Kategorie pro exportDOUBLE dřevěná garáž pro dvě auta

Hlavní charakteristiky

 • Dřevěná konstrukce
 • 2 roky záruka
 • Moderní design
 • Široce variabilní systém
Nezávazná poptávka

Pospěšte si!

Slevy až 50 % a montáž zdarma s garancí nejlepší ceny + u fyzických osob navíc vracíme DPH!
Montáž zdarma a "garance" jsou časově omezené a platí za speciálních podmínek u vybraných produktů. Vrácení DPH platí naopak na zakázkovou výrobu.

ZdarmaJako dárek získáte

 • Asfaltová šindel ZDARMA
 

SpecifikaceTechnické informace

Masivní dřevěná dvojgaráž perfektně zapadne k domu na venkově a všude tam, kde by verze z moderních materiálů mohla působit rušivým dojmem. Tuto stavbu lze využít k parkování hned dvou vozů. Prostor navíc ocení také každý kutil, který si zde může zřídit dílnu či sklad zahradního náčiní. Jako materiálu bylo využito kvalitní severské borovice skandinávské kvality. Střecha je tvořena asfaltovým šindelem. Ten je lehký a odolá i větší porci sněhu. Na tento produkt se vztahuje pětiletá záruka. 

Pro vaši spokojenost je možné zvolit variantu zcela na míru. Dostatek přírodního světla zajišťuje trojice oken s dvojitými skly. Dvougaráž je vybavena dvojicí dvoukřídlových dveří a bočním vstupem. Oplechování je prováděno barevným pozinkovaným plechem. Pro realizaci není nutné vyřizovat stavební povolení. Montáž probíhám během několik hodin.  

Rozměr 

Vnější rozměry: 600 cm x 600 cm (užitná plocha: 571 cm x 571 cm)
Okapní výška: 209 cm 
Hřebenová výška: 280 cm 

Barva

Široká nabídka zahrnuje několik dekorů v námi zvoleném vzorníku. 

Střecha 

Asfaltový šindel vyniká svojí lehkostí a nikterak nezatíží konstrukci garáže. 

Stavení příprava

Za účelem dosažení maximálního ukotvení a bezpečnosti je třeba, aby si zákazník připravil vhodný podklad pro stavbu. Nejlépe betonovou desku nebo betonové patky (kostky). Je nutné aby domek stál na rovném, pevném a stabilním podkladu. Více informací o doporučení stavební přípravy ZDE.

 

PrůběhPrůběh zakázky

1. Specifikace garáže

Výběr garáže závisí na vašich preferencích a budoucím využití. Stačí si na našich stránkách zvolit preferovanou variantu a rozměry. Na základě těchto specifikací vás kontaktuje náš odborný zástupce a společně si definujete další podrobnosti.

Široká nabídka materiálů 

V nabídce naleznete velké množství typů garáží, a to včetně několika provedení z hlediska materiálu. Levnou variantu představují plechové garáže. Elegancí vás ohromí montovaná verze s omítkou či betonová garáž s podlahou.

2. Cenová nabídka garáže

Cenová nabídka je dalším krokem a vyplývá ze specifikací, na kterých jste se domluvili s obchodním zástupcem. Výsledná cena se odvíjí od zvolených rozměrů, použitých materiálů, doplňků, barevného odstínu a celkového provedení. 

Poraďte se o ceně s našimi zástupci

V Říčanech u Prahy a v Brně jsme pro vás připravili největší ukázková centra svého druhu. Na 2 000 m² na vás čekají všechny naše produkty, které si můžete vyzkoušet. Po celý čas se vám bude věnovat kvalifikovaný odborník. Ten s vámi probere vaše přání a možnosti.

3. Stavební příprava

Stavební připravenost je ve většině případech na zákazníkovi samotném. V případě zájmu jsme schopni dodat garáž zcela na klíč a potřebné úpravy terénu zajistit. Nejjednodušším způsobem je položení betonových patek pod každý rok garáže, do kterých se následně garáž ukotví. 

Důležitá je stabilita podkladu 

Za účelem dosažení maximálního ukotvení a bezpečnosti je třeba, aby si zákazník před samotnou realizací připravil vhodný podklad pro stavbu. Nejlépe betonový věnec, betonovou desku nebo betonové kostky. Je nutné, aby garáž stála na rovném a pevném podkladu. 

4. Doprava garáže

Garáž vám doručíme přímo k vám domů našimi vozy se speciálně upraveným přívěsem. Místo dodání musí být přístupné pro přepravní vozidlo. Místo dodání musí být sjízdné a přístupné pro tyto vozy. O hůře dostupných místech je nutné vědět předem, abychom podnikli potřebné kroky.

Lze využít dopravu zdarma 

Garáž si lze osobně vyzvednout přímo na našem centrálním skladě. Pro převzetí a naložení je nutná přítomnost minimálně dvou statných lidí a přepravní vozidlo v odpovídajících rozměrů. V případě osobního odběru si nakládku zajišťuje zákazník sám. 

 

5. Finální osazení 

Pokud dojde k předchozím krokům, zbývá garáž smontovat. To vše mohou provést naši odborníci. V takovém případě získáváte produkt zcela na míru. Při samotné realizaci lze provést ještě menší úpravy, aby vše dokonale naplnilo vaše přání.

Volba příslušenství ke garáži

V tomto směru vám nabízíme širokou škálu volitelného příslušenství, kterým lze garáž dovybavit. Jedná se například o sedlovou střechu, výklopná vrata, odbornou montáž a další. Celou nabídku naleznete na našich stránkách. 

ShowroomNejvětší ukázkové centrum v ČR

Přesvědčte se na vlastní oči

Navštivte největší ukázkové centrum v České republice - Tehovec, Říčany u Prahy a vyberte si z desítek vystavených produktů ten svůj.

Čeká na vás:

 • Celková plocha ukázkových center 10 500 m2
 • Tým vyškolených prodejců, kteří Vám poradí
 • 58 vystavených produktů

HobbytecRodinná firma

 • Na první místě je pro nás spokojený zákazník a kvalitní produkty, které mu přinesou radost a užitek.
 • Montáže po celé čr a slovensku

  V současné době jsme schopni zajistit služby po celé České republice a Slovensku.
 • Design, kvalita, cena

  Naše produkty v sobě kombinují nadčasové zpracování, kvalitní materiály a bezkonkurenční cenu na trhu.
 • Největší showroom v čr

  Vytvořili jsme pro vás největší ukázkové centrum svého druhu v ČR. Naleznete nás pár km od Prahy.
 • Vlastní výroba

  Při naší práci se opíráme o vlastní výrobu. Ta nám umožňuje vytvořit zakázky zcela na míru.
 • Nejširší nabídka v ČR

  Klientům nabízíme ucelenou nabídku všech dostupných produktů pro dům a zahradu.