informacecopy
Zobrazit kategorie
Potřebujete poradit?

Dřevěný domeček pro panenky ruční práce SLEVA 34%

2 980 Kč
1 980
1 636 Kčbez DPH

Koupit na splátky

HomeCreditEssoxCofidis
Výrobce:One Trade
Dostupnost:průměrně 2-5 dnů
Záruka:2 roky
Dřevěný domeček pro panenky od českého výrobce. Domeček na panenky je bez chemických nátěrů a ostrých hran. Je vyroben z opravdového dřeva - masivu. Domeček se dodává v rozloženém stavu vč. šroubků. Tento domeček vyniká zejména kvalitou, dlouhou životnost

Domeček vyrábí zkušený truhlář, starší pán, který na domečku vyrábí vše poctivě a ručně. Rozměry dřevěného domečku pro panenky: výška i šířka jsou okolo 51 cm. Tato velikost je zvolená tak, aby zajistila bezpečnou a pohodlnou obsluhu při hraní.

Do domečku i do jeho okolí můžou holčičky použít různé druhy panenek známých značek.
Montáž rozloženého domečku je rychlá a jednoduchá. Stačí složit jednotlivé díly a spojit vruty. Domeček není skládací, ale má odnímatelnou střechu, kterou děti mohou využít k snadné manipulaci s nábytkem, panenkami a hračkami. Součástí domečku je nábyteček. V sadě nábytečku najdete: kredenc, postel s 2 nočními stolečky, konferenční stolek a 2 křesla, stůl se 4 židlemi, kolébku a komodu.
Položky označené (*) je nutné vyplnit.

Napsat dotaz na prodejce

Napsat uživatelské hodnocení

Ohodnoťte produkt:

Vložit nový komentář

Komentáře slouží ke zveřejnění vašeho názoru na konkrétní produkt. Děkujeme za vaše příspěvky. Jako provozovatelé této diskuse si vyhrazujeme právo na odstranění nevhodných komentářů.

Alternativní zboží

Chyba!
Je nutné zvolit parametry produktu.
Položky označené (*) je nutné vyplnit.

Kvalita světových značek

Našim cílem je poskytnout Vám plnou škálu všech dostupných kvalitních variant řešení napříč celým segmentem pro dům a zahradu s ročím obratem více než 500 mil. Kč. Zároveň jako jední z mála umožňujeme prohlédnout si nejprodávanější vybrané výrobky na vlastní oči a porovnat je v největším showroomu - nacházejícím se jen 2km od Říčan u Prahy. Veškeré produkty můžete pohodlně zakoupit prostřednictvím tohoto e-shopu www.hobbytec.cz 

Vybrané produkty dodáváme včetně montáže na klíč. Veškeré montážní úkony zajišťují výhradně naši zaměstnanci a to nejen v rámci celé ČR, ale také po celém území Slovenska. Více na www.hobbytec.sk Vybírejte z produktů světových výrobců z Japonska, USA, Izraele, Kanady, Německa, Slovenska, Turecka a Polska. A výběrové privátní značky One Trade®.
100% pokrytí<br />ČR a SR
100% pokrytí
ČR a SR
Regionální<br />zastoupení
Regionální
zastoupení
5x ocenění spolehlivá<br />firma roku
5x ocenění spolehlivá
firma roku

MenuX

InformaceX