informacecopy
Zobrazit kategorie
Potřebujete poradit?

Při nákupu tohoto produktu získáváte slevu 1152 Kč  na další nákup

Domeček na zahradu pro děti prodloužený

Výrobce:One Trade
Dostupnost:průměrně 3-10 dnů
Záruka:2 roky
Zdroj importu:Zdroj importu domky na koleckach
Akční cena:0
Cena:38390
Doporučená cena:0

Nastavit hlídaní

Chci být informován:
! Až bude zboží skladem
! Při snížení ceny pod Kč (s DPH)
Úspěšně odesláno!

 K tomuto produktu získáte dárek zdarma

Další domeček v prodloužené verzi, tentokrát se světlounce krémovou barvou uvnitř a odstínem ořech z venku. Dětský obytný zahradní domeček - prodloužený, ve kterém  děti mohou i spát.

Právě prodloužená délka o 0,5m oproti standartním domečkům poskytuje dětem větší prostor na hraní. Do domečku můžete u nás objednat i velký stůl,aby si mohlo k němu sednout více dětí, třeba na hraní nebo na svačinu. V domečku si mohou děti hrát za každého počasí a vždy budou v suchu, vzhledem k tomu, že je podlaha nad zemí.V parném počasí je díky dřevěné konstrukci a dřevěné  střeše velmi příjemně. Naopak za chladného počasí je v domečku naopak tepleji,tak že si zde mohou děti hrát i v zimě. Dobrou větratelnost zajišťují funkční dvoukřídlé dveře a dvoukřídlé okno s výplní s bezpečnostního skla. Karavan je mobilní.Pomocí oje a natáčecí přední nápravy  s ním můžete popojíždět po zahradě , například popojet s ním do stínu nebo naopak na sluníčko nebo i blíže k dospělým, aby měli lepší přehled,co jejich děti dělají.

Karavan je chráněn proti nepříznivým povětrnostním vlivům  trojitým nátěrem,takže může být celoročně na zahradě,ale pokud by jste chtěli domeček uchránit před zimní nepřízní počasí,můžete s ním  zajet např. do garáže,stodoly, přístřešku apod. Domeček má vnitřní,uzavíratelnou obytnou část a verandičku. Ke standardnímu základnímu vybavení patří dvě podélné lavice uvnitř i na verandičce,oje a schůdky,které jsou sklopné pod stříšku domečku v případě nepříznivého počasí.

Dokonalá a poctivá povrchová úprava. Loukoťová kola jsou velmi dobře chráněna proti vlhkosti a nepřízni počasí, navíc nemají přímý styk se zemí, jelikož je ještě chrání botičky proti pojezdu. K domečku můžete dokoupit různé vnitřní

vybavení: – 1 x postel /napříč domečku u zadního čela / - skříňky k posteli - 2 x postel sklápěcí /po délce domečku, po sklopení je k dispozici celý prostor domečku/ - sklápěcí stolek - velký stůl se sklápěcími nohami, který můžete použít i mimo domeček na zahradě - matrace - polštářek a peřinka - povlečení polštářku a peřinky - prostěradlo - závěs na okno, včetně držáku - protiskluzové rohože na stupínky schůdků-barva černá - zábradlí  ke schůdkům /se zábradlím nejsou schůdky sklopné./ - kotvící díly pro zajištění domečku proti krádeži - kovářské doplňky/ zvoneček podkovy, mříže na okna/ - oboustrané klíny-"botičky" na kola jako pojistku proti nežádoucímu pohybu domečku-velmi rychlá a snadná montáž. - potisk krycí plachty logem, či textem.

Vnitřní vybavení můžeme také vyrobit individuálně podle přání zákazníka. Odstín dřeva domečku na obrázcích je pinie-borovice,ale na výběr máme dalších  8 odstínů.Vzorník vám zašleme, stejně jako ceník doplňků a vybavení. Střecha domečku je celodřevěná, vodovzdorná. Plachta na střeše domečku, která dělá domeček "kočovným domečkem" je oddělávací,takže v případě poškození je možné ji sejmout a opravit, popřípadě vyměnit za novou.

Domeček je  dodáván s kvalitní plachtou z mat.PVC /používá se na nákladních automobilech/ ve všech základních pastelových odstínech .Je opatřena UV filtrem proti slunečnímu záření. Životnost cca 10 let. Tuto plachtu z PVC je možné dodat i s reklamním potiskem, /například vaše logo, název firmy či reklamní text/. Celkový rozměr domečku š.170 x d.250 x v.210cm / měřeno bez schůdků/ Se schůdky je délka 300cm. Dodací lhůta cca 14 dnů. Domeček je atestován a vyhovuje přísným, evropským normám.Je vhodný pro použití v mateřských školách,dětských hřištích i soukromých zahradách. Na domečku je použito několik našich originálních bezpečnostních prvků, například prvek, který zcela zamezí strčení dětských prstíků mezi rám a okno nebo rám a  dveře při jejich zavírání druhým dítětem. NYNÍ DOPRAVA PO ČR ZDARMA +  DÁREK V HODNOTĚ 1.680,-Kč zdarma !!!

Domeček dodáváme ve smontovaném stavu, tak jak jej vidíte na fotografiích. V případě, že nelze zajet s domečkem na určené místo /např. úzká branka, stromy na pozemku , různé stavby apod. /,dovezeme domeček v rozloženém stavu a smontujeme jej  přímo na určeném místě .Cena montáže 3.000,-Kč Výrobek je kompletně vyroben v ČR, přímo v naší firmě.   Vyžádejte si bližší informace! Rádi vám vaše dotazy zodpovíme!   DOPŘEJTE SVÝM DĚTEM ORIGINÁL KTERÝ NEMÁ KAŽDÝ
Položky označené (*) je nutné vyplnit.

Napsat dotaz na prodejce

Napsat uživatelské hodnocení

Ohodnoťte produkt:

Vložit nový komentář

Komentáře slouží ke zveřejnění vašeho názoru na konkrétní produkt. Děkujeme za vaše příspěvky. Jako provozovatelé této diskuse si vyhrazujeme právo na odstranění nevhodných komentářů.

Alternativní zboží

Chyba!
Je nutné zvolit parametry produktu.
Chyba!
Je nutné zvolit parametry produktu.

Koupit na splátky

HomeCreditEssoxCofidis
Položky označené (*) je nutné vyplnit.

Našim cílem je poskytnout Vám plnou škálu všech dostupných kvalitních variant řešení napříč celým segmentem pro dům a zahradu s ročím obratem více než 500 mil. Kč. Zároveň jako jední z mála umožňujeme prohlédnout si nejprodávanější vybrané výrobky na vlastní oči a porovnat je v největším showroomu - nacházejícím se jen 2km od Říčan u Prahy. Veškeré produkty můžete pohodlně zakoupit prostřednictvím tohoto e-shopu www.hobbytec.cz 

Vybrané produkty dodáváme včetně montáže na klíč. Veškeré montážní úkony zajišťují výhradně naši zaměstnanci a to nejen v rámci celé ČR, ale také po celém území Slovenska. Více na www.hobbytec.sk Vybírejte z produktů světových výrobců z Japonska, USA, Izraele, Kanady, Německa, Slovenska, Turecka a Polska. A výběrové privátní značky One Trade®.
100% pokrytí<br />ČR a SR
100% pokrytí
ČR a SR
Regionální<br />zastoupení
Regionální
zastoupení
5x ocenění spolehlivá<br />firma roku
5x ocenění spolehlivá
firma roku

Aktuality

Zimní zahrady se sklem sleva až 21%

13.4.2017

Zimní zahrada se sklem bez rámu série Openspace se skládá z hliníkové konstrukce a obvodových stěn z bezpečnostního skla bez rámu.

Zahradní dřevěné altány předsezónní slevy až 27%

12.4.2017

Právě teď můžete využít předsezonní slevy až 27% na zahradní dřevěné altány.

Zobrazit všechny aktuality

MenuX

InformaceX