 780 Kč na další nákup

Dřevěný domek 300x200cm - Dvojité dveře

25 990
21 479 Kč bez DPH

Nakupte u nás na splátky

HomeCreditEssoxCofidis
Výrobce:One Trade
Materiál:dřevo
Velikost zahradních domků:střední 3-10m2
Dostupnost:Na dotaz
Záruka:2 roky
Zahradní domek se zastavěnou plochou 6 m2 a dvojitými vstupními dveřmi, který je vhodný zejména pro uskladnění zahradnických potřeb a nářadí.

Uvedená cena je za základní provedení a bez montáže. Cena za dopravu pouze orientační, na přesnou cenu se předem informujte.
 
Upřesňujeme tedy, že běžnou součástí všech standardních zahradních domků a altánů je samozřejmě vlastní tělo dřevostavby, vyrobené z jakostních smrkových hoblovaných profilů požadované síly, dále podlaha z německých vodovzdorných OSB3 desek (výrobce Glunz, nebo Egger), případně z vodovzdorných podlahových desek DURÉLIS (dovoz z Belgie), dále kompletní sada spojovacího materiálu ze žlutého pozinku, AL kliky + AL štítky + zadlabací zámek obyčejný s klíčem, dále podkladová střešní hydroizolační krytina (černá asfaltová lepenka), kartuš lepidla a samozřejmě podrobný barevný tištěný návod. Vše zde uvedené je zahrnuto v základní ceně výrobku.
 
Ostatní doplňky -  kvalitnější krytiny, impregnace, nátěry, kompletní oplechování, dopravné a případná montáž jsou za příplatek. Ceny těchto doplňků na dotaz.

Specifikace:

  • celková zastavěná plocha: 6 m2
  • šířka obytné části: 3000 mm
  • hloubka obytné části: 2000 mm
  • síla stěny: 18 mm
  • výška stěny: 2100 mm
  • celková výška ve štítu: 2900 mm

Položky označené (*) je nutné vyplnit.

Napsat dotaz na prodejce

Napsat uživatelské hodnocení

Ohodnoťte produkt:

Vložit nový komentář

Komentáře slouží ke zveřejnění vašeho názoru na konkrétní produkt. Děkujeme za vaše příspěvky. Jako provozovatelé této diskuse si vyhrazujeme právo na odstranění nevhodných komentářů.

Alternativní zboží

Chyba!
Je nutné zvolit parametry produktu.
Položky označené (*) je nutné vyplnit.

Kvalita světových značek

Našim cílem je poskytnout Vám plnou škálu všech dostupných kvalitních variant řešení napříč celým segmentem pro dům a zahradu s ročím obratem více než 500 mil. Kč. Zároveň jako jední z mála umožňujeme prohlédnout si nejprodávanější vybrané výrobky na vlastní oči a porovnat je v největším showroomu - nacházejícím se jen 2km od Říčan u Prahy. Veškeré produkty můžete pohodlně zakoupit prostřednictvím tohoto e-shopu www.hobbytec.cz 

Vybrané produkty dodáváme včetně montáže na klíč. Veškeré montážní úkony zajišťují výhradně naši zaměstnanci a to nejen v rámci celé ČR, ale také po celém území Slovenska. Více na www.hobbytec.sk Vybírejte z produktů světových výrobců z Japonska, USA, Izraele, Kanady, Německa, Slovenska, Turecka a Polska. A výběrové privátní značky One Trade®.
100% pokrytí<br />ČR a SR
100% pokrytí
ČR a SR
Regionální<br />zastoupení
Regionální
zastoupení
5x ocenění spolehlivá<br />firma roku
5x ocenění spolehlivá
firma roku

Aktuality

Předsezónní slevy právě startují

7.1.2017

Až 65% Zľavy na altánky, pergoly, prístrešky na auto, záhradné vybavenie a ďalší sortiment na Hobbytec. Využite príležitosť ušetriť aj desiatky tisíc.

Vchodové stříšky: bestsellery za akční ceny

31.12.2016

Potřebujete vchodovou stříšku a chcete ušetřit? Nejprodávanější modely nyní pořídíte se slevou.

Zobrazit všechny aktuality

MenuX

InformaceX