Zobrazit kategorieSkrýt kategorie
Potřebujete poradit?
Potřebujete poradit?
Zpráva
Při nákupu tohoto produktu získáváte slevu 1218 Kč  na další nákup

Dětský zahradní domeček 170x210x300cm

Nastavit hlídaní
Chci být informován:
!
!
Kč (s DPH)
Úspěšně odesláno!
Výrobce:One Trade
Dostupnost:průměrně 2-5 dnů
Záruka:2 roky
Zdroj importu:Domky na koleckach
Vyrobili jsme pro vás zcela nový typ prodlouženého dětského zahradního domečku na kolečkách, který připomíná kočovné domečky např. cirkusů, nyní v novém barevném provedení v odstínu palisandr  zvenku, uvnitř pinie. Ale samozřejmě vám vyrobíme domeček v odstínu, který si budete přát. Domeček je celodřevěný, má uzavíratelnou obytnou část,dvě dvoukřídlá okna, jednokřídlé dveře a verandičku, kde si děti mohou užívat třeba letního sluníčka.

Podlaha nad zemí zaručuje absolutní sucho v domečku. V parném letním počasí je v domečku díky celodřevěné konstrukci a dřevěné střeše velmi příjemně,navíc je dobře větratelný pomocí oken.Za chladného počasí je v domečku zase díky dřevěnému plášti tepleji.Plášť se dá ještě zateplit a pokud by se v domečku přitopilo, např. malým olejovým radiátorem, může být obyvatelný celoročně. Domeček je mobilní a díky natáčecí přední nápravě, lze s ním velmi snadno popojíždět i zatáčet. K základnímu vybavení domečku patří okna , dveře, schody, oje pro řízení a pojezd domečku, střešní krytina a samozřejmě povrchová úprava. K domečku můžete dokoupit různé vnitřní vybavení, např.sklápěcí stoleček, který se dá sklopit i postavit pod kterékoli okno,dále poschoďové postele, jež horní je sklopná a po sklopení společně se spodní postelí vytvoří sedačku.

Dále můžete dokoupit zařízení proti krádeži, botičky proti pojezdu,matrace, polštáře, peřiny, povlečení, záclonky, protiskluzové rohože na schody,lavice a další. Na domečku je použito několik našich originálních bezpečnostních prvků, například prvek, který zcela zamezí strčení dětských prstíků mezi rám a okno nebo rám a dveře při jejich zavírání druhým dítětem. Dle přání vyrobíme domeček v jiné barevné kombinaci.

V případě, že nelze zajet s domečkem na určené místo /např. úzká branka, stromy na pozemku , různé stavby apod. /,dovezeme domeček v rozloženém stavu a smontujeme jej  přímo na určeném místě .

Cena montáže 3.000,-Kč NYNÍ DOPRAVA + DÁREK V HODNOTĚ 1.680,-Kč zdarma !!! Pokud budete mít jakýkoli dotaz, neváhejte nás kontaktovat, rádi vám vaše dotazy zodpovíme.

Specifikace:

  • celkový rozměr š170 x d300 x v210cm (měřeno bez schůdků/s vyklopenými  schůdky je délka 350cm). 
Napsat dotaz na prodejce
Celkové hodnocení
0 %
Nikdo zatím produkt nehodnotil
  • 0 ×
  • 0 ×
  • 0 ×
  • 0 ×
  • 0 ×
Napsat uživatelské hodnocení
Ohodnoťte produkt:
Vložit nový komentář

Komentáře slouží ke zveřejnění vašeho názoru na konkrétní produkt. Děkujeme za vaše příspěvky. Jako provozovatelé této diskuse si vyhrazujeme právo na odstranění nevhodných komentářů.

Alternativní zboží

Chci zpracovat nabídku
Popis požadavku

Našim cílem je poskytnout Vám plnou škálu všech dostupných kvalitních variant řešení napříč celým segmentem pro dům a zahradu s ročím obratem více než 500 mil. Kč. Zároveň jako jední z mála umožňujeme prohlédnout si nejprodávanější vybrané výrobky na vlastní oči a porovnat je v největším showroomu - nacházejícím se jen 2km od Říčan u Prahy. Veškeré produkty můžete pohodlně zakoupit prostřednictvím tohoto e-shopu www.hobbytec.cz 

Vybrané produkty dodáváme včetně montáže na klíč. Veškeré montážní úkony zajišťují výhradně naši zaměstnanci a to nejen v rámci celé ČR, ale také po celém území Slovenska. Více na www.hobbytec.sk Vybírejte z produktů světových výrobců z Japonska, USA, Izraele, Kanady, Německa, Slovenska, Turecka a Polska. A výběrové privátní značky One Trade®.
100% pokrytí
ČR a SR
Regionální
zastoupení
5x ocenění spolehlivá
firma roku

Aktuality

Ochraňte své auto před zimou

4.12.2017

Přístřešky na auto se slevou až 35%.

Výstavní mobilní dům sleva 270 tis. Kč.

30.11.2017

Využijte výstavní slevy celoročního domku jen za 450 tis. Kč.

Zobrazit všechny aktuality